3

Kiedyś wspomniałem tu o wypróbowaniu Erica na PO. Jak ja zostałem zjechany, że zbyt wolny, mało zwrotny, itp.
Ale byłoby pięknie gdyby nie tylko w jednym meczu potwierdziła się świetna dyspozycja Garcii na tej pozycji. Mielibyśmy wtedy obsadzoną prawą flankę na przyszły sezon i nie musielibyśmy sobie zaprzątać głowy i wydawać pieniędzy na wzmocnienie tej pozycji.

0



To już oficjalne, że Inter gra w niedziele?

3

Ferran to kapitalny zmiennik, niestety jako starter radzi sobie bardzo słabo.

1

@TridenteMSN ale da się skontrować i całkowicie zamurować bramkę, licząc na dalsze kontry i ranienie. Dobrze, że ten pici kłak nas uratował.

0

Co wy tu płaczecie jeszcze o doliczenie?
Dajcie spokój, to jakiś piep...dramat z niewykorzystaniem tego co się miało. Niezła impotencja w wykończeniu się załączyła.

0

@4drian0 no miało być właśnie, że dał odpowiedzieć. Ale ten słownik, gagatek jeden jak zwykle coś musi pokręcić;)

3

Ale Flick dał odpowiedź Fatiemu i Fortowi dziś.

0

Teraz jak? Araujo na PO, Fort na LO, Eric z Inigo ŚO, a Gavi na DP? Czy może Fort PO, Gavi LO, Inigo z Araujo ŚO, a Eric na DP?

1

@reloaded Casado wraca w maju na ostatnią fazę sezonu.

0

@marko111122 trenuje już z piłką na boisku więc wszystko możliwe, że może jakiś minuty dostanie.

9



Z Sociedad zaszkodziły, ale w końcu gigantyczne stopy Lewego się przydały ;)

0

@Kondziubarca bardziej chodzi mi tu o sam pomysł sprawdzenia do nas tego chłopa na 9 ;)

0



Szczerze? Nie jestem w pełni przekonany. Pragnę jednak przypomnieć, że w pełni przekonany również do końca nie byłem do Flicka. Resztę historii już znacie więc chętnie i z przyjemnością i tym razem chciałbym żeby zawiódł mnie mój instynkt ;)
A Wy co sądzicie?

3

@Joe_Pesci nawrócenia :)

2

@brd42 ja to oczywiście wiem i nigdy żadnego rywala nie lekceważe. Bardziej to humorystycznie z przymrużeniem oka napisałem ;)

2

W sumie, gdyby sobotnie spotkanie z Realem wyglądało w podobny sposób jak poprzednie w tym sezonie, to obciążenie mielibyśmy na delikatnie niższym poziomie od treningu regeneracyjnego.

1



Nieźle...

0

@Criss18Barca przecież spotkania są wieczorem, pogrzeb zapewne w godzinach porannych. Szczerze to wątpię, żeby były takie ruchy jak przy śmierci i pogrzebu Św. Jana Pawła II.

0

https://x.com/FlashBarca1899/status/1914428444550562154

A gdzie tam tu miejsce dla Bernardo?
Jeszcze żeby chociaż ze trzy lata młodszy był. Poza tym, to już nie ten Silva co kiedyś...

0

@gumaz nie ma miejsca na pomyłki.

1

A co tam za baskijski Araujo wybijał przy akcji bramkowej?

0

@pero1983 mógł też być punkt lub dwa przewagi ;)

2

Jeden mecz do mistrzostwa mniej i czteropunktowa przewaga utrzymana :)

0

@Azazel_Pazuzu ważne, żebyśmy przed ostatnią kolejką mieli już mistrza.

0

@takisobiektos ale po co? Ten miesiąc to na emocjach dolecimy ;)
Nie tylko my mamy sezon w nogach. Już się nie rozczulajmy.

4

Co za różnica, patrzymy tylko na siebie i robimy swoją robotę :)

0

Grać nawet i jeszcze z 20 minut! Vincyj niech Real biega, vincyj! :)

1

Jaki karny...ta piłka już dawno poza grę odleciała.

2

Karnego dla Bilbao poproszę :)

2

Czyściutko w piłkę!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?