Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer Mordica też lubie, choć troszkę zdrażnił wypowiedzią, że to tylko Superpuchar po naszym zwycięstwie, to jednak jeden z nielicznych zawodników Realu, których widziałbym w naszych barwach przed przywdzianiem prześcieradła.
1
@wojopancer o właśnie, coś w ten deseń:D
No chyba, żeby ktoś krzywo spojrzał na jakąś gwiazdkę z Madrytu. O wtedy to wiesz, konserwator nawet pewnie by zeznawał i był brany pod uwagę.
1
Czy oni nie widzą swoich żenujących zachowań?
0
@mekston podwójne standardy jak widać.
1
@mrboom dziś bez jedzenia, tylko woda, yerba, ewentualnie kawa.
1
@Bykunn co by nie było z europejskich pucharów, polskie drużyny odpadły później od mocarnego Realu Madryt;)
1
Istnieje możliwość, że Dani Carvajal zostanie zawieszony na 4 mecze za incydent z Bukayo Saką.
UEFA może ukarać Carvajala tylko wtedy, gdy zdarzenie zostało uwzględnione w raporcie sędziego.
Poważnie? Nie no masakra i śmiech na sali. Opierać się w sytuacjach, nawet w tych boiskowych na raporcie sędziego, mając do dyspozycji monitoring i VAR :D
0
Teraz trzeba chuchać i dmuchać na Olmo, chłop może być mega kluczowy w tym dwumeczu.
1
Jaki jest w ogóle przewidziany termin powrotu na boisko Casado?
1
Oby Flick zestarzał się jak najpóźniej, ale po erze Hansa to chętnie bym u nas zobaczył kiedyś u sterów Artete.
0
@LeoMessiiBarcaPepa no my wcale sezonem zmęczeni nie jesteśmy ;)
2
@Sysia11 a później brak odpowiednich trenerów na rynku dla prześcieradeł i siup, ponownie trenerem ;)
1
Lucas Vázquez: „Arsenal przyjechał się bronić. W pierwszej połowie praktycznie nic nie zrobili. W drugiej, kiedy cały nasz zespół ruszył do ataku, jakoś udało im się odnieść zwycięstwo.”
On poważnie to powiedział podczas wywiadu?
0
@luki9v najaktualniej to chyba jednak nie jest ;)
4
To teraz trzeba kibicować Napoli, żeby cały czas wywierało presje na Interze w lidze.
1
@VeB 1899 no, ale ich zezłomuje.
1
@Comentateiro i te 2 lata temu, delikatnie mówiąc, sędziowie również nie pomogli ;)
Rzetelne i sprawiedliwe sędziowanie będzie również kluczowe w tym dwumeczu.
1
Ktoś o zdrowych zmysłach chciałby jeszcze tego Judaszka u nas? ;)
0
Mamy nowego, tymczasowego LO? ;)
4
Zatrzyma ktoś tą karuzelę? :D
6
Co za gość...
1
@GTBTP gdyby chciał to by dokonał przecież.
4
@mekston no chyba, że jakaś Mołdawia się przypałęta po drodze.
0
@Danny Gaucho a to Trzaskowski będzie w drugiej turze? ;)
12
Pięknie się przegląda te dzisiejsze internety:D
0
@tadzik447 drobny francuski oszuścik no :D
9
Myles Lewis-Skelly wyjaśnia, dlaczego Bellingham odmówił podania mu dłoni:
„Zapytałem go, gdzie jest ta remontada”
8
Jaki to musi być mega buc, że nawet w stosunku do rodaków z którymi gra w reprezentacji zachowywał się jak ostatni...
11
Sąd nie skazał to Jakub wziął sprawy w swoje ręce:D
0
@Eto'o9 R10 musimy, ale miło by było ;)