0

Gdyby w tym okienku transferowym doszło do dwóch transferów z klubu ze środka pola. Odejście de Jonga i zarobek rzędu ok. 70 mln za Fermina. Transfer jakiego zawodnika do środka pola najchętniej byście przyjęli?

5

@PJ777 tak jak i każda zmarnowana setka Lewego. Niech grają to co do tej pory, od dawna już mecze Barcy nie cieszyły jak w tym sezonie.

3

@MesQueUnClub_87 Meet Joe Black, Hannibal, Czerwony smok, Słaby punkt, Rytuał...
Ile tego z Antkiem było. To jest po prostu piep...mistrz, a oglądanie jego gry aktorskiej to czysta przyjemność!

2

Niedawno takie przepełnienie w pomocy, a teraz proszę...Casado, Olmo i de Jong prawdopodobnie poza kadrą w najbliższym spotkaniu. Dobrze, że Flick uparcie trzymał się pozostania Torre, bo chętnych w zimowym okienku transferowym nie brakowało.

3

@Kapitan hawk zgadza się, kapitalny film!

0

@daniel32778 perełke z Brazylii w wieku 22 czy 23 lat, proszę Cię.

0

@Destroyer_of_Worlds musi! Trzeba podbić maksymalnie wartość chłopa do okienka transferowego.

1

Frenkie de Jong ma naciągnięcie mięśnia przywodziciela. Zawodnik może odpocząć w spotkaniu z Gironą, aby być gotowym na rewanż z Atletico Madryt w półfinale Pucharu Króla. [@fansjavimiguel]

5

Christensen bierze z drużyną udział w porannej sesji treningowej.
— @scapde_45

3

@daniel32778 z jednego co zapamiętałem chłopa, to jego kółka z piłką wokół siebie i podanie w poprzek boiska.

0

@Sulimo ten Fermin najlepsze mecze rozgrywa po wejściu z ławki, podobnie zresztą jak Torres. Dobrze mieć takie talizmany w zespole :)
Powiem Wam, że jak pojawiła się ta informacja z odpoczynkiem Yamala, tak pierwsze co przyszło mi po cichu na myśl, to kolejna szansa dla Torre ;)

7

Lamine Yamal najprawdopodobniej będzie odpoczywał w meczu z Gironą. [@tjuanmarti]

Raphinha na prawej i ktoś na pozycji brazylijczyka czy jednak Torres na stronie Yamala?

2

Trochę już zarobiliśmy tych % od następnych sprzedaży, co?
A do Trincao mamy 50 %?

0

@MOLESTA a diagnoza wypadła lekarzowi z plecaka wraz ze świecowymi kredkami.

0

@patrix211 będzie tęcza nawet bez wcześniejszych opadów.

1

@KidusFCB "mam dwa kredyty które regularnie spłacam"
"spóźniłem się z dwiema ratami rok temu we wrześniu"

Zdecyduj się w końcu ;)

0

@Stinger_ myślę, że Flick wiedział najlepiej kiedy Wojtek był gotowy do gry.

5

W miejsce Raphinhi nie wejdzie żaden Torres, który prawdopodobnie wyjdzie od początku na środku ataku, Pau Victor, a już napewno nie Fati. Na tej pozycji najpewniej zagra Olmo, a w środku pola de Jong - Pedri - Gavi.

6

Ten Borek to ma równo pod sufitem?

0

@SinMistico czyli zaraz cos strzeli ;)

0

@OzzyFCB gdyby chociaż zalatywało tym obecnym Dembele to bałbym z zamkniętymi oczami.

1

I znowu uspokoje nastroje. Robert musiał coś wymyśleć, żeby być gotowym na Osasune ;)

0

Po co ta panika? Wyjdzie pewnie tak, że Dzik Inigo się wykuruje w dwa tygodnie szybciej niż zakładano, Araujo wróci szybciej z reprezentacji, a Cubarsi tak naprawdę pewnie już jest gotowy ;)

0

@Kuba_6 na zarobek.

10

Cubarsi doznał tylko niewielkiej kontuzji, nic poważnego. Nie zagra w drugim meczu z Hiszpanią.

@ferrancorreas

2

@Krzywy95 na szczęście nie.

14

Spokojnie, Cubarsi trochę pościemniać musiał, żeby mieć dłuższy odpoczynek przed Osasuną ;)

3

Gdyby tak Hansi w najbliższym okienku transferowym dostał 2-3 graczy jakich chce...
Ale by to chodziło.

0

@Turio z Bonaparte to pojechałeś...
Jak już to Jan III Sobieski :)

3

Jak ja mam oglądać kolejny sezon z Lewandowskim na 9 to dajcie spokój...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?