Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szczepanbog1 2 in 1
0
Powie im ktoś w końcu, ze chłopu trzeba pod poprzeczke? ;)
0
No i wracają! A tu już PSG w finale ruskim targiem wstawiane na pewniaka było ;)
0
@adamek20151 no i kiedy PSG awansowało?
7
Najbardziej tam jeszcze skakał Vinicius. Może sędzia popierdzielił nazwiska...
Tego nie sprawdzą?
0
@Piotr777 jutro nie ma meczu. Canal Plus wyd...TVP bez mydła ;)
0
@lithotripter no to już lepiej.
2
@A4ron Braun wpadł podważać kompetencje? Może najpierw się proszę trochę doinformuj, zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury.
5
Pięknie wybrałeś, a kontrakt na biurku leżał;)
2
Już wtedy Vinicius czuł potworne zmęczenie (raczej nie, bo z Tuczemanim pobiegł do narożnika)czy coś tam zgrzyta w relacji maszyny?
0
@lambard Alex Valle, Jefre Torrents, Fort, Eric Garcia w razie konieczności też może dać odpocząć Kounde. Gerard Martin również daje rade ze słabszymi rywalami, ale może by się udało sensownie sprzedać i zarobić.
Pokombinowałbym w tym kierunku, a jako priorytet wziął na tapete wzmocnienie przedniej formacji.
4
I to jeszcze u sterów z Belettim, jednym z bohaterów pamiętnego finału LM z Arsenalem :)
0
@Majczel97 w 2027 roku.
0
@Pomimo27 a to już nie mój problem ;)
5
A co to tu się wydarzyło? ;)
0
Powoli wchodzimy w transferową faze...
6
W ogóle warto wspomnieć świetne wejście Fermina, którego przyznam szczerze tak bardzo się obawiałem. To tylko po raz kolejny potwierdza, że Fermin najwięcej jakości daje po wejściu z ławki rezerwowych :)
4
A wtedy mówie do Niego - idź pod pole karne, a jak podadzą to lutuj w samo okno :)
5
Kto bardziej obeznany w tych młodzianach i powie, którzy z nich najbardziej pukają do drzwi pierwszej drużyny? :)
13
Krok po kroku wraca na właściwe tory po bardzo poważnej kontuzji. Niesamowity walczak z mega charakterem, którego potrzebujemy na lata :)
1
@partymaker miał konkretne zadania do wykonania z których, moim zdaniem się wywiązał.
9
https://x.com/InatFCB/status/1916914979741052935
Ładny taki Frenkie ;)
20
Piękne... :)
0
@D10SLEO ale trzeba im przyznać, że wierni swojemu stylowi ponad wszystko.
0
@partymaker a tak Twoim zdaniem, kto tym klaunem tam nie jest? Pytam szczerze bez podtekstów.
2
@A4ron co to tam znowu za klątwa półfinałowego starcia z Interem? Już raz wulkany strzelały...
8
Co poszło nie tak? Hansi nie przyszedł się tylko przyglądać i podjął rękawice? ;)
4
I cyk, kolejna kasa do klubowego portfela z % od przyszłej sprzedaży :)
0
@Pawlusek ja to bym z Realu widział u nas...nikogo.
1
@Kgorecki2500 niech to tylko będzie Boży wybór...