Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pero1983 o zaczyna się :D
2
Weźcie mi tego Fermina z boiska!!!
23
Całkiem możliwe, że jutro może tak być ;)
0
@esem91 wtedy wpuścimy Ferrana w miejsce Roberta i skład osobowy się wyrówna :D
Przepraszam, musiałem ;)
0
@Cule1234 w ostatnim wywiadzie była mowa o tym, że środek pola jest na tyle konkurencyjny, że nie będzie tam wzmocnień ;)
0
@NeroTFP1 Młodzi gniewni
0
@Starrk nie chodzi o niespełnianie jakichś postulatów. Ten człowiek jawnie kłamał w żywe oczy swoich wyborców, mówiąc coś innego przed wyborami aby po wyborach mówiąc zupełnie odwrotnie. To więcej niż kłamstwo, to też nie robienie a uważanie ludzi za totalnych debili.
0
@Starrk wcale wyborców nie oszukał :D
14
W przypadku awansu do półfinału Ligi Mistrzów, Barcelona zarobi 22 mln euro więcej niż zaplanowano w księgach finansowych w tym sezonie.
— @OnzeTv3
1
@Antimadridista_WR ok, dzięki:)
0
@F3DO a po ćwierćfinałach to kartki czasami się nie anulują? Czy tylko kartki się anulują, a kara już nie?
4
To było w końcu to dotknięcie czy nie było?
1
@12Frost12 najpierw jest wtorek, później się zobaczy :)
0
@ProMILs otóż to!
0
@clyde podbijam! Minimum jeden karny z urzędu w każdym meczu już do końca obecnego sezonu rozgrywek.
5
@Eklerek przecież to było normalne, wystarczało dopuścić chłopa do swojego głosu ;)
9
Sędzia chyba nie mógł być już lepiej ustawiony, żeby dać bezpośrednio czerwoną kartkę.
Tymczasem nawet po analizie VAR w protokół pomeczowy wpisuje...walka o piłke.
0
@kanver_ jaką kolekcje ma do tej pory?
0
Nie to żebym życzył komuś źle czy kontuzji, ale gdyby po takim ataku, stopa niefortunnie krzywo wylądowała na murawie, doprowadzając do skręcenia stawu skokowego to może by się zastanowił jeden z drugim przed takimi chamskimi zagraniami.
0
@BARCA1899Messi przecież dobry i kulturalny Kylianek tylko żartował i dla jaj chciał zsunąć getre zawodnikowi Alaves :)
0
Nie narzekajmy, mistrzostwo będzie smakowało jeszcze lepiej, a nasi zawodnicy wyjdą jeszcze bardziej nakręceni na bezpośredni mecz :)
1
@MesQueUnClub_87 ale najlepiej spróbować się wykaraskać najpierw bez antybiotyku. Chyba nie muszę mówić jakie spustoszenie w układzie odpornościowym sieje antybiotyk i ile trzeba go później odbudowywać.
0
@AlwaysBlaugrana ja nie jestem w szoku po tych skandalicznych decyzjach. Bardziej szokuje mnie to jak można bezwstydnie dopuszczać się takich rzeczy najpierw przez piłkarzy na boisku, a później za biurkami podczas ogłaszania werdyktów.
0
@MysticCat nikt normalny by się tak nie zachowywał.
2
@Kinginiesta tylko co to da, że nawet nie otworzy? Skoro i tak będą dalej robić tak obrzydliwe rzeczy bezkarnie jak robią.
7
@marcin62 lepiej zwyzywać sędziego i jego matke niż drapać się po nosie, no to chyba jasne. Czego nie rozumiesz?
1
https://x.com/IvaanBlanco26/status/1911455320779423917
Nie można jeszcze zapomnieć o tym arcydziele. Rany, jacy oni są mali...
2
Kto tam wspominał, że Mekambe to grzeczny chłopiec i takie rzeczy mu się nie przytrafiają?
14
Ale co Martin wczoraj odbiorem dograł do Raphinhi przy akcji bramkowej to poezja! :)
2
Kurde Hansi, a gdybyś tak zaskoczył i dał jutro zagrać od pierwszych minut Ansu?