0

@takisobiektos mnie w sumie również. Tak naprawdę Pep miał w swojej karierze wiele wpadek transferowych.

0

@BORO_12 wiem, wiem. Ale gdyby tak miał przyjść tylko na wypożyczenie i przy niewielkiej tygodniówce, chętnie bym wypróbował. Darwin na LS w Benfice był kozakiem.

0

Ja bym się rozejrzał za takimi opcjami na LS, którym do końca w swoich obecnych klubach nie wyszło bądź wiedzie się nienajlepiej. Jeremy Doku, Darwin Nunez, Rodrygo... ;)

0

@Rewolucja123 właśnie nie odpaliłem go...

0

Gdzieś na X mignął mi post naszych zarobków i potencjalnych zarobków z zawodników, którzy mieli wpisani procent sprzedaży przy kolejnym transferze po odejściu od nas.
Pomoże La Rambla odnaleźć? ;)

0

@LOPEZ16 Ferran i dopłacić za Gakpo? :D
Ja Cię proszę! Ferran to idealny zmiennik na 9 u nas, IDEALNY!

0

@LOPEZ16 nie ten profil, nie robi wiatru, nie ma dryblingu, ani szybkości.

2

@Encore kapitalny grajek! Świetny technicznie z fenomenalnym dryblingiem i bardzo dobrym wykończeniem, a do tego mega praceusz!
Niektórzy jechali tu po mnie jak kiedyś wrzuciłem tu jego kandydaturę. Pisząc, że żaden z niego skrzydłowy:D
Minusy niestety były takie, że my nie mieliśmy kasy, on chciał bardzo duże pieniądze, a ma horyzoncie pojawiło się PSG. No i jeszcze oczywiście Deco, który od początku jako priorytet uważa Diaza. Nie oceniam, jeśli tylko Hansi to przyklepał i miał coś do gadania :)

0

@prokofiew bocznego obrońcę już wykluczyli. Świetne występy Erica na PO, Fort zostaje, Hansi w pełni ufa Martinowi, a do pierwszej drużyny puka Torrents. O podstawowych bocznych obrońcach mówić nie muszę.
Skrzydłowy to absolutny must. Życzyłbym sobie również niestety odejścia Roberta i klasy światowej 9 na jego miejsce. Natomiast kupno ŚO i GK, uzależniłbym od odejścia zawodników z wymienionych pozycji.

0

@Who_you_mam więc byłby tańszy i do rotacji w sam raz ;)

1

@tbas ktoś powinien skontrować ten post i wrzucić nasze, ładujące się gwiazdy i przyszłe gwiazdy z La Masii ;)

0



Barca powinna zakontraktować jeszcze kogoś z Azji, aby zwiększać swoje zarobki w tamtym regionie. Może powrót Syna Marnotrawnego? ;)

2

Jakie te wszystkie kampanie są żenująco śmieszne, polegające najbardziej nie na swoim programie, a wywalaniu brudów swojemu kontrkandydatowi.

0

@bartekvisca jakby nie było to tematy jednak również polityczne ;)

0

@gaucho104 czytałem, że ma być trzecim najlepiej zarabiającym.

0



Ale trofea się ładują, jeszcze specjalne biuro sędziowskie by się przydało ;)

2

https://x.com/AdriRM33/status/1924896974924386409

Widzę, że nic się nie nauczyli, nadal straszą transferami przed sezonem :D

0

Jak ten Diaz Wam nie podchodzi, to może Rodrygo na LS? ;)

1



Ale huknął!

2

@Zoker aż żal pomyśleć, że pomimo tych wszystkich wad jest o wiele lepszym wyborem od Rafała...

4

@AlphaNumeric dobrze, że po jednym, dobry sezonie nie woła o podwyżkę :)

4



W końcu nasz Frenkie dojrzał zarówno na boisku jak i poza nim :)

0

@VeB 1899 taaa, napewno by zostało ;)

4

https://x.com/IntermiamiFR_/status/1924560934523044111

Historia w pigułce, przyznania Yamalowi 10 na przyszły sezon ;)

2

@Lionel_Messi10 Julian Alvarez nigdy nie grał na skrzydle. Zamykam dyskusje :)

0

@Lionel_Messi10 wybacz, tak skojarzyłem zachowanie - "chce i koniec" ;)

1



Powiem szczerze, że ja po cichu gdzieś od tamtego sezonu już uważałem Luisa jako priorytet. To jest naprawdę pokorny pracuś z bardzo dobrym wykończeniem, zdyscyplinowany, a i drybling nie jest mu obcy. Nam brakuje konkretów pod bramką rywala i uważam, że Diaz mógłby nam sporo problemów rozwiązać. Podsumowując - skrojony pod nas,va tym bardziej Hansiego :)

0

@Lionel_Messi10 moje dzieci też się czasami tak sadzą, jednak nie zawsze wszystko dostają;)

0

@Luciano99 paradoksalnie Laporta nie robił takiej złej roboty. Dla mnie osobiście wiele zdziałał w tak ogromnym kryzysie jaki zastał klub. Zobacz jego zatrudnienie dyrektora sportowego (Alemanego jak się nie mylę), który zatrudniał niemożliwych do zatrudnienia zawodników w tamtym czasie. Z sezonu na sezon poprawiając tak naprawdę kadrę. Gdyby to Flick wtedy był od razu zamiast Xaviego, kto wie gdzie już teraz byśmy byli.

1

@Lionel_Messi10 jaki Luis? :)
Nie zrozum mnie źle, ja naprawdę bardzo chciałbym nową, klasową 9 już od tego sezonu i szczerze nie wyobrażam sobie aby Lewy był pierwszym naszym wyborem na tą pozycje. Ale niestety nie w tym roku. Pozostaje tylko mieć nadzieję i liczyć na to, że wzmocnimy się skrzydłowym z naprawdę najwyższej półki tego lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?