12



Pięknie się przegląda te dzisiejsze internety:D

0

@tadzik447 drobny francuski oszuścik no :D

9



Myles Lewis-Skelly wyjaśnia, dlaczego Bellingham odmówił podania mu dłoni:
„Zapytałem go, gdzie jest ta remontada”

8



Jaki to musi być mega buc, że nawet w stosunku do rodaków z którymi gra w reprezentacji zachowywał się jak ostatni...

11



Sąd nie skazał to Jakub wziął sprawy w swoje ręce:D

0

@Eto'o9 R10 musimy, ale miło by było ;)

26



Mam nadzieję, że Bilbao w niedziele dołoży do pieca.

10



Czas na rewanż!

0

Znowu gramy rewanż na wyjeździe.

1

@FCB24 tylko pare?

0

Gdzie lecisz Eryczku? :)

0

@Dynak Mekambe też walczył o piłkę...
Mały francuski oszuścik. Ciekawe czy w sądzie pod przysięgą też tak kłamał.

5

Ja nie wierze! Tego pajaca tu w ogóle w tym meczu nie powinno być, a on jeszcze takie coś bezkarnie robi!

4

Ma być Inter i rewanż za sezon w którym nas w grupie skręcili!

0

Daliśmy ciała z tym przedłużeniem kontraktu Araujo (obym jednak się mylił i Flick Go ogarnie). Trzeba było go puścić do tego Juventusu, o ile ta oferta była prawdziwa, choć śmiem szczerze w to wątpić, a nie dawać jeszcze wyższy kontrakt przy przedłużeniu. Mam nadzieje, że chłop się wyleczy, ale póki co to ma niezły syndrom przegrywa. To samo de Jong raczej, a tu jeszcze gigantyczny kontrakt do tego. Fakt, że ostatnio trochę się ogarnął, ale jak już się robi gorąco to chłop z lekka wysiada...

1

Vincyj, vincyj! Z 20 minut niech doliczy, im vincyj minut w nogach madrytczoków tym lepi! :)

0

@RedKorsak Djalminha, mówi Ci to coś? ;)

0



Będzie z niego obrońca klasy światowej jeszcze?

0

@barteq a co z ligą? Chyba nie myślisz, że wygramy ją rezerwami.

0

@bartulek98 a jak dla mnie to tylko de Jong w pierwszej połowie tak naprawdę brał ciężar środka pola na swoje barki. Fermin i Gavi kompletnie bezproduktywni, schowani i nie robiący przewagi przez co środek pola dramatycznie był mozolny i nie przesuwał się do przodu tworząc sytuacje w dziurze jaką serwował nam Dortmund.

2

My jesteśmy zajechani czy myślimy, że już wszystko się nam należy ze złotymi piłkami włącznie?
Z Leganes tłumaczyłem sobie zaprzątniętą głowę Dortmundem, ale wczoraj?
No chyba, że to syndrom Araujo w składzie...

1

@A4ron jednak zachowanie to już można lekko powiedzieć jak rozkapryszona pierwszoplanowa gwiazda. Chłopak musi odrobinę zluzować, bo czasami jest naprawdę irytujący.

4



Ja to tylko tu zostawie...
Masakra po prostu.

6



Mhm...

0

@RosjaninBut ktoś się na niego nabierze?

0

@Salchent tak, kartki się już wyzerowały.

0

Co my żeśmy tworzyli z mizerną Borussią to jest niepojęte. No i Fermin, drugi mecz i drugi piłka spier...na zamknięcie wyniku.

15

Widzę, że od tej złotej piłki to nieźle odwaliło tym dwóm tam z przodu.

0

@pero1983 o zaczyna się :D

2

Weźcie mi tego Fermina z boiska!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?