Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Turio z Bonaparte to pojechałeś...
Jak już to Jan III Sobieski :)
3
Jak ja mam oglądać kolejny sezon z Lewandowskim na 9 to dajcie spokój...
1
Brawo Lewy, brawo.
1
Na chwilę obecną to jest moje największe marzenie transferowe do naszego klubu.
0
I już jazda po Deco, niczym wyśmiewanie po transferze Olmo. A teraz wszyscy mają mokro jak Olmo błyszczy na murawie :)
2
Powodzenia wszędzie indziej.
2
@partymaker o tym, żeby tego na nowo nie rozpieprzyć.
0
Chciałbym zobaczyć w końcu tego Davida więc Lille :)
1
@gohan77 Hansi w Martinie buduje najlepszego zmiennika jakiego potrzebujemy.
0
W wersji mobilnej nie ma La Rambli?
0
@noface Aston Villa
3
Wszystkie pięknie, tylko ten Robert trochę taki niemrawy...
0
Dajcie już chociaż tego Salaha na 9 ;)
0
Strona na czarno biało do pewnego czasu?
0
@barteksuchy85 witaj w klubie. U mnie również we wrześniu stuknie 40-tka. Jak Bóg da...
8
Panie, świeć nad Jego duszą [*]
3
Niech spoczywa w pokoju [*]
21
@Faro a mi się wydaje, że na chwilę obecną to świetny zmiennik na 9 i nie tylko.
0
@QuaReL dlatego zszedł z boiska w spotkaniu z Benficą stosunkowo wcześnie.
6
Robert Lewandowski jest bardzo zmęczony i odczuwa pewne dolegliwości fizyczne.
Hansi Flick postanowił dać mu odpocząć od gry w tym meczu, ponieważ chce, aby wyszedł w pierwszym składzie przeciwko Benfice.
@AdriaAlbets
1
@Faro w końcu uczeń przerósł mistrza ;)
0
@urbipl niektórzy mówili, że z dziećmi musiał zostać ;)
0
A było skakać Zahaviemu, że zostają na 100% w przyszłym sezonie i nie myślą o żadnej Arabii? ;)
0
Ale obejrzałbym sobie takie spokojne zamknięcie meczu przez naszych chłopaków już w pierwszej połowie.
0
Roberta nie ma nawet na ławce?
1
Nie róbmy tego proszę. Trzeba zrobić wszystko, żeby sprowadzić takiego Isaka, a Gyokeresa zostawić Newcastle;)
0
@lukgruszer Lautaro musi mieć obok siebie drugiego napastnika.
1
Znowu na Osasune przypadają rotacje? ;)
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie wiem czy to sarkazm czy nie, ale Araujo nie miał na koncie żółtej kartki we wczorajszym spotkaniu:)
0
@Borneo być może była tam jakaś sytuacja, konieczność o której nie wiemy. Ale jedno jest pewne i co mi się bardzo podoba, a czego nie było w ostatnich latach. Flick wie co robi, potrafi analizować i wyciągać wnioski. O to możemy być spokojni.