0

@colossus wypadałoby też przeprosić i nauczyć się pisać prawidłowo nazwisko Pana Piłkarza Raphinha;)

0

@SelloutCrowd na każdego będzie nas stać jak zwolni się pensja RL9, a jak jeszcze de Jonga i cudem jakimś Fatiego to już w ogóle możemy królować i przebierać na rynku transferowym. Osobiście moim marzeniem jest Isak. Ale czy to tylko marzenie? Nie wiem, okaże się :)

1

@tbas przyjąłbym 50 baniek i Douglasa Luiza. Wierzę, że u nas by się odnalazł.

4

@wojopancer Arthura Melo :D

0

@_RL9 z całym szacunkiem ale czas zakontraktować młodszą światowej klasy 9. A na opłacanie takiej tygodniówki zmiennikowi pozwolić sobie nie możemy. Chyba, że Robert z 32 baniek zjedzie do 3,2 np...

0

@Gibbon_FCB a ja myślałem, że to właśnie mega bardzo szybki skrzydłowy z bardzo dobrym pokrętłem w nodze i precyzyjnym strzałem po łamaniu do środka :)

0

@kuz ale Kvicha ma lepsze statystyki od Nico w tym sezonie...
Nie wiem jak tam Jego gra wygląda, dlatego pytam.

0

Khvicha Kvaratskhelia czy Nico Williams?

0

@Coutinho007 oj nie tak powoli wcale ;)
Jak dla mnie Isak numero uno. A dla Was?

1

@Coutinho007 nie zapominałbym jednak o Pedrim.

1

Christensen ma zielone światło i może zagrać już w środę z Betisem?

1

@!34RC3!_0N4 Gerard Martin też :)

0

@takisobiektos ten Puchar Króla zagrałbym wszystkimi, którzy nie grali w Superpucharze i niech się dzieje co chce.

0

@mmaciass no przecież to Bask.

1

Superpuchar w gablocie to teraz zabierać się za porządki w składzie i sprowadzenie jakiegoś skrzydłowego co robi różnice, bo z samym Raphinha i Yamalem do końca sezonu raczej tempa nie wytrzymamy.

5

Wojciech Szczęsny będzie mógł grać w Pucharze Króla. Zawieszenie dotyczy tylko Superpucharu Hiszpanii. [@mundodeportivo]

No i bardzo dobra informacja z rana. Liczymy na Wojtka już w najbliższą środę zatem :)

18

Modrić: „Jeśli masz stracić trofeum, lepiej stracić to.”

Luka ja Cię proszę...

0

@SkilledHydra16 Vini to sam się dziś schował. Żeby nie było, uwielbiałem Araujo, ale po tym cyrku, czuje delikatnie mówiąc, lekką niechęć. Podchodzę jednak obiektywnie i czysto sportowo do sprawy :)

0

@SkilledHydra16 puchar podniósł Ter Stegen, a Araujo nieraz tam nawinięty przez Makambe był ;)

0

@Who_you_mam i zostawia na boisku słaniającego się na nogach Juda...

0

@RomanGroza mieli naprawdę ogromne szczęście z tą czerwoną kartką. W innym przypadku, różnie to mogłoby się skończyć.

3

Ale tego Peni to nie zrozumiem...
Rzut wolny, piłka uderzona w miejsce gdzie stoi, a ten puszcza bramkę, po czym pod koniec meczu wybrania strzał nie do obrony ;)

5

A najlepsze jest to, że Madryt powinien się cieszyć, bo to był najmniejszy wymiar kary.
Ta czerwona kartka nas spowolniła, inaczej byśmy ich zmiażdżyli już doszczętnie. Śmietankowi byli tak totalnie przerażeni po tej piątej bramce, że mogłoby to się skończyć dwucyfrowym wynikiem. Nie wspomnę już, że sami powinni mecz w conajmniej 8 kończyć...

7

Cóż za piękny wieczór!
Jurek Dudek w jaskini?

0

@Transu96 a co wy jeszcze z tym Gundoganem?

0

Szczesny STARTS. [@tjuanmarti] #fcblive

0

Flick już podał listę powołanych na finał?

1

Co za masakra, takie rzeczy powinny być zabronione. To jawne wpływanie na sędziego przed meczem. Jak już grają w tej Arabii to niech też biorą zagranicznych sędziów i po kłopocie.

1

@Luciano99 co to jest? Jak to można sobie dokleić? ;)

1

@Who_you_mam może być 2-0 po bramkach Olmo i Pau Victora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?