Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Limaker Real nie chce go zmienić, Real chce go ulepszyć, żeby lepiej i bardziej pomagał.
Sądzę, że doszło tam do przejęzyczenie, co ostatnio się zdarza.
0
@Sulimo pseudokibice.
2
Ale wczoraj Ferran znowu to kapitalne podanie z woleja uruchomił ;)
1
@A4ron no tak, Valencia mogła doprowadzić do remisu przecież ;)
0
@Criss18Barca sondaż według?
1
@barteq + 3 mln za odsprzedanie zawarte w umowie 20% praw do zawodnika + 8,5 mln po sprzedaży do Porto no i teraz te 20%.
W sumie daje to nam jakieś 23 mln.
0
Macie może filmik jak Yamal zrobił rabone w polu karnym po czym zagrał piętką w meczu z Getafe?
0
Z niewolnika nie ma pracownika.
2
Dzień dobry wszystkim :)
Niech to będzie wspaniały dzień!
3
@MesQueUnClub96 powodem jest, że nie chce się już tej osobie odpisywać z powodu, który jest jej najlepiej znany. Nic nie zrobisz...
Może to coś z tą osobą jest nie tak, a nie z Tobą;)
6
Nikt nie przyjdzie, ludzie...
Przecież chodzi o to, żeby wyświetlenia w social mediach się zgadzały.
0
Może jakimś cudem uciułamy na tego Isaka do lata ;)
0
No nic, zapewne żaden skrzydłowy już w to okienko do nas nie trafi. Pozostaje mieć nadzieje, że Flick ogarnie Fatiego, który da chociaż trochę odsapnąć Raphinhi i Yamalowi.
2
@Messibestplayerintheworld dla mnie to jest niepojęte jak można być tak żałosnym przy tylu pomocach sędziowskich, żeby płakać i narzekać na ich prace.
2
Rany jacy oni są ciency, tylko niestety dzięki naszej niestabilności i wpadek, mogą sobie pompować to pierwsze miejsce w tabeli, a w rzeczywistości większość ich weryfikuje w tym sezonie.
Przypomnę tylko, że oni to dobrze poukładana i funkcjonująca maszyna, a u nas klub w budowie/przebudowie :)
0
Zawsze niesprawiedliwie przegrywają i cały świat przeciwko nim...
Masakra jak trudno jest żyć i być śmietankowym :)
0
Co tam się stało, że Madryt płacze? :)
Nie byłem dostępny od wczoraj.
Czyżby karma za Celte?
0
@MisterGuardiola oni i tak są dostatecznie skrzywdzeni, że gra u nich Vinicius i muszą go znosić i tolerować.
0
@comtedurgell no kiedyś to było... usiądźmy i ponarzekajmy;)
0
@UriBoyka w d...mam wiosnę! Do wiosny to ja chcę być liderem! ;)
1
Jesteśmy bardzo niespodziewanie podłączeni do tlenu. Nie spier...niczmy tego!
0
A mówili, że Espanyol nogi rozłoży...
0
Bournemouth napsuje dzisiaj krwi Liverpoolowi?
0
Ciekawe jakby taki Raphinha prezentował się na pozycji Balde...
0
@Azi toć idź chociaż na Brauna zagłosuj;)
1
@Pawlak1992 może było za dużo głosów przeciw lubianej opcji moderacji ;)
0
@DamianBarcaCule a kto nie zaliczył w United?
0
@Rastafarnianin jak dobrze, że ja jestem wolny od tego wszystkiego:)
0
@Kapitan hawk zastanowiać:D
Poprawiłeś mi humor ;)
4
@D10SLEO a może Amori ma romans z Rashforda dziewczyną? ;)