0

@pero1983 mógł też być punkt lub dwa przewagi ;)

2

Jeden mecz do mistrzostwa mniej i czteropunktowa przewaga utrzymana :)

0

@Azazel_Pazuzu ważne, żebyśmy przed ostatnią kolejką mieli już mistrza.

0

@takisobiektos ale po co? Ten miesiąc to na emocjach dolecimy ;)
Nie tylko my mamy sezon w nogach. Już się nie rozczulajmy.

4

Co za różnica, patrzymy tylko na siebie i robimy swoją robotę :)

0

Grać nawet i jeszcze z 20 minut! Vincyj niech Real biega, vincyj! :)

1

Jaki karny...ta piłka już dawno poza grę odleciała.

2

Karnego dla Bilbao poproszę :)

2

Czyściutko w piłkę!!!

1

Lucas teraz samobója i git :)

0

Spalony tu musi być.

0

@Azazel_Pazuzu ale trzeba leczyć na nogi, bo na głowę już za późno.

0

@PJ777 zazwyczaj się kończyło, dziś nie musi ;)

0



To stąd ten bociani bieg...

0



Myślę, że Cancelo tu zupełnie niepotrzebny, a presezon powinien pokazać kto przy Balde zostanie na kolejny sezon do obsadzenia LO.

0

@Zimny jednak w drugiej części sezonu to była tragedia na którą nie można było patrzeć.

1

https://x.com/Msn_sis0/status/1913914289997439231

Wiele razy zapominam się w kwestii wieku tego chłopaka i wkurzam się na niego, a on taki piękny. Oby pracował równie mocno jak i prowadził się w należyty sposób, a gdy będzie w pełni oszlifowany...można tylko sobie wyobrażać :)

1

@PJ777 Nico uraz, Inaki na ławce.

0



Ogląda ktoś? Jakieś konkretne czy pojedyńcze te gwiazdy?

0

https://x.com/FlashBarca1899/status/1913707017547481527

Co ja czytam...
Flick ogarnąłby dramatyczność Cancelo w obronie?

0

Lautaro Martinez w ogóle istnieje bez silnego napastnika obok siebie w ataku?

0

@damianoli faktycznie! Masz racje! Ale pięknie się składa :)

1

Nico Williams, kontuzja uda?! Akurat dziś jak chciałem chłopaka w akcji zobaczyć...
Swoją drogą, ale przydałoby nam się dzisiaj takie zwycięstwo Bilbao. Moglibyśmy spokojnie porotować w środę na Mallorce i trochę złapać oddechu na resztę sezonu.

1

Jeśli Inter dziś straci punkty to Napoli będzie już tylko punkt za nimi,Ca za tydzień równie wymagający mecz z Romą. Mają więcej przerwy, bo nie będą grać w środku tygodnia, ale terminarz i sytuacja nie będzie ich również rozpieszczać.
Edit: w środę grają rewanż z Milanem w Pucharze Włoch! Idealnie :)

2



Zauważam dokładnie to samo co Pedri.

29



Niemożliwy jest, uwielbiam Go oglądać ;)

1

@Lionel_Messi10 mnie jednak trochę tak, bo gdyby uszczuplić taki budżet płacowy o te dwa kontrakty, to wyobrażasz sobie jakiego gościa moglibyśmy sobie tu ściągnąć? ;)

0

@Lionel_Messi10 a kontrakt, zresztą podobnie jak Robert ma gigantyczny.

0

A jak ocenicie dzisiejszą gre Frenkiego de Jonga?
Edit: wczorajszą w zasadzie już.

1



Wraca na dobre tory ta nasza morda:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?