2

@Tomek_TF a Wojownik z Tomym Hardym?

1

@Tomek_TF chłopie! Siadaj głęboko w fotel, zapinaj pasy i odpalaj ;)
To film na faktach.

25

Dziękuje Hansi. Mimo tych wpadek, sprawiłeś, że na nowo czekam stęskniony za kolejnym, kolejnym i kolejnym meczem Barcy!

1

@Tomek_TF Opłacone krwią widziałeś?

19

Cieszy mnie w końcu ten luz u Fermina, którego nie było od czasu igrzysk.

0

@Coutinho007 Sprawiedliwość tylko na sądzie ostatecznym.

0

@Coutinho007 obu, oby....

0

@PatrykBarca nie mów, że dziś Valladolid nie grało autobusu...
Pytam bo nie oglądałem.

1

@Coutinho007 nie będzie siły jak Laporta będzie chciał odegrać się za Figo :D

1

@Kamiloza91 nie czytam całości, odpowiadam - Kylian wraca do formy i będzie mega mocny!

0

@Popitek12 reasumując. Zguba naszych czasów to nie alkohol, tylko wielki ekran.

0

@Nightraider może źle sformułowałem. Powinienem napisać - proponuje intercyzę, która szybko zweryfikuje uczucia zakochanej.

2

My jeszcze tego męczennika od nich kupimy i dopiero będzie :D

0

@F3DO pesel jednak robi swoje.

3

@LOPEZ16 połóżmy się może na murawie w najbliższych meczach i nie podejmujmy walki, bo Real taki kosmiczny, że w ogóle sensu nie ma.

0

@kanver_ forma Realu jest zwyżkowa i nie ma co do tego dyskusji. Największa zagadką jest to jak sobie poradzi środek pola bez tak kreatywnego gracza jak Kroos z silniejszymi rywalami. Co moim zdaniem jest kluczowe w takiej LM np.

1

@SigmaBoyEssaYamal ogólnie z Salzburgiem Vinicius był żenująco słaby, nawet podania niezbyt wychodziły. Bramki dwie ok, bo to wciąż mega indywidualność, ale gdzieś ta reszta nie hula jednak.

1

@tbas wiadomo też, że miał niezbyt miłą sytuację z oskarżeniem, które mogło być główną przyczyną Jego formy.

4

@Swistus172 szczególnie z Realem pokazali to nie potrafią!

0

@Nightraider jak będzie ślepy to żadnej intercyzy nawet nie będzie ;)

5

@SergioBusquets5 to było nieuniknione. Ale wyobrażacie sobie teraz takiego Mbappe na LS u nas? Potrzeba nam takiego gościa właśnie.

0

@FabianekMrozek ale gra doprowadzałaby do mdłości.

0

@kanver_ mogli i cała nasza przednia formacja mocno szwankuje ze skutecznością, nie tylko Lewy. Ale Robert dodatkowo ma mocno słabiutką forme od jakiegoś czasu, piłka to się odbija od chłopa niczym od stodoły.

1

@A4ron oglądasz w ogóle mecze Barcelony czy oceniasz gre drużyny po punktacji w tabeli?

11

@sergio5 intercyza szybko zweryfikuje uczucia zakochanej.

0

@Salchent to wszystko zaprocentuje.

0

@Encore do tego jeszcze Coutinho i weź to ogarnij ;)

0

@ali3gator najlepiej dwie bomby ;)
Nie wiem czy realistycznie pojadę, ale moim marzeniem jest na pierwszym miejscu Isak i później dopiero skrzydłowy.

0

@Gibbon_FCB rany i jeszcze tyle poleceń...dramat.

1

@Salchent następny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?