Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja akurat nie rozumiem pretensji o tekst o debiucie byłego piłkarza Barcelony w innym klubie. Co innego, gdyby to było o jego szóstym czy piętnastym meczu.
0
W sumie nie dziwię się, że Xavi nazwał mecz z Porto „bardzo dobrym”, skoro ten z Rayo nazwał „dobrym”. Nie wiem, ile osób się z nim zgadza, ale przynajmniej ma to jakiś logiczny ciąg...
1
De Jong myślał chyba przez moment o swoim nowo narodzonym maluchu, bo to było gapiostwo wręcz groteskowe.
0
@karci0 Wątpliwe. Do materiałów reklamowych, promocyjnych itd.
0
Coś niebezpiecznie zmniejsza się kwota przychodów za ten meczyk zależnie od źródła doniesień...
1
„Uważam, że jesteśmy drużyną, która generuje najwięcej, nie wiem, czy w Europie, ale w Hiszpanii na pewno”.
Ale czego generuje najwięcej? Klików? :)
0
@TadeuszK Ale obejrzał powtórkę i widocznie zmienił zdanie. :P
8
Mam nadzieję, że po „całkowitym i absolutnym zwarciu szeregów” nie będą pitolić już o konieczności... zwarcia szeregów po niemal każdym kolejnym meczu...
1
Czy znajdzie się ktoś odważny w Katalonii i powie wreszcie Xaviemu, że w niemal każdym meczu jego Barcelona gra dobrze najwyżej jedną połowę? On tego naprawdę nie widzi, czy robi dobrą minę do złej gry?
„Plan wychodzi, ale to nie jest gra, jakiej oczekujemy” – to jest hit. To co innego planuje Xavi, jak nie grę? Chodzi o plan miasta Pampeluna? Plan dojazdu na stadion wychodzi? Gdzie tu jest cień logiki w tym zdaniu?
0
@sepek A, no tak, w zasadzie właśnie od Xaviego zaczęło się „demokratyczne” wybieranie kapitanów na podstawie świętego stażu. :)
0
@Herbert Oczywiście chodziło mi o to, że NIE można zrzucić 100% odpowiedzialności na Koemana, żeby była jasność.
1
@sepek Xavi był kapitanem po odejściu Puyola. Krótko, bo krótko, ale był.
1
@majkel02 Ale to już byłby... trzeci rok z rzędu. W 2021 Xavi przyszedł na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej i „wystarczyło” wygrać którykolwiek z ostatnich dwóch meczów. Co jak co, ale można zrzucić 100% odpowiedzialności na Koemana.
1
@KobeFR Spokojnie, Xavi musi mieć czas na zajechanie Yamala...
1
@Tomala15 O widzisz, dziękuję. Przegapiłem, że to był akurat „Sport”. Ale jak już walnie to na okładkę, to w ogóle będzie ciepło...
0
Póki pozycję Xaviego kwestionuje „AS”, a nie „Mundo Deportivo”, ja tam bym się na miejscu Generała specjalnie nie przejmował.
Zwłaszcza że Laporta z sobie znanych powodów (trudnych do zrozumienia) ledwie dwa miesiące temu bez wahania przedłużył z nim kontrakt, choć jakoś wybitnie lepiej i wtedy nie było...
0
„Jeśli my mamy piłkę, to znaczy, że przeciwnik jej nie ma” – tak mówił już Kazimierz Górski. Pedri chyba również to podziela, tylko... co z tego, skoro Barça także w ogromnej większości beznadziejnych meczów ma wyższe posiadanie piłki od rywala? :P
5
Życzę z całego serca wszystkim fanom Barcelony, żeby mieli jeszcze w tej rundzie przekonanie, że po 15–20 minutach gry już wiesz, że Barça ten mecz wygra. To się wydaje wręcz niedoścignionym marzeniem.
0
@cyron1 Ale ja nie o tym piszę. Kontrakt mogliby równie dobrze przedłużyć za pół roku, w kwietniu, maju czy nawet czerwcu 2024, bo co stałoby na przeszkodzie? Czego dokonał Xavi na początku sezonu, żeby uznać, że to jest właściwy moment?
0
Cały czas pozostaje dla mnie nieodgadnioną tajemnicą, dlaczego w ogóle – a już zwłaszcza tak wcześnie – przedłużono z Xavim kontrakt. Jest tak rozchwytywany na rynku czy jak?
0
Taki Peña to ma życie. Od 193 lat i 1826 meczów przegrywa walkę o miejsce w bramce Barcelony, w zasadzie nie wiadomo, na jakim jest poziomie, ale gdy tylko ma okazję jakimś cudem zagrać choćby w jednym meczu ligowym, to od razu ma gwarantowane okładki. Oprawi się i będzie miał co powiesić w domu na ścianie, bo całkiem możliwe, że to szczyt jego kariery. :)
2
Zagranie połowy meczów w sezonie chyba mu nie „grozi”. :P
0
Albo 15 listopada lub wręcz wcześniej, bo tak przecież donosił dziennikarski guru Romano...
0
„Dyrekcja i sztab zgadzają się co do pójścia na rynek po zmiennika, a Lo Celso jest numerem 1, jeśli wybrany zostanie pomocnik”.
A kogo mieliby wybrać do zastąpienia Gaviego, jeśli nie pomocnika? Bramkarza?
2
@wajb Przyspiesza sobie wybory cwaniak, bo może. Logika wskazywałaby, że skoro wybrali go na cztery lata, to kadencja powinna trwać cztery lata, ale tak tam... nie jest.
Gdyby zrezygnował po dwóch latach, w ponownych wyborach wybierają go na cztery lata, a nie na pozostałe dwa. Głupota, ale tak to sobie wymyślili. Już drugi raz (albo i trzeci) Tebas kombinuje w ten sposób.
0
Mają jeszcze jakieś dalsze nowinki i odkrycia sprzed sześciu lat?
0
@kejdzi Większość klubów (jeśli nie ogromna większość) jest całkiem zadowolona z rządów pana Ksawerego i wręcz zachwycona umową z CVC.
0
@kejdzi Bo nie ma chętnych. A nawet gdyby byli, musiałoby się uzbierać co najmniej 11 klubów, które „wypowiedziałyby posłuszeństwo” i poparły kogokolwiek innego przed startem w wyborach. Takie przepisy.
1
@kanver_ Trzy sprawy:
1) chyba już wszystkie inne partie pokazywały ten papier,
2) gdyby premier chciał zachować poufność, to przecież nie w takiej formie,
3) i tak sam Morawiecki to zapowiadał.
1
@kanver_ Przecież to jest oficjalne pismo od premiera, a nie jakaś prywatna inicjatywa Mateusza M.