Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 nie sądzę, że tam była jakaś kontuzja. Prędzej zakład...w innym wypadku wszedłby Torre czy Pau Victor.
6
@Pawlak1992 mi to śmierdzi jakimś zakładem z Flickiem, że miał wpuścić Fatiego ;)
1
Weźcie mi tego Fermina z boiska...
4
Że co tam naszemu trio nie wychodzi? Kto tam coś szemrał? :D
0
@Patrykl145 a kto myśli o sobie?
1
Przestańcie z tym Raphinhą... Cristiano by był wychwalany za waleczność, zaangażowanie i mentalność zwycięzcy ;)
1
@PatrychoO Lewy to nie wiem co się dzieje póki co od jakiegoś czasu ;)
1
Ja chce tylko naszego Pedriego i efektywniejszego Yamala!
2
@Derean "czy aby zasłużenie"... padłem :D
0
Nie no ludzie! Do bramki słabo strzelić, podać już też kiepsko, drybling jeszcze został...no i za sędziowanie zaczyna się brać ;)
0
Ale ten Raphinha powinien z jednej strony dostać w łeb!
1
A wystarczyło, że za Kurtułą nie było żadnego obrońcy i bramki zaczęły wpadać ;)
0
Najwięcej to tu Alaba zrobił ;)
0
@norbi77 co?! Ty widziałeś jak on to zakręcił?!
0
@Pin0chet my też gramy rewanż na wyjeździe ;)
0
Panie i Panowie, ktoś by mógł strumyczka w wiadomości prywatnej zapodać? :)
Coś mi tu nie stroi...
2
@Rastafarnianin niech Wam i waszemu nowonarodzonemu dzieciątku Pan Bóg błogosławi, a Matka Boża strzeże i ochrania swoim płaszczem :)
1
Olmo ma być w pełni gotowy na rewanż z Borussią Dortmund. Flick prawdopodobnie będzie mógł włączyć już do kadry na wyjazdowe spotkanie z Leganes.
Świetna informacja!
0
@Rupert_Haubica widzę czytanie ze zrozumieniem ;)
1
@norbi77 no właśnie...
4
Pomyślelibyście przed tą kolejką, że będziemy mieli 4 punkty przewagi nad Realem? ;)
0
@norbi77 tylko kto miałby te piłki kończyć jak Robert dziś wiecznie schowany za obrońcami...
0
@ViscaelBarca2007 spokojnie, Flick zrobi z Araujo takiego dzika, że będziemy jeszcze mlaskać z zachwytu po Jego interwencjach.
3
Reasumując, odskakujemy Realowi na kolejny +1 punkt i możemy zapomnieć.
Ufam, że w LM będzie wszystko hulało i wpadało jak należy :)
4
Dlatego nieznoszę tego typu gadek i krzyczenia jak to zjedziemy i pożremy Real w finale Pucharu Króla. Ja naprawdę cieszę się każdym meczem tej drużyny, Flick właśnie mi to przywrócił po latach męczarni, ale ludzie! Odrobine pokory.
2
Graliśmy zupełnie bez przedniej formacji. Lewy totalne zero, a Yamal...ja rozumiem, że młodość rządzi się swoimi prawami, ale rany! Te decyzje dzisiejsze to głównie masakra. Dodać dzisiaj Pedriego, który Pedriego totalnie nie przypominał i tracimy punkty. Cieszy zryw Raphinhi i to, że jest naładowany do gry.
0
Tak właśnie się podłącza Madryt do tlenu.
1
@Lisek oby przyszedł drugi oddech na najważniejszą część sezonu.
0
@patrix211 de Jong to akurat jeden z lepszych na boisku.
1
Czy my jesteśmy aż tak zajechani i stąd tyle niedokładności czy to zwykła nonszalancja i przypisanie sobie już przed meczem 6 punktów przewagi nad Realem?