0

@Szczepanbog1 2 in 1

0

Powie im ktoś w końcu, ze chłopu trzeba pod poprzeczke? ;)

0

No i wracają! A tu już PSG w finale ruskim targiem wstawiane na pewniaka było ;)

0

@adamek20151 no i kiedy PSG awansowało?

7

Najbardziej tam jeszcze skakał Vinicius. Może sędzia popierdzielił nazwiska...
Tego nie sprawdzą?

0

@Piotr777 jutro nie ma meczu. Canal Plus wyd...TVP bez mydła ;)

0

@lithotripter no to już lepiej.

2

@A4ron Braun wpadł podważać kompetencje? Może najpierw się proszę trochę doinformuj, zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury.

5



Pięknie wybrałeś, a kontrakt na biurku leżał;)

2



Już wtedy Vinicius czuł potworne zmęczenie (raczej nie, bo z Tuczemanim pobiegł do narożnika)czy coś tam zgrzyta w relacji maszyny?

0

@lambard Alex Valle, Jefre Torrents, Fort, Eric Garcia w razie konieczności też może dać odpocząć Kounde. Gerard Martin również daje rade ze słabszymi rywalami, ale może by się udało sensownie sprzedać i zarobić.
Pokombinowałbym w tym kierunku, a jako priorytet wziął na tapete wzmocnienie przedniej formacji.

4



I to jeszcze u sterów z Belettim, jednym z bohaterów pamiętnego finału LM z Arsenalem :)

0

@Majczel97 w 2027 roku.

0

@Pomimo27 a to już nie mój problem ;)

5



A co to tu się wydarzyło? ;)

0



Powoli wchodzimy w transferową faze...

6



W ogóle warto wspomnieć świetne wejście Fermina, którego przyznam szczerze tak bardzo się obawiałem. To tylko po raz kolejny potwierdza, że Fermin najwięcej jakości daje po wejściu z ławki rezerwowych :)

4



A wtedy mówie do Niego - idź pod pole karne, a jak podadzą to lutuj w samo okno :)

5



Kto bardziej obeznany w tych młodzianach i powie, którzy z nich najbardziej pukają do drzwi pierwszej drużyny? :)

13



Krok po kroku wraca na właściwe tory po bardzo poważnej kontuzji. Niesamowity walczak z mega charakterem, którego potrzebujemy na lata :)

1

@partymaker miał konkretne zadania do wykonania z których, moim zdaniem się wywiązał.

9

20



Piękne... :)

0

@D10SLEO ale trzeba im przyznać, że wierni swojemu stylowi ponad wszystko.

0

@partymaker a tak Twoim zdaniem, kto tym klaunem tam nie jest? Pytam szczerze bez podtekstów.

2

@A4ron co to tam znowu za klątwa półfinałowego starcia z Interem? Już raz wulkany strzelały...

8



Co poszło nie tak? Hansi nie przyszedł się tylko przyglądać i podjął rękawice? ;)

4



I cyk, kolejna kasa do klubowego portfela z % od przyszłej sprzedaży :)

0

@Pawlusek ja to bym z Realu widział u nas...nikogo.

1

@Kgorecki2500 niech to tylko będzie Boży wybór...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?