0

@pero1983 o zaczyna się :D

2

Weźcie mi tego Fermina z boiska!!!

23



Całkiem możliwe, że jutro może tak być ;)

0

@esem91 wtedy wpuścimy Ferrana w miejsce Roberta i skład osobowy się wyrówna :D
Przepraszam, musiałem ;)

0

@Cule1234 w ostatnim wywiadzie była mowa o tym, że środek pola jest na tyle konkurencyjny, że nie będzie tam wzmocnień ;)

0

@NeroTFP1 Młodzi gniewni

0

@Starrk nie chodzi o niespełnianie jakichś postulatów. Ten człowiek jawnie kłamał w żywe oczy swoich wyborców, mówiąc coś innego przed wyborami aby po wyborach mówiąc zupełnie odwrotnie. To więcej niż kłamstwo, to też nie robienie a uważanie ludzi za totalnych debili.

0

@Starrk wcale wyborców nie oszukał :D

14

W przypadku awansu do półfinału Ligi Mistrzów, Barcelona zarobi 22 mln euro więcej niż zaplanowano w księgach finansowych w tym sezonie.
— @OnzeTv3

1

@Antimadridista_WR ok, dzięki:)

0

@F3DO a po ćwierćfinałach to kartki czasami się nie anulują? Czy tylko kartki się anulują, a kara już nie?

4



To było w końcu to dotknięcie czy nie było?

1

@12Frost12 najpierw jest wtorek, później się zobaczy :)

0

@ProMILs otóż to!

0

@clyde podbijam! Minimum jeden karny z urzędu w każdym meczu już do końca obecnego sezonu rozgrywek.

5

@Eklerek przecież to było normalne, wystarczało dopuścić chłopa do swojego głosu ;)

9



Sędzia chyba nie mógł być już lepiej ustawiony, żeby dać bezpośrednio czerwoną kartkę.
Tymczasem nawet po analizie VAR w protokół pomeczowy wpisuje...walka o piłke.

0

@kanver_ jaką kolekcje ma do tej pory?

0

Nie to żebym życzył komuś źle czy kontuzji, ale gdyby po takim ataku, stopa niefortunnie krzywo wylądowała na murawie, doprowadzając do skręcenia stawu skokowego to może by się zastanowił jeden z drugim przed takimi chamskimi zagraniami.

0

@BARCA1899Messi przecież dobry i kulturalny Kylianek tylko żartował i dla jaj chciał zsunąć getre zawodnikowi Alaves :)

0

Nie narzekajmy, mistrzostwo będzie smakowało jeszcze lepiej, a nasi zawodnicy wyjdą jeszcze bardziej nakręceni na bezpośredni mecz :)

1

@MesQueUnClub_87 ale najlepiej spróbować się wykaraskać najpierw bez antybiotyku. Chyba nie muszę mówić jakie spustoszenie w układzie odpornościowym sieje antybiotyk i ile trzeba go później odbudowywać.

0

@AlwaysBlaugrana ja nie jestem w szoku po tych skandalicznych decyzjach. Bardziej szokuje mnie to jak można bezwstydnie dopuszczać się takich rzeczy najpierw przez piłkarzy na boisku, a później za biurkami podczas ogłaszania werdyktów.

0

@MysticCat nikt normalny by się tak nie zachowywał.

2

@Kinginiesta tylko co to da, że nawet nie otworzy? Skoro i tak będą dalej robić tak obrzydliwe rzeczy bezkarnie jak robią.

7

@marcin62 lepiej zwyzywać sędziego i jego matke niż drapać się po nosie, no to chyba jasne. Czego nie rozumiesz?

1

https://x.com/IvaanBlanco26/status/1911455320779423917

Nie można jeszcze zapomnieć o tym arcydziele. Rany, jacy oni są mali...

2



Kto tam wspominał, że Mekambe to grzeczny chłopiec i takie rzeczy mu się nie przytrafiają?

14

Ale co Martin wczoraj odbiorem dograł do Raphinhi przy akcji bramkowej to poezja! :)

2

Kurde Hansi, a gdybyś tak zaskoczył i dał jutro zagrać od pierwszych minut Ansu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?