Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pero1983 mógł też być punkt lub dwa przewagi ;)
2
Jeden mecz do mistrzostwa mniej i czteropunktowa przewaga utrzymana :)
0
@Azazel_Pazuzu ważne, żebyśmy przed ostatnią kolejką mieli już mistrza.
0
@takisobiektos ale po co? Ten miesiąc to na emocjach dolecimy ;)
Nie tylko my mamy sezon w nogach. Już się nie rozczulajmy.
4
Co za różnica, patrzymy tylko na siebie i robimy swoją robotę :)
0
Grać nawet i jeszcze z 20 minut! Vincyj niech Real biega, vincyj! :)
1
Jaki karny...ta piłka już dawno poza grę odleciała.
2
Karnego dla Bilbao poproszę :)
2
Czyściutko w piłkę!!!
1
Lucas teraz samobója i git :)
0
Spalony tu musi być.
0
@Azazel_Pazuzu ale trzeba leczyć na nogi, bo na głowę już za późno.
0
@PJ777 zazwyczaj się kończyło, dziś nie musi ;)
0
To stąd ten bociani bieg...
0
Myślę, że Cancelo tu zupełnie niepotrzebny, a presezon powinien pokazać kto przy Balde zostanie na kolejny sezon do obsadzenia LO.
0
@Zimny jednak w drugiej części sezonu to była tragedia na którą nie można było patrzeć.
1
https://x.com/Msn_sis0/status/1913914289997439231
Wiele razy zapominam się w kwestii wieku tego chłopaka i wkurzam się na niego, a on taki piękny. Oby pracował równie mocno jak i prowadził się w należyty sposób, a gdy będzie w pełni oszlifowany...można tylko sobie wyobrażać :)
1
@PJ777 Nico uraz, Inaki na ławce.
0
Ogląda ktoś? Jakieś konkretne czy pojedyńcze te gwiazdy?
0
https://x.com/FlashBarca1899/status/1913707017547481527
Co ja czytam...
Flick ogarnąłby dramatyczność Cancelo w obronie?
0
Lautaro Martinez w ogóle istnieje bez silnego napastnika obok siebie w ataku?
0
@damianoli faktycznie! Masz racje! Ale pięknie się składa :)
1
Nico Williams, kontuzja uda?! Akurat dziś jak chciałem chłopaka w akcji zobaczyć...
Swoją drogą, ale przydałoby nam się dzisiaj takie zwycięstwo Bilbao. Moglibyśmy spokojnie porotować w środę na Mallorce i trochę złapać oddechu na resztę sezonu.
1
Jeśli Inter dziś straci punkty to Napoli będzie już tylko punkt za nimi,Ca za tydzień równie wymagający mecz z Romą. Mają więcej przerwy, bo nie będą grać w środku tygodnia, ale terminarz i sytuacja nie będzie ich również rozpieszczać.
Edit: w środę grają rewanż z Milanem w Pucharze Włoch! Idealnie :)
2
Zauważam dokładnie to samo co Pedri.
29
Niemożliwy jest, uwielbiam Go oglądać ;)
1
@Lionel_Messi10 mnie jednak trochę tak, bo gdyby uszczuplić taki budżet płacowy o te dwa kontrakty, to wyobrażasz sobie jakiego gościa moglibyśmy sobie tu ściągnąć? ;)
0
@Lionel_Messi10 a kontrakt, zresztą podobnie jak Robert ma gigantyczny.
0
A jak ocenicie dzisiejszą gre Frenkiego de Jonga?
Edit: wczorajszą w zasadzie już.
1
Wraca na dobre tory ta nasza morda:)