Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat chłopakowi ławka by się przydała. Na prawej może zagrać Raphinha, a na pozycji brazylijczyka Olmo.
0
@Pedri16Future nie. Jest Olmo, Ferran, Pau Victor, a nawet Gavi. Mógłby w końcu też ogarnąć się Fati...
Jak ma już grać Martin ze słabszymi rywalami to właśnie po to, żeby Balde odpoczął...
2
Aż strach pomyśleć jak ten Lewy pomaga Fatiemu wracać do formy.
1
@Mow_mi_Douglas nie przesadzajmy z tym tragiczna. Kilka bramek po wrzutkach Balde wpadło.
2
A jak tam, co tam u Pana Janka T.?
1
@CPuyol No i jak zdrowy Olmo to sama przyjemność chłopa oglądać.
2
Wojt jaki spokój! O ja pierdziele ;)
4
No i proszę tego gościa w następnym spotkaniu od pierwszej minuty, a nie tego, którego piłka niestety parzy od dłuższego czasu.
1
@norbi77 też to słyszałem, a prawda jest taka, że do Suareza to nie miał nigdy podjazdu.
0
Ile jeszcze tych meczów na zapomnienie?
0
@esem91 de Jong -> Casado
2
@norbi77 Lewy to jest dramat, rozumiem te nabijane statystyki, ale w ataku pozycyjnym nie daje nam kompletnie nic, a jeszcze przeszkadza. Nie wiem co to będzie jak my zostaniemy na przyszły sezon z jeszcze rok starszym Lewandowskim, jako dziewiątką pierwszego wyboru...
0
Nie powiem, troszkę się wynudziłem...
Liczę na znaczną poprawę w drugiej połowie.
0
@Bobo25 no tak, bo my potrzebujemy potulnego prezydenta, który rozpłacze się przed kamerami.
0
@Criss18Barca co by było gdyby sędzia nie skręcił stawu skokowego...
2
Ktoś tu jeszcze tęskni za Gundoganem?
0
Lookman ma DNA Barcy! Dawać Go do nas!
2
Dobrze, że wczoraj coś wpadło i nic nie straciliśmy, bo były już czarne wizje jak w meczach z Las Palmas i innymi Leganesami ;)
Ale tak na poważnie to trzeba to ogarnąć, zbyt dużo jest niewykorzystanych sytuacji.
7
Masakra ten nasze armaty z przodu dziś.
0
Dzisiaj nasza trójka z przodu to masakra, powinni już w pierwszej części pierwszej połowy zamknąć mecz.
0
@Krzysztof1987 bo tych dwóch też u nas nie widzę ;)
2
@GeneralXavi Real wielkiego też nic nie gra więc wiesz, różnie może to być. Dyspozycja dnia i cyk, jedni albo drudzy poza burtą.
Nadzieje trzeba mieć :)
0
@Krzysztof1987 daj spokój, to nie ten kaliber.
0
Wszyscy z nowych nabytków Manchesteru City mogą wystąpić w środowym spotkaniu z Realem Madryt?
13
Ja się pytam dlaczego sędzia znów oszczędził śmietankowych i nie wyrzucił z boiska Camavingi za brutalne zagranie?!
1
Mam nadzieje w środę obejrzeć w meczu Real - City jakąś morderczo-wycieńczającą dogrywkę :)
1
@Pablozeusz lubimy grać z tymi mocniejszymi.
0
Jeszcze dzisiaj City zatrybiło, może sobie przypomną jak się gra w piłkę i w środę może być całkiem przyjemnie.
0
Ale ta liga jest ustawiona pod nas! Już widzę ten płacz :D Trzeba to zgłosić! ;)
1
Ten niewychowany anglik tyle razy już wyzywał wszystkich na hiszpańskich boiskach, że stało się to dla niego standardem i myślał, że po angielsku to można.