0

W tunelu trwa wielka walka. Policja musiała interweniować i odsunąć Raphinhę od graczy Benfiki.
— @MovistarFutbol

1

@Veysel jeśli o okienko zimowe chodzi to też uważam, że lepszej opcji nie ma.

0

Swoją drogą to ile kasy zarobiliśmy już za tą pierwszą ósemke?

2

Klasowi - skrzydłowy i środkowy napastnik potrzebni od zaraz!
Nie możemy grać non stop Raphinhą i Yamalem. A Robert, jak to Robert ostatnio, gdyby nie karne...najlepszą akcją pozostałby taniec na tik toku.

0

Szacun wielki za remontade, ale nosz kur...nie można tak grać!

3

Indywidualne odpały i dramat skuteczności. Współczuje Flickowi...

0

@as25cule jak zwykle.

0

@Luciano99 no i?

0

@Hindus gratuluje dojrzałości zatem.

0

@Hindus ulżyłeś sobie?

0

@sevs a co się dziwisz klubowi, który sympatyzuje z Realem?
Poważnie to takie trudne do zrozumienia?

0

Jednego nie potrafie zrozumieć...
Ja rozumie rozczarowanie, gorycz, ból...
Ale po co te wszystkie wyzwiska?

1

@esem91 nie! Właśnie, że nie bierzemy udziału w tych śmiesznych gierkach, co mnie bardzo cieszy. Flick pięknie nad tym panuje, a sprawiedliwość nadejdzie :)

6

My tą ligę jeszcze zgarniemy! Róbcie screeny ;)

1

@Marcelinho132 niezły wyznacznik, szczególnie z 4 ligowcem, chyba?

0

@Who_you_mam to nie filozofia i klasa Flicka. Zresztą za co też GO bardzo cenie.

0

@MessiSuarezNeymar się nagrałeś chyba w B klasie.

1

@Marcelinho132 tzn. o czym mówisz?

0

@QQL5 Zło, Dobrem zwyciężaj.

0

@Roobo pewnie nawet nie oglądał.

1

@QQL5 a o jaką sytuacje konkretnie chodzi, że ręcznik?

1

Przestańcie już wyzywać tak te Getafe i ich kibiców! Każdy orze jak może i to jest doskonale zrozumiałe, Nie rozumiem totalnie o co Wam chodzi.

0

@Andi18 to jest wywieranie presji na rywalu. Sam byś tak robił gdyby przyjeżdżał do Ciebie o wiele silniejszy rywal. Odrobine obiektywizmu jednak....

3

Flick robi robote i nie ma tu nawet dyskusji. Gdzieś tu głowa i skuteczność zawodnikom nie dojeżdża.

0

Studzimy emocje. Mimo wszystkich przeciwności, ta liga jest jeszcze do wygrania. Jednak chyba nie z Robertem na 9.

4

Najlepsze jest to, że jak tłuczemy rywali to takiemu Lewandowskiemu bokiem przechodzi to jaki jest cienki w ostatnim czasie. Nie daje kompletnie nic i się nie oszukujmy. Potrzebna nam konkretnej dziewiątki, bo w innym przypadku nie mamy o czym marzyć.

2

Od tego Lewego to piłka jak od stodoły się odbija.

0

To by było na tyle Conceicao?

0

Pena starterem :)

0

@Eklerek Isak to przekocur, szukający wszędzie grania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?