Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedyś wspomniałem tu o wypróbowaniu Erica na PO. Jak ja zostałem zjechany, że zbyt wolny, mało zwrotny, itp.
Ale byłoby pięknie gdyby nie tylko w jednym meczu potwierdziła się świetna dyspozycja Garcii na tej pozycji. Mielibyśmy wtedy obsadzoną prawą flankę na przyszły sezon i nie musielibyśmy sobie zaprzątać głowy i wydawać pieniędzy na wzmocnienie tej pozycji.
0
To już oficjalne, że Inter gra w niedziele?
3
Ferran to kapitalny zmiennik, niestety jako starter radzi sobie bardzo słabo.
1
@TridenteMSN ale da się skontrować i całkowicie zamurować bramkę, licząc na dalsze kontry i ranienie. Dobrze, że ten pici kłak nas uratował.
0
Co wy tu płaczecie jeszcze o doliczenie?
Dajcie spokój, to jakiś piep...dramat z niewykorzystaniem tego co się miało. Niezła impotencja w wykończeniu się załączyła.
0
@4drian0 no miało być właśnie, że dał odpowiedzieć. Ale ten słownik, gagatek jeden jak zwykle coś musi pokręcić;)
3
Ale Flick dał odpowiedź Fatiemu i Fortowi dziś.
0
Teraz jak? Araujo na PO, Fort na LO, Eric z Inigo ŚO, a Gavi na DP? Czy może Fort PO, Gavi LO, Inigo z Araujo ŚO, a Eric na DP?
1
@reloaded Casado wraca w maju na ostatnią fazę sezonu.
0
@marko111122 trenuje już z piłką na boisku więc wszystko możliwe, że może jakiś minuty dostanie.
9
Z Sociedad zaszkodziły, ale w końcu gigantyczne stopy Lewego się przydały ;)
0
@Kondziubarca bardziej chodzi mi tu o sam pomysł sprawdzenia do nas tego chłopa na 9 ;)
0
Szczerze? Nie jestem w pełni przekonany. Pragnę jednak przypomnieć, że w pełni przekonany również do końca nie byłem do Flicka. Resztę historii już znacie więc chętnie i z przyjemnością i tym razem chciałbym żeby zawiódł mnie mój instynkt ;)
A Wy co sądzicie?
3
@Joe_Pesci nawrócenia :)
2
@brd42 ja to oczywiście wiem i nigdy żadnego rywala nie lekceważe. Bardziej to humorystycznie z przymrużeniem oka napisałem ;)
2
W sumie, gdyby sobotnie spotkanie z Realem wyglądało w podobny sposób jak poprzednie w tym sezonie, to obciążenie mielibyśmy na delikatnie niższym poziomie od treningu regeneracyjnego.
1
Nieźle...
0
@Criss18Barca przecież spotkania są wieczorem, pogrzeb zapewne w godzinach porannych. Szczerze to wątpię, żeby były takie ruchy jak przy śmierci i pogrzebu Św. Jana Pawła II.
0
https://x.com/FlashBarca1899/status/1914428444550562154
A gdzie tam tu miejsce dla Bernardo?
Jeszcze żeby chociaż ze trzy lata młodszy był. Poza tym, to już nie ten Silva co kiedyś...
0
@gumaz nie ma miejsca na pomyłki.
1
A co tam za baskijski Araujo wybijał przy akcji bramkowej?
0
@pero1983 mógł też być punkt lub dwa przewagi ;)
2
Jeden mecz do mistrzostwa mniej i czteropunktowa przewaga utrzymana :)
0
@Azazel_Pazuzu ważne, żebyśmy przed ostatnią kolejką mieli już mistrza.
0
@takisobiektos ale po co? Ten miesiąc to na emocjach dolecimy ;)
Nie tylko my mamy sezon w nogach. Już się nie rozczulajmy.
4
Co za różnica, patrzymy tylko na siebie i robimy swoją robotę :)
0
Grać nawet i jeszcze z 20 minut! Vincyj niech Real biega, vincyj! :)
1
Jaki karny...ta piłka już dawno poza grę odleciała.
2
Karnego dla Bilbao poproszę :)
2
Czyściutko w piłkę!!!