0

Akurat chłopakowi ławka by się przydała. Na prawej może zagrać Raphinha, a na pozycji brazylijczyka Olmo.

0

@Pedri16Future nie. Jest Olmo, Ferran, Pau Victor, a nawet Gavi. Mógłby w końcu też ogarnąć się Fati...
Jak ma już grać Martin ze słabszymi rywalami to właśnie po to, żeby Balde odpoczął...

2

Aż strach pomyśleć jak ten Lewy pomaga Fatiemu wracać do formy.

1

@Mow_mi_Douglas nie przesadzajmy z tym tragiczna. Kilka bramek po wrzutkach Balde wpadło.

2

A jak tam, co tam u Pana Janka T.?

1

@CPuyol No i jak zdrowy Olmo to sama przyjemność chłopa oglądać.

2

Wojt jaki spokój! O ja pierdziele ;)

4

No i proszę tego gościa w następnym spotkaniu od pierwszej minuty, a nie tego, którego piłka niestety parzy od dłuższego czasu.

1

@norbi77 też to słyszałem, a prawda jest taka, że do Suareza to nie miał nigdy podjazdu.

0

Ile jeszcze tych meczów na zapomnienie?

0

@esem91 de Jong -> Casado

2

@norbi77 Lewy to jest dramat, rozumiem te nabijane statystyki, ale w ataku pozycyjnym nie daje nam kompletnie nic, a jeszcze przeszkadza. Nie wiem co to będzie jak my zostaniemy na przyszły sezon z jeszcze rok starszym Lewandowskim, jako dziewiątką pierwszego wyboru...

0

Nie powiem, troszkę się wynudziłem...
Liczę na znaczną poprawę w drugiej połowie.

0

@Bobo25 no tak, bo my potrzebujemy potulnego prezydenta, który rozpłacze się przed kamerami.

0

@Criss18Barca co by było gdyby sędzia nie skręcił stawu skokowego...

2

Ktoś tu jeszcze tęskni za Gundoganem?

0

Lookman ma DNA Barcy! Dawać Go do nas!

2

Dobrze, że wczoraj coś wpadło i nic nie straciliśmy, bo były już czarne wizje jak w meczach z Las Palmas i innymi Leganesami ;)
Ale tak na poważnie to trzeba to ogarnąć, zbyt dużo jest niewykorzystanych sytuacji.

7

Masakra ten nasze armaty z przodu dziś.

0

Dzisiaj nasza trójka z przodu to masakra, powinni już w pierwszej części pierwszej połowy zamknąć mecz.

0

@Krzysztof1987 bo tych dwóch też u nas nie widzę ;)

2

@GeneralXavi Real wielkiego też nic nie gra więc wiesz, różnie może to być. Dyspozycja dnia i cyk, jedni albo drudzy poza burtą.
Nadzieje trzeba mieć :)

0

@Krzysztof1987 daj spokój, to nie ten kaliber.

0

Wszyscy z nowych nabytków Manchesteru City mogą wystąpić w środowym spotkaniu z Realem Madryt?

13

Ja się pytam dlaczego sędzia znów oszczędził śmietankowych i nie wyrzucił z boiska Camavingi za brutalne zagranie?!

1

Mam nadzieje w środę obejrzeć w meczu Real - City jakąś morderczo-wycieńczającą dogrywkę :)

1

@Pablozeusz lubimy grać z tymi mocniejszymi.

0

Jeszcze dzisiaj City zatrybiło, może sobie przypomną jak się gra w piłkę i w środę może być całkiem przyjemnie.

0

Ale ta liga jest ustawiona pod nas! Już widzę ten płacz :D Trzeba to zgłosić! ;)

1

Ten niewychowany anglik tyle razy już wyzywał wszystkich na hiszpańskich boiskach, że stało się to dla niego standardem i myślał, że po angielsku to można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?