0

@wojopancer Mordica też lubie, choć troszkę zdrażnił wypowiedzią, że to tylko Superpuchar po naszym zwycięstwie, to jednak jeden z nielicznych zawodników Realu, których widziałbym w naszych barwach przed przywdzianiem prześcieradła.

1

@wojopancer o właśnie, coś w ten deseń:D
No chyba, żeby ktoś krzywo spojrzał na jakąś gwiazdkę z Madrytu. O wtedy to wiesz, konserwator nawet pewnie by zeznawał i był brany pod uwagę.

1



Czy oni nie widzą swoich żenujących zachowań?

0

@mekston podwójne standardy jak widać.

1

@mrboom dziś bez jedzenia, tylko woda, yerba, ewentualnie kawa.

1

@Bykunn co by nie było z europejskich pucharów, polskie drużyny odpadły później od mocarnego Realu Madryt;)

1

Istnieje możliwość, że Dani Carvajal zostanie zawieszony na 4 mecze za incydent z Bukayo Saką.

UEFA może ukarać Carvajala tylko wtedy, gdy zdarzenie zostało uwzględnione w raporcie sędziego.

Poważnie? Nie no masakra i śmiech na sali. Opierać się w sytuacjach, nawet w tych boiskowych na raporcie sędziego, mając do dyspozycji monitoring i VAR :D

0

Teraz trzeba chuchać i dmuchać na Olmo, chłop może być mega kluczowy w tym dwumeczu.

1

Jaki jest w ogóle przewidziany termin powrotu na boisko Casado?

1

Oby Flick zestarzał się jak najpóźniej, ale po erze Hansa to chętnie bym u nas zobaczył kiedyś u sterów Artete.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no my wcale sezonem zmęczeni nie jesteśmy ;)

2

@Sysia11 a później brak odpowiednich trenerów na rynku dla prześcieradeł i siup, ponownie trenerem ;)

1

Lucas Vázquez: „Arsenal przyjechał się bronić. W pierwszej połowie praktycznie nic nie zrobili. W drugiej, kiedy cały nasz zespół ruszył do ataku, jakoś udało im się odnieść zwycięstwo.”

On poważnie to powiedział podczas wywiadu?

0

@luki9v najaktualniej to chyba jednak nie jest ;)

4

To teraz trzeba kibicować Napoli, żeby cały czas wywierało presje na Interze w lidze.

1

@VeB 1899 no, ale ich zezłomuje.

1

@Comentateiro i te 2 lata temu, delikatnie mówiąc, sędziowie również nie pomogli ;)
Rzetelne i sprawiedliwe sędziowanie będzie również kluczowe w tym dwumeczu.

1



Ktoś o zdrowych zmysłach chciałby jeszcze tego Judaszka u nas? ;)

0



Mamy nowego, tymczasowego LO? ;)

4



Zatrzyma ktoś tą karuzelę? :D

6



Co za gość...

1

@GTBTP gdyby chciał to by dokonał przecież.

4

@mekston no chyba, że jakaś Mołdawia się przypałęta po drodze.

0

@Danny Gaucho a to Trzaskowski będzie w drugiej turze? ;)

12



Pięknie się przegląda te dzisiejsze internety:D

0

@tadzik447 drobny francuski oszuścik no :D

9



Myles Lewis-Skelly wyjaśnia, dlaczego Bellingham odmówił podania mu dłoni:
„Zapytałem go, gdzie jest ta remontada”

8



Jaki to musi być mega buc, że nawet w stosunku do rodaków z którymi gra w reprezentacji zachowywał się jak ostatni...

11



Sąd nie skazał to Jakub wziął sprawy w swoje ręce:D

0

@Eto'o9 R10 musimy, ale miło by było ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?