Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Joan, dawaj Hansiemu rodaka Wirtza do składu jak uda się Olmo do City sprzedać i będzie pięknie :)
0
@Tompas007 wszyscy o nim już dawno zapomnieli...
4
@FCB24 przecież ani Tuska, ani Kaczyńskiego nie będzie nawet w pierwszej turze ;)
1
Bardzo ładnie, trzeba budować relacje z Leverkusen :)
1
Będziemy obserwować :)
0
@Pin0chet a mi się wydaje, że właśnie gość dojechał na dobre;)
Tylko z pensją niech zjedzie.
0
Jakby tak udało się za zarobioną kasę sprowadzić Wirtza to jak najbardziej;)
Uwielbiam Olmo i jego gre, ale te kontuzje...
12
Z taką pomocą, którą dostawali przez cały sezon, gdyby nie byli zwyczajnie słabi to mistrza powinni zgarnąć już na wiosnę.
12
Ależ to smakuje z rana, a jak nastraja dzień ;)
3
Nieźle Jacek pojechał ;)
4
Człowiek orkiestra! Bardzo nam potrzebny i do tego jeszcze wychowanek.
5
Więc jednak nie byli z Szymka zadowoleni? ;)
1
Na kogo tam Laporta uzbiera? ;)
1
@ACMaldini3 O! Widzę popularne to w tych telefonach. Witaj w klubie ;)
3
Uwielbiam te animacje;)
2
A najlepsze jest to, że my z wszystkimi przeciwnościami tak ich tłukliśmy w tym sezonie, a po każdym z tych spotkań był niedosyt, że mogliśmy ich zdemolować jeszcze bardziej :)
1
@ShawnC Raphinha przy tej główce nie był faulowany?
14
Co oni się muszą czuć w tym sezonie ;)
0
@ShawnC o ile Cubarsi z nabieranym doświadczeniem się tego wyzbędzie czy conajmniej zminimalizuje, tak w Araujo póki co straciłem kompletnie nadzieje. Ciekawe jak będzie decyzja odnośnie zarządu i sztabu po sezonie, odnośnie Urugwajczyka.
0
@AlwaysBlaugrana też po cichu uważam, że Bernal to wszystko uspokoi jak będzie na pivocie. Pytanie kto obok Pedriego...
3
@arasz1819 a kiedy u prześcieradeł oficjalna celebracja trofeum odpadnięcia Barcy z LM?
0
Zastanawiam się w tym wszystkim, co tak naprawdę się dzieje i jest największą bolączką przy stracie bramek. Dochodze do wniosku, że brakuje mi tego czegoś w środku pola. Wydaje mi się, że zbyt łatwo i szybko drużyna przeciwna potrafi przenieść się pod naszą bramkę po odzyskaniu piłki. Brakuje mi takiego dzika klasy światowej, który będzie zapierniczał od pola karnego do pola karnego, świetny w obronie i fenomenalny w polu karnym rywala. Jakie TOP 3 wymienilibyście z aktualnych zawodników na pozycje box to box?
0
Mam nadzieję, że dane im będzie zagrać jeszcze na nowym Camp Nou.
2
Wyobrażacie to sobie jak cholernie mocni my jesteśmy? Mieliśmy zmierzać ku zaoraniu, rozpadzie i utonięciu w długach...
A tymczasem, tłuczemy po raz czwarty w sezonie obrzydliwie bogatego przeciwnika, naszpikowanego gwiazdami z mentalem wiecznego zwycięzcy, a jakby tego było jeszcze mało...z tym przeciwnikiem na jednej, złotej karocy, jedzie cały skład sędziowski wraz z systemem VAR.
0
Ale ten Oihan Sancet z Bilbao ma chore statystyki...
Faktycznie taki dobry? :)
7
Widzę, że zabawa była przednia :)
0
Nie oglądałem meczu. Dostał kartkę za tego nura?
0
Ale piękny jest ten sezon!
Co niedoświadczeni chłopacy robią takie rzeczy. Strach pomyśleć jak nabiorą trochę więcej doświadczenia i wyrachowania:)
Kocham ten klub!
13
Jeden z piłkarzy, którego tak bardzo żałowałem, że nigdy do nas nie trafił. Byłem po uszy zakochany w Jego grze. I ta koszulka reprezentacji Holandii - World Cup France 98 z numerem 8...
0
Czysto teoretycznie:
Wymienilibyście Olmo na Wirtza? Nie mówię już o dopłacie, która jakaś tam powinna być, nie będę mówił z którą stronę ;)