0

@Turio z Bonaparte to pojechałeś...
Jak już to Jan III Sobieski :)

3

Jak ja mam oglądać kolejny sezon z Lewandowskim na 9 to dajcie spokój...

1

Brawo Lewy, brawo.

1

Na chwilę obecną to jest moje największe marzenie transferowe do naszego klubu.

0

I już jazda po Deco, niczym wyśmiewanie po transferze Olmo. A teraz wszyscy mają mokro jak Olmo błyszczy na murawie :)

2

Powodzenia wszędzie indziej.

2

@partymaker o tym, żeby tego na nowo nie rozpieprzyć.

0

Chciałbym zobaczyć w końcu tego Davida więc Lille :)

1

@gohan77 Hansi w Martinie buduje najlepszego zmiennika jakiego potrzebujemy.

0

W wersji mobilnej nie ma La Rambli?

0

@noface Aston Villa

3

Wszystkie pięknie, tylko ten Robert trochę taki niemrawy...

0

Dajcie już chociaż tego Salaha na 9 ;)

0

Strona na czarno biało do pewnego czasu?

0

@barteksuchy85 witaj w klubie. U mnie również we wrześniu stuknie 40-tka. Jak Bóg da...

8

Panie, świeć nad Jego duszą [*]

3

Niech spoczywa w pokoju [*]

21

@Faro a mi się wydaje, że na chwilę obecną to świetny zmiennik na 9 i nie tylko.

0

@QuaReL dlatego zszedł z boiska w spotkaniu z Benficą stosunkowo wcześnie.

6

Robert Lewandowski jest bardzo zmęczony i odczuwa pewne dolegliwości fizyczne.

Hansi Flick postanowił dać mu odpocząć od gry w tym meczu, ponieważ chce, aby wyszedł w pierwszym składzie przeciwko Benfice.

@AdriaAlbets

1

@Faro w końcu uczeń przerósł mistrza ;)

0

@urbipl niektórzy mówili, że z dziećmi musiał zostać ;)

0

A było skakać Zahaviemu, że zostają na 100% w przyszłym sezonie i nie myślą o żadnej Arabii? ;)

0

Ale obejrzałbym sobie takie spokojne zamknięcie meczu przez naszych chłopaków już w pierwszej połowie.

0

Roberta nie ma nawet na ławce?

1

Nie róbmy tego proszę. Trzeba zrobić wszystko, żeby sprowadzić takiego Isaka, a Gyokeresa zostawić Newcastle;)

0

@lukgruszer Lautaro musi mieć obok siebie drugiego napastnika.

1

Znowu na Osasune przypadają rotacje? ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie wiem czy to sarkazm czy nie, ale Araujo nie miał na koncie żółtej kartki we wczorajszym spotkaniu:)

0

@Borneo być może była tam jakaś sytuacja, konieczność o której nie wiemy. Ale jedno jest pewne i co mi się bardzo podoba, a czego nie było w ostatnich latach. Flick wie co robi, potrafi analizować i wyciągać wnioski. O to możemy być spokojni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?