Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tunelu trwa wielka walka. Policja musiała interweniować i odsunąć Raphinhę od graczy Benfiki.
— @MovistarFutbol
1
@Veysel jeśli o okienko zimowe chodzi to też uważam, że lepszej opcji nie ma.
0
Swoją drogą to ile kasy zarobiliśmy już za tą pierwszą ósemke?
2
Klasowi - skrzydłowy i środkowy napastnik potrzebni od zaraz!
Nie możemy grać non stop Raphinhą i Yamalem. A Robert, jak to Robert ostatnio, gdyby nie karne...najlepszą akcją pozostałby taniec na tik toku.
0
Szacun wielki za remontade, ale nosz kur...nie można tak grać!
3
Indywidualne odpały i dramat skuteczności. Współczuje Flickowi...
0
@as25cule jak zwykle.
0
@Luciano99 no i?
0
@Hindus gratuluje dojrzałości zatem.
0
@Hindus ulżyłeś sobie?
0
@sevs a co się dziwisz klubowi, który sympatyzuje z Realem?
Poważnie to takie trudne do zrozumienia?
0
Jednego nie potrafie zrozumieć...
Ja rozumie rozczarowanie, gorycz, ból...
Ale po co te wszystkie wyzwiska?
1
@esem91 nie! Właśnie, że nie bierzemy udziału w tych śmiesznych gierkach, co mnie bardzo cieszy. Flick pięknie nad tym panuje, a sprawiedliwość nadejdzie :)
6
My tą ligę jeszcze zgarniemy! Róbcie screeny ;)
1
@Marcelinho132 niezły wyznacznik, szczególnie z 4 ligowcem, chyba?
0
@Who_you_mam to nie filozofia i klasa Flicka. Zresztą za co też GO bardzo cenie.
0
@MessiSuarezNeymar się nagrałeś chyba w B klasie.
1
@Marcelinho132 tzn. o czym mówisz?
0
@QQL5 Zło, Dobrem zwyciężaj.
0
@Roobo pewnie nawet nie oglądał.
1
@QQL5 a o jaką sytuacje konkretnie chodzi, że ręcznik?
1
Przestańcie już wyzywać tak te Getafe i ich kibiców! Każdy orze jak może i to jest doskonale zrozumiałe, Nie rozumiem totalnie o co Wam chodzi.
0
@Andi18 to jest wywieranie presji na rywalu. Sam byś tak robił gdyby przyjeżdżał do Ciebie o wiele silniejszy rywal. Odrobine obiektywizmu jednak....
3
Flick robi robote i nie ma tu nawet dyskusji. Gdzieś tu głowa i skuteczność zawodnikom nie dojeżdża.
0
Studzimy emocje. Mimo wszystkich przeciwności, ta liga jest jeszcze do wygrania. Jednak chyba nie z Robertem na 9.
4
Najlepsze jest to, że jak tłuczemy rywali to takiemu Lewandowskiemu bokiem przechodzi to jaki jest cienki w ostatnim czasie. Nie daje kompletnie nic i się nie oszukujmy. Potrzebna nam konkretnej dziewiątki, bo w innym przypadku nie mamy o czym marzyć.
2
Od tego Lewego to piłka jak od stodoły się odbija.
0
To by było na tyle Conceicao?
0
Pena starterem :)
0
@Eklerek Isak to przekocur, szukający wszędzie grania.