Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Wojtek, Robert już robotę wykonał. Wiesz co robić...
11
Wie ktoś czy po zwolnieniu kontraktu kucharza, będzie można zarejestrować Olmo?
2
Teraz to ja się nie dziwię, że wszyscy, nawet kucharze chcą do nas przychodzić.
Pogra, pogotuje kilka miesięcy albo i w ogóle, kase za cały kontrakt dostanie, będzie mógł sobie wybrać nowe miejsce pracy i tak inkasować podwójną pensje ;)
Kryzys? Jaki tam kryzys jak my pieniądze na lewo i prawo za darmo rozdajemy.
0
@sergio5 ale jak widać, chwytliwy marketing ;)
0
Ale Pan Robert to jest profesjonalista i przykład dla młodzieży jednak na każdym szczeblu.
Kto miał jeszcze szczyptę wątpliwości to już teraz wszystko rozwiane. Nie to co w niektórej branży tylko salon dla oka nam pokażą, a to co w kuchni ukryte to już nie dla psa kiełbasa :D
0
Barcelona będzie musiała pilnie uruchomić alternatywne środki, aby móc zarejestrować Daniego Olmo jako zawodnika klubu przed Sylwestrem [mundodeportivo]
2
@PatrykBarca ja uwielbiam chłopa od czasów gry w Sociedad i bardzo chciałem, żeby kiedyś do nas trafił.
3
@FcPortoFan1999 nie rozumiesz...
Jak można porównywać się z obecnie takim United i pocieszać tym, że gorzej od nich nie będzie? Myślałem, że mamy znacznie większe aspiracje, a nie tylko troche ;)
0
Ale taki Raphinha to by tam śmigał w tym Newcastle ;)
1
@tbas no pewnie, że tak. Dobrze pójdzie jak nie będziemy dopłacać jakiegoś procentu do pensji jeszcze ;)
0
@FcPortoFan1999 dlatego właśnie marne, co nie?
5
Atletico prowadzi rozmowy z FC Barceloną ws. definitywnego transferu Lengleta. Mówi się o 8-10M euro. [@rubenuria]
Już to widzę jak Atletico płaci nam takie pieniądze za gościa, którego nie chcemy i nie możemy się pozbyć :D
0
@FcPortoFan1999 marne pocieszenie jednak. Ostatnio jednak La Rambla jest znana niestety z tego, że pociesza się porażkami innych klubów ;)
0
@MOLESTA chociaż tyle dobrego :D
0
Douglas Luiz jest zawodnikiem Juventusu?!
Jak to? A ja chłopa szukam w składzie Aston Villi :D Jak to w ogóle się stało i jak mogło się stać, że pogrążony w kryzysie finansowym Juventus, przeprowadził taki transfer?
0
Ja pierdziele ale z tej naszej Barcelony po tak pięknych i tłustych latach świetności, zrobili klub totalną kompromitacje i pośmiewisko chyba na każdym już szczeblu.
0
Ale podoba mi się to Newcastle z pięknym Isakiem :)
0
Wymiana Rashford - de Jong. Poszlibyście w to?
0
@Gaz tu nie o zdrowie się rozjechało :)
0
@LucasW123 Kto i kiedy?
0
Kto tam z La Rambli ogląda Real? Ancelotti zaczyna ogarniać bałagan i zmierza to w dobrym kierunku czy wyniki i piękne bramki tylko pudrują obraz nadal nieprzekonującej gry?
Nie wykorzystaliśmy niestety naszego gazu na odskoczenie od rywali w tabeli na kilka, a nawet kilkunastu punktów i zaczyna się wszystko od nowa. No ale dobrze, ciekawie będzie. Jestem pewien, że bramki przyjdą, bo sama gra i tworzenie sytuacji napawa optymizmem.
2
@BarceloDomo film z niesamowitym przesłaniem. No ale trzeba spojrzeć głębiej...
0
@BorzyKrzys a jak nazwać schorzenie obserwującego sąsiada? ;)
0
@Pawlak1992 to była ściema.
0
Taki fajny meczyk, a zarazem taka totalna żenada.
3
@blakkudium uwielbiam gościa od czasów gry w Sociedad :)
0
Joan nie wiem skąd, ale ogarnij kasę i zrób nam prezent w postaci tego Isaka proszę :)
0
@FcPortoFan1999 ten Samu to jest wypożyczony z Atletico, tak?
0
@FcPortoFan1999 ok, przyznam szczerze, że nawet nie wiem co tam obecnie się dzieje w lidze portugalskiej. A ktoś ciekawy z Porto do wyciągnięcia jest? Skoro mają problemy finansowe to zapewne będą/są pod baczną obserwacją innych klubów.
0
@FcPortoFan1999 myślisz, że to pomoże? W takim Brighton presja chyba nawet mniejsza niż w takim Porto jest. Bądź co bądź, Porto jednak zawsze w walce o mistrzostwo się włącza.