0

@Pedri16Future o no już nie ma kogo, no tak... ;)
Raphinha, Olmo, Torres...wszystko w zależności od rywala i potrzeb w danej sytuacji. Są jeszcze środkowi pomocnicy, którzy potrafią się odnaleźć na pół skrzydle.
Spokojnie, opcji jest nawet sporo, paradoksalnie do sytuacji kadrowej najbardziej wysuniętej formacji.

0

Chciałbym tylko zauważyć, że kolejne po SPH z Realem, bardzo dobre wejście w arcyważnym meczu zanotował Araujo i się nie spalił.
Obserwowałem wczoraj trochę chłopa i ta jego gra na wyprzedzenie, doskok do rywala, robi naprawdę ogromne wrażenie.

0

@Douglas Real musi przejść najpierw obecną faze, a później jeszcze ogarnąć Arsenal po drodze. Nadzieja matką głupich mówią, ale też mówi się, że wtajemniczeniem mądrych i umiera ostatnia, a mi jej wciąż nie brakuje ;)

0

@LjakRoberciik oczywiście, że powinien odpocząć, powinien znacznie częściej odpoczywać. Rozumiem jaka jest sytuacja, ale tak młody zawodnik nie może być po pierwsze - tak eksploatowany, a po drugie - znać swoje miejsce w szeregu, aby czasem sodówka nie uderzyła za szybko...

0

Wyszło z Wojtkiem, to może warto spróbować ściągnąć jakąś 9 z emerytury? ;)

0

@Kondi99 oczywiście, że nie. To była pomyłka operatora.

2

@tbas Balde słabo...padłem :D

0

Jestem z Was dumny!!!

0

W co ten Inigo się tam wdaje?

3

Kolejny mecz gdzie brakuje nam konkretów w przedniej formacji. To jest po prostu dramat co my marnujemy...

0

@MrOskarekk nie lepiej po polsku jakoś?

2

@FCB24 Neymar się zachował jak ostatnia...
Jeśli już chciał odejść, mógł to zrobić w jakiś normalny sposób, poinformować zarząd, że będzie wpłacana klauzula i dać nawet czas na zakontraktowanie takiego nawet Dembele przed samym rozdmuchaniem informacji. A było zgoła inaczej, wielkie pajacowanie, szopki z opuszczaniem tylnymi wyjściami treningów i bójka z Semedo.

6

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.

0

@ProMILs a nie w 8 meczów?

2

@Huck tu chodzi o coś więcej niż marketing, rozruszanie lewego skrzydła czy sianie zamętu w szeregach obronnych rywala. Odszedł w sposób jaki odszedł i powrotu być nie powinno. Zdecydowane NIE! dla Neymara w Barcelonie.

8

Kończąc ten piękny weekend - NIE! dla Neymara w naszych barwach.
Dobranoc, miłej nocki :)

3

Mam nadzieje, że ta przednia formacja w czas sobie przypomni jak się strzela bramki.

1

@Coutinho007 czystego konta na treningach :)

0

@oZinho taaa, mhm, jasne.

1

@prodigy no właśnie nie

5

@Barcatroll a skąd ta pewność, że nie straci? Palmeiras potrzebuje napastnika na już. Jak nie sprowadzą Roque to poszukają kogoś innego.

0

@4Fabregas4 jakby nie było, jest zawodnikiem Betisu do konca sezonu i do wtedy też mogą robić z nim co chcą, tym bardziej za porozumieniem z właścicielem karty zawodnika.

10

Ale po co miałby wracać? Rozumiem jakiś mecz czy turniej pożegnalny, ale bez przesady, że jako czynny piłkarz.

2

@tbas jesteśmy Barcą! Chcę pięknej gry z trofeami:)

0

@Pitinho my swoimi niewykorzystanymi sytuacjami podpinamy tlen rywalom niestety. Potrzeba nam więcej konkretów w przedniej formacji i konieczne są tam klasowe wzmocnienia w pierwszej kolejności. Flick ogarnia i to widać, może wczoraj ze zmianami coś niezrozumiale odpalił, ale generalnie wystarczy spojrzeć na samą grę, która naprawdę cieszy oko. Nie potrafimy zabić meczu i to jest problem obecnie, który trzeba rozwiązać, dać Hansiemu jeden czy dwa solidne transfery, bo na nie zasługuje i niech pracuje dalej, bo zrobił i robi niesamowitą robotę z tą drużyną. Co do żegnania się z pucharami, to z mistrzostwem na La Rambli żegnaliśmy się już w listopadzie czy w grudniu.
Faktem jest jednak, że boje się lekko o naszą przyszłość, jeśli na przyszły sezon mamy zostać z Lewandowskim jako główną 9, pierwszego wyboru...

0

@Barceloniarz987 Olmo to już raczej na boisku nie było, a Fermina jeszcze nie.

1

@rado_Barca ile to on już piłek miał na nodze...

1

Nawet grając tak koncertowo jak przez większość spotkania dzisiaj, nie mając odpowiednich i bezwzględnych egzekutorów, tak to niestety się kończy.

2

Jak z reguły Flick ratuje zmianami, tak dziś totalnie zmiany wszystko zepsuły niestety.

0

Co za dramat, żeby po takiej grze ugrać śmieszny remis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?