Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tomek_TF a Wojownik z Tomym Hardym?
1
@Tomek_TF chłopie! Siadaj głęboko w fotel, zapinaj pasy i odpalaj ;)
To film na faktach.
25
Dziękuje Hansi. Mimo tych wpadek, sprawiłeś, że na nowo czekam stęskniony za kolejnym, kolejnym i kolejnym meczem Barcy!
1
@Tomek_TF Opłacone krwią widziałeś?
19
Cieszy mnie w końcu ten luz u Fermina, którego nie było od czasu igrzysk.
0
@Coutinho007 Sprawiedliwość tylko na sądzie ostatecznym.
0
@Coutinho007 obu, oby....
0
@PatrykBarca nie mów, że dziś Valladolid nie grało autobusu...
Pytam bo nie oglądałem.
1
@Coutinho007 nie będzie siły jak Laporta będzie chciał odegrać się za Figo :D
1
@Kamiloza91 nie czytam całości, odpowiadam - Kylian wraca do formy i będzie mega mocny!
0
@Popitek12 reasumując. Zguba naszych czasów to nie alkohol, tylko wielki ekran.
0
@Nightraider może źle sformułowałem. Powinienem napisać - proponuje intercyzę, która szybko zweryfikuje uczucia zakochanej.
2
My jeszcze tego męczennika od nich kupimy i dopiero będzie :D
0
@F3DO pesel jednak robi swoje.
3
@LOPEZ16 połóżmy się może na murawie w najbliższych meczach i nie podejmujmy walki, bo Real taki kosmiczny, że w ogóle sensu nie ma.
0
@kanver_ forma Realu jest zwyżkowa i nie ma co do tego dyskusji. Największa zagadką jest to jak sobie poradzi środek pola bez tak kreatywnego gracza jak Kroos z silniejszymi rywalami. Co moim zdaniem jest kluczowe w takiej LM np.
1
@SigmaBoyEssaYamal ogólnie z Salzburgiem Vinicius był żenująco słaby, nawet podania niezbyt wychodziły. Bramki dwie ok, bo to wciąż mega indywidualność, ale gdzieś ta reszta nie hula jednak.
1
@tbas wiadomo też, że miał niezbyt miłą sytuację z oskarżeniem, które mogło być główną przyczyną Jego formy.
4
@Swistus172 szczególnie z Realem pokazali to nie potrafią!
0
@Nightraider jak będzie ślepy to żadnej intercyzy nawet nie będzie ;)
5
@SergioBusquets5 to było nieuniknione. Ale wyobrażacie sobie teraz takiego Mbappe na LS u nas? Potrzeba nam takiego gościa właśnie.
0
@FabianekMrozek ale gra doprowadzałaby do mdłości.
0
@kanver_ mogli i cała nasza przednia formacja mocno szwankuje ze skutecznością, nie tylko Lewy. Ale Robert dodatkowo ma mocno słabiutką forme od jakiegoś czasu, piłka to się odbija od chłopa niczym od stodoły.
1
@A4ron oglądasz w ogóle mecze Barcelony czy oceniasz gre drużyny po punktacji w tabeli?
11
@sergio5 intercyza szybko zweryfikuje uczucia zakochanej.
0
@Salchent to wszystko zaprocentuje.
0
@Encore do tego jeszcze Coutinho i weź to ogarnij ;)
0
@ali3gator najlepiej dwie bomby ;)
Nie wiem czy realistycznie pojadę, ale moim marzeniem jest na pierwszym miejscu Isak i później dopiero skrzydłowy.
0
@Gibbon_FCB rany i jeszcze tyle poleceń...dramat.
1
@Salchent następny...