0

No jest nadzieja, że w końcu zaczną wyjaśniać te chamskie zachowania śmietankowych jak należy. Ile razy mogą to robić i mówić co tylko chcą...

3

Ślicznie tak nie śledzić wyniku prześcieradeł i się niezmiernie miło zaskoczyć, że udało się chłopakom ugrać remis na ciężkim terenie ;)

0

@kamiVeB raczej Gavi, pewnie nacieszy nas swoją grą w tej koszulce jeszcze przez wiele lat więc wiesz...

0

Fermin za czerwoną kartkę pauzuje jedno spotkanie czy więcej?

1

@Herato a, że 38 latka na 20 to już nie kosmos? ;)

2

@blakkudium piękne są. To taki w nawiązaniu trochę do tych, który ma na sobie Ronaldinho u mnie w AV :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Liverpool - potrzymaj mi piwo.

1

Liverpool zraniony ponownie...

0

@SelloutCrowd luty maraton? Zerknij jeszcze raz w kalendarz.

1

Carlo Ancelotti: „To jest droga którą musimy podążać. Nasz sezon właśnie się rozpoczął”

No rozpoczął się, rozpoczął. Barcelona dojechała i jest już zależna tylko od siebie ;)

3

Szkoda, że taki Dembele nie mógł tu trafić za kadencji Flicka.

0

To obecnie chyba moja największe marzenie w naszych barwach :)

0

@MateS 70 milinów euro dawały kluby angielskie już w tym okienku;)

6

@MesQueUnClub96 jeszcze spalony widmo z Sociedad ;)

5

Oj ten Olmo, gdyby tylko był zdrów...ma to coś, co z przyjemnością się ogląda w jego grze.

0

Żeby ten Araujo nie okazał się godnym następcą Vermaelena...

12

Ale z pięknym i stoickim spokojem to rozegraliśmy po czerwonej kartce.
Nie muszę chyba mówić jaki kolor zbroi byśmy mieli w takiej sytuacji w poprzednim sezonie...

0

@okiemtypera_lucaxx95 będzie kozak dopóki pozwolą mu bezkarnie grać w zapasy.

1

@RoberDzik bije od niego taką arogancją, że masakra.

1

@Gronek bez obrony? Że jak sędziowie grają z drużyną to już obrona wyjść nie może?

3

@karolpiłkarz -2 to może być jutro dopiero.

2

Ale piękny remisik :)

2

A niedługo rozmowa Peni z dziennikarzem...
Pena: jeśli Flick nie cofnie swoich słów to wypier... z klubu
Dziennikarz: a co takiego powiedział?
Pena: żebym wypier... z klubu
;-)

5

@Rifek przestań, powiedz, że to Twój przypadek ;)

2

@Cule2013 de Jong też zaczyna ogarniać ;)

0

@Foton Niemiec płakał jak sprzedawał...

1

@David_Martin grałeś kiedyś w piłkę lub uprawiałeś jakiś sport? Lekki, przyjemny i nie za długo trening, jeszcze pewnie z piłką, przyniesie o wiele więcej korzyści niż leżenie do góry pępkiem w domu ;)

16

Brak Peni to jedno, ale na Boga gdzie jest Fati, który deklarował, że chce zostać w Barcelonie, tutaj pracować nad powrotem do formy aby osiągnąć sukces!

0

@slayer spokojnie, zapewne chodziło o zwykły rozruch, a nie katowanie się. Myślę, że Flick jest bardzo zadowolony i od czasu do czasu, będzie właśnie w ten sposób sprawdzał nastawienie zespołu.

0

Chyba Enrique poukładał tego Dembele i zrobił z niego niezłego potworka:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?