0

@esem91 nie sądzę, że tam była jakaś kontuzja. Prędzej zakład...w innym wypadku wszedłby Torre czy Pau Victor.

6

@Pawlak1992 mi to śmierdzi jakimś zakładem z Flickiem, że miał wpuścić Fatiego ;)

1

Weźcie mi tego Fermina z boiska...

4

Że co tam naszemu trio nie wychodzi? Kto tam coś szemrał? :D

0

@Patrykl145 a kto myśli o sobie?

1

Przestańcie z tym Raphinhą... Cristiano by był wychwalany za waleczność, zaangażowanie i mentalność zwycięzcy ;)

1

@PatrychoO Lewy to nie wiem co się dzieje póki co od jakiegoś czasu ;)

1

Ja chce tylko naszego Pedriego i efektywniejszego Yamala!

2

@Derean "czy aby zasłużenie"... padłem :D

0

Nie no ludzie! Do bramki słabo strzelić, podać już też kiepsko, drybling jeszcze został...no i za sędziowanie zaczyna się brać ;)

0

Ale ten Raphinha powinien z jednej strony dostać w łeb!

1

A wystarczyło, że za Kurtułą nie było żadnego obrońcy i bramki zaczęły wpadać ;)

0

Najwięcej to tu Alaba zrobił ;)

0

@norbi77 co?! Ty widziałeś jak on to zakręcił?!

0

@Pin0chet my też gramy rewanż na wyjeździe ;)

0

Panie i Panowie, ktoś by mógł strumyczka w wiadomości prywatnej zapodać? :)
Coś mi tu nie stroi...

2

@Rastafarnianin niech Wam i waszemu nowonarodzonemu dzieciątku Pan Bóg błogosławi, a Matka Boża strzeże i ochrania swoim płaszczem :)

1

Olmo ma być w pełni gotowy na rewanż z Borussią Dortmund. Flick prawdopodobnie będzie mógł włączyć już do kadry na wyjazdowe spotkanie z Leganes.
Świetna informacja!

0

@Rupert_Haubica widzę czytanie ze zrozumieniem ;)

1

@norbi77 no właśnie...

4

Pomyślelibyście przed tą kolejką, że będziemy mieli 4 punkty przewagi nad Realem? ;)

0

@norbi77 tylko kto miałby te piłki kończyć jak Robert dziś wiecznie schowany za obrońcami...

0

@ViscaelBarca2007 spokojnie, Flick zrobi z Araujo takiego dzika, że będziemy jeszcze mlaskać z zachwytu po Jego interwencjach.

3

Reasumując, odskakujemy Realowi na kolejny +1 punkt i możemy zapomnieć.
Ufam, że w LM będzie wszystko hulało i wpadało jak należy :)

4

Dlatego nieznoszę tego typu gadek i krzyczenia jak to zjedziemy i pożremy Real w finale Pucharu Króla. Ja naprawdę cieszę się każdym meczem tej drużyny, Flick właśnie mi to przywrócił po latach męczarni, ale ludzie! Odrobine pokory.

2

Graliśmy zupełnie bez przedniej formacji. Lewy totalne zero, a Yamal...ja rozumiem, że młodość rządzi się swoimi prawami, ale rany! Te decyzje dzisiejsze to głównie masakra. Dodać dzisiaj Pedriego, który Pedriego totalnie nie przypominał i tracimy punkty. Cieszy zryw Raphinhi i to, że jest naładowany do gry.

0

Tak właśnie się podłącza Madryt do tlenu.

1

@Lisek oby przyszedł drugi oddech na najważniejszą część sezonu.

0

@patrix211 de Jong to akurat jeden z lepszych na boisku.

1

Czy my jesteśmy aż tak zajechani i stąd tyle niedokładności czy to zwykła nonszalancja i przypisanie sobie już przed meczem 6 punktów przewagi nad Realem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?