Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rozpoczną prawdopodobnie bez Mekambe.
0
@Lucyffffer1922 ile to razy już kto z kogo miał zrobić pośmiewisko. Nie tak dawno chociażby z takiego Kiwiora...
2
Dojrzały ten smarkacz ;)
88
Dzień dobry z Panem Wojtkiem :D
3
@Kgorecki2500 dla mnie właśnie też kard. Robert Sarah, właśnie z tych samych względów, tradycjonalista z Bożym słowem i przekazem.
Niestety obawiam się, że Polaka nie znajdziemy wśród kandydatów o takich poglądach.
0
@lithotripter przesiew nastąpi, ba już następuje, kościół pewnie i przejdzie do katakumb, ale nie upadnie, powróci ten prawdziwy w Słowie Bożym. Obiecał to Pan Jezus.
0
@lambard Deco zrobi wszytko żeby ściągnąć Diaza. W sumie nie narzekałbym, brakuje nam konkretu i doświadczenia pod bramką rywala w ostatnim czasie, a i na 9 może zagrać w razie potrzeby. No ale wiadomo, wolałbym Nico.
0
@Kgorecki2500 więc wybierz imię takiego świętego, który jest Ci najbliższy, nie zważając na imię. Jeśli nie masz takiego to trochę poczytaj, mogę kilku podesłać ;)
1
Pytanie do zainteresowanych :)
Macie jakiegoś swojego kandydata na papieża i dlaczego akurat tego?
0
@Kgorecki2500 mam na myśli ogólnie bierzmowanie.
0
@Kgorecki2500 po co w ogóle to robisz, skoro to dla Ciebie przypał?
0
O proszę. Wtedy Tah odpada, a Garcia jako PO odciążający Kounde. No chyba, że odejdzie Araujo...
0
@karolszymek wszystko jest Twoim wyborem.
1
Ktoś tu martwił się o skuteczność i wspominał o zainteresowaniu 9 na nowy sezon.
0
@Eklerek tylko Isak :)
0
@Misiek22 jaki sens?
0
@Yoshi94 że dżem pod kiełbase?
0
@Misiek22 Hansi to Ty?
4
:D
0
@karolszymek chwila, muszę poszukać wzoru Tomka Hajty.
1
@bartekvisca może urodziłeś się odrobinę zbyt późno? ;)
0
@kinderch wszystkie ładnie, pięknie. Ale niech wygra Barca! :)
0
@ziomal62 już prędzej wolałbym Raphinhe. Ta lewa strona musi być oskrzydlona i stwarzać zagrożenie, a nie tylko się bronić.
0
@sokot nie ma kiedy i gdzie w tak decydującej fazie sezonu ruszać tak newralgiczną strefę w formacji, no i mamy zawodników do rotacji, którzy są ograni.
6
Oby karma zaczęła się spłacać.
0
@gumaz dlatego najpierw kawa.
3
@GeneralXavi do soboty wystarczy.
5
Kto nie skacze ten madritista :)
1
Co za refleks golkipera Milanu!!!
9
W sumie to życzę Milanowi zwycięstwa, ale taką dogrywką to bym nie pogardził.