0

@tbas Wojtek, Robert już robotę wykonał. Wiesz co robić...

11

Wie ktoś czy po zwolnieniu kontraktu kucharza, będzie można zarejestrować Olmo?

2

Teraz to ja się nie dziwię, że wszyscy, nawet kucharze chcą do nas przychodzić.
Pogra, pogotuje kilka miesięcy albo i w ogóle, kase za cały kontrakt dostanie, będzie mógł sobie wybrać nowe miejsce pracy i tak inkasować podwójną pensje ;)
Kryzys? Jaki tam kryzys jak my pieniądze na lewo i prawo za darmo rozdajemy.

0

@sergio5 ale jak widać, chwytliwy marketing ;)

0

Ale Pan Robert to jest profesjonalista i przykład dla młodzieży jednak na każdym szczeblu.
Kto miał jeszcze szczyptę wątpliwości to już teraz wszystko rozwiane. Nie to co w niektórej branży tylko salon dla oka nam pokażą, a to co w kuchni ukryte to już nie dla psa kiełbasa :D

0

Barcelona będzie musiała pilnie uruchomić alternatywne środki, aby móc zarejestrować Daniego Olmo jako zawodnika klubu przed Sylwestrem [mundodeportivo]

2

@PatrykBarca ja uwielbiam chłopa od czasów gry w Sociedad i bardzo chciałem, żeby kiedyś do nas trafił.

3

@FcPortoFan1999 nie rozumiesz...
Jak można porównywać się z obecnie takim United i pocieszać tym, że gorzej od nich nie będzie? Myślałem, że mamy znacznie większe aspiracje, a nie tylko troche ;)

0

Ale taki Raphinha to by tam śmigał w tym Newcastle ;)

1

@tbas no pewnie, że tak. Dobrze pójdzie jak nie będziemy dopłacać jakiegoś procentu do pensji jeszcze ;)

0

@FcPortoFan1999 dlatego właśnie marne, co nie?

5

Atletico prowadzi rozmowy z FC Barceloną ws. definitywnego transferu Lengleta. Mówi się o 8-10M euro. [@rubenuria]

Już to widzę jak Atletico płaci nam takie pieniądze za gościa, którego nie chcemy i nie możemy się pozbyć :D

0

@FcPortoFan1999 marne pocieszenie jednak. Ostatnio jednak La Rambla jest znana niestety z tego, że pociesza się porażkami innych klubów ;)

0

@MOLESTA chociaż tyle dobrego :D

0

Douglas Luiz jest zawodnikiem Juventusu?!
Jak to? A ja chłopa szukam w składzie Aston Villi :D Jak to w ogóle się stało i jak mogło się stać, że pogrążony w kryzysie finansowym Juventus, przeprowadził taki transfer?

0

Ja pierdziele ale z tej naszej Barcelony po tak pięknych i tłustych latach świetności, zrobili klub totalną kompromitacje i pośmiewisko chyba na każdym już szczeblu.

0

Ale podoba mi się to Newcastle z pięknym Isakiem :)

0

Wymiana Rashford - de Jong. Poszlibyście w to?

0

@Gaz tu nie o zdrowie się rozjechało :)

0

@LucasW123 Kto i kiedy?

0

Kto tam z La Rambli ogląda Real? Ancelotti zaczyna ogarniać bałagan i zmierza to w dobrym kierunku czy wyniki i piękne bramki tylko pudrują obraz nadal nieprzekonującej gry?
Nie wykorzystaliśmy niestety naszego gazu na odskoczenie od rywali w tabeli na kilka, a nawet kilkunastu punktów i zaczyna się wszystko od nowa. No ale dobrze, ciekawie będzie. Jestem pewien, że bramki przyjdą, bo sama gra i tworzenie sytuacji napawa optymizmem.

2

@BarceloDomo film z niesamowitym przesłaniem. No ale trzeba spojrzeć głębiej...

0

@BorzyKrzys a jak nazwać schorzenie obserwującego sąsiada? ;)

0

@Pawlak1992 to była ściema.

0

Taki fajny meczyk, a zarazem taka totalna żenada.

3

@blakkudium uwielbiam gościa od czasów gry w Sociedad :)

0

Joan nie wiem skąd, ale ogarnij kasę i zrób nam prezent w postaci tego Isaka proszę :)

0

@FcPortoFan1999 ten Samu to jest wypożyczony z Atletico, tak?

0

@FcPortoFan1999 ok, przyznam szczerze, że nawet nie wiem co tam obecnie się dzieje w lidze portugalskiej. A ktoś ciekawy z Porto do wyciągnięcia jest? Skoro mają problemy finansowe to zapewne będą/są pod baczną obserwacją innych klubów.

0

@FcPortoFan1999 myślisz, że to pomoże? W takim Brighton presja chyba nawet mniejsza niż w takim Porto jest. Bądź co bądź, Porto jednak zawsze w walce o mistrzostwo się włącza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?