Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jest nadzieja, że w końcu zaczną wyjaśniać te chamskie zachowania śmietankowych jak należy. Ile razy mogą to robić i mówić co tylko chcą...
3
Ślicznie tak nie śledzić wyniku prześcieradeł i się niezmiernie miło zaskoczyć, że udało się chłopakom ugrać remis na ciężkim terenie ;)
0
@kamiVeB raczej Gavi, pewnie nacieszy nas swoją grą w tej koszulce jeszcze przez wiele lat więc wiesz...
0
Fermin za czerwoną kartkę pauzuje jedno spotkanie czy więcej?
1
@Herato a, że 38 latka na 20 to już nie kosmos? ;)
2
@blakkudium piękne są. To taki w nawiązaniu trochę do tych, który ma na sobie Ronaldinho u mnie w AV :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Liverpool - potrzymaj mi piwo.
1
Liverpool zraniony ponownie...
0
@SelloutCrowd luty maraton? Zerknij jeszcze raz w kalendarz.
1
Carlo Ancelotti: „To jest droga którą musimy podążać. Nasz sezon właśnie się rozpoczął”
No rozpoczął się, rozpoczął. Barcelona dojechała i jest już zależna tylko od siebie ;)
3
Szkoda, że taki Dembele nie mógł tu trafić za kadencji Flicka.
0
To obecnie chyba moja największe marzenie w naszych barwach :)
0
@MateS 70 milinów euro dawały kluby angielskie już w tym okienku;)
6
@MesQueUnClub96 jeszcze spalony widmo z Sociedad ;)
5
Oj ten Olmo, gdyby tylko był zdrów...ma to coś, co z przyjemnością się ogląda w jego grze.
0
Żeby ten Araujo nie okazał się godnym następcą Vermaelena...
12
Ale z pięknym i stoickim spokojem to rozegraliśmy po czerwonej kartce.
Nie muszę chyba mówić jaki kolor zbroi byśmy mieli w takiej sytuacji w poprzednim sezonie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 będzie kozak dopóki pozwolą mu bezkarnie grać w zapasy.
1
@RoberDzik bije od niego taką arogancją, że masakra.
1
@Gronek bez obrony? Że jak sędziowie grają z drużyną to już obrona wyjść nie może?
3
@karolpiłkarz -2 to może być jutro dopiero.
2
Ale piękny remisik :)
2
A niedługo rozmowa Peni z dziennikarzem...
Pena: jeśli Flick nie cofnie swoich słów to wypier... z klubu
Dziennikarz: a co takiego powiedział?
Pena: żebym wypier... z klubu
;-)
5
@Rifek przestań, powiedz, że to Twój przypadek ;)
2
@Cule2013 de Jong też zaczyna ogarniać ;)
0
@Foton Niemiec płakał jak sprzedawał...
1
@David_Martin grałeś kiedyś w piłkę lub uprawiałeś jakiś sport? Lekki, przyjemny i nie za długo trening, jeszcze pewnie z piłką, przyniesie o wiele więcej korzyści niż leżenie do góry pępkiem w domu ;)
16
Brak Peni to jedno, ale na Boga gdzie jest Fati, który deklarował, że chce zostać w Barcelonie, tutaj pracować nad powrotem do formy aby osiągnąć sukces!
0
@slayer spokojnie, zapewne chodziło o zwykły rozruch, a nie katowanie się. Myślę, że Flick jest bardzo zadowolony i od czasu do czasu, będzie właśnie w ten sposób sprawdzał nastawienie zespołu.
0
Chyba Enrique poukładał tego Dembele i zrobił z niego niezłego potworka:)