3



Rozpoczną prawdopodobnie bez Mekambe.

0

@Lucyffffer1922 ile to razy już kto z kogo miał zrobić pośmiewisko. Nie tak dawno chociażby z takiego Kiwiora...

2



Dojrzały ten smarkacz ;)

88



Dzień dobry z Panem Wojtkiem :D

3

@Kgorecki2500 dla mnie właśnie też kard. Robert Sarah, właśnie z tych samych względów, tradycjonalista z Bożym słowem i przekazem.
Niestety obawiam się, że Polaka nie znajdziemy wśród kandydatów o takich poglądach.

0

@lithotripter przesiew nastąpi, ba już następuje, kościół pewnie i przejdzie do katakumb, ale nie upadnie, powróci ten prawdziwy w Słowie Bożym. Obiecał to Pan Jezus.

0

@lambard Deco zrobi wszytko żeby ściągnąć Diaza. W sumie nie narzekałbym, brakuje nam konkretu i doświadczenia pod bramką rywala w ostatnim czasie, a i na 9 może zagrać w razie potrzeby. No ale wiadomo, wolałbym Nico.

0

@Kgorecki2500 więc wybierz imię takiego świętego, który jest Ci najbliższy, nie zważając na imię. Jeśli nie masz takiego to trochę poczytaj, mogę kilku podesłać ;)

1

Pytanie do zainteresowanych :)
Macie jakiegoś swojego kandydata na papieża i dlaczego akurat tego?

0

@Kgorecki2500 mam na myśli ogólnie bierzmowanie.

0

@Kgorecki2500 po co w ogóle to robisz, skoro to dla Ciebie przypał?

0



O proszę. Wtedy Tah odpada, a Garcia jako PO odciążający Kounde. No chyba, że odejdzie Araujo...

0

@karolszymek wszystko jest Twoim wyborem.

1



Ktoś tu martwił się o skuteczność i wspominał o zainteresowaniu 9 na nowy sezon.

0

@Eklerek tylko Isak :)

0

@Misiek22 jaki sens?

0

@Yoshi94 że dżem pod kiełbase?

0

@Misiek22 Hansi to Ty?

4



:D

0

@karolszymek chwila, muszę poszukać wzoru Tomka Hajty.

1

@bartekvisca może urodziłeś się odrobinę zbyt późno? ;)

0

@kinderch wszystkie ładnie, pięknie. Ale niech wygra Barca! :)

0

@ziomal62 już prędzej wolałbym Raphinhe. Ta lewa strona musi być oskrzydlona i stwarzać zagrożenie, a nie tylko się bronić.

0

@sokot nie ma kiedy i gdzie w tak decydującej fazie sezonu ruszać tak newralgiczną strefę w formacji, no i mamy zawodników do rotacji, którzy są ograni.

6



Oby karma zaczęła się spłacać.

0

@gumaz dlatego najpierw kawa.

3

@GeneralXavi do soboty wystarczy.

5



Kto nie skacze ten madritista :)

1

Co za refleks golkipera Milanu!!!

9

W sumie to życzę Milanowi zwycięstwa, ale taką dogrywką to bym nie pogardził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?