La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

0

Pogratulował swoim piłkarzom reakcji na boisku i był zadowolony z tego, co pokazali. Przekazał im, że właśnie tego oczekuje od nich do końca sezonu.

Żenada...

0

@LucasW123 Kto i kiedy?

3

@LucasW123 niby czemu? Dokładnie tak samo bym powiedział. Ten mecz był naprawdę świetny. Przy normalnej skuteczności to by się skończyło goleadą.

0

@ali3gator Tyle że kolejna strata punktów to nie jest powód do gratulacji. Bo tych punktów zabraknie w ostatecznym rozrachunku i podejrzewam że zamiast o mistrza będziemy walczyć o podium i awans do LM.

0

@slayer Gratulować nie ma czego, ale docenić wysiłek można. Poczekajmy że skreśleniami po powrocie kontuzjowanych obrońców, bo tutaj problem jest chyba największy. Nie wiem też, czy Szczęsny cokolwiek miałby zmienić bo Penia tyle broni co wpuszcza, ale może pogra w pucharze króla i zobaczymy czym się wykaże.

0

@slayer Walka o mistrzostwo na pewno nie jest skończona. Real nie jest mocny, a my mamy lepszy terminarz pod koniec sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?