- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
0
Ja pierdziele ale z tej naszej Barcelony po tak pięknych i tłustych latach świetności, zrobili klub totalną kompromitacje i pośmiewisko chyba na każdym już szczeblu.
0
@Gaucho I tak było, jest i najpewniej będzie lepiej niż w takim Manchesterze United.
0
@Gaucho Zawsze mogliśmy kibicować United. ;p
0
@FcPortoFan1999 marne pocieszenie jednak. Ostatnio jednak La Rambla jest znana niestety z tego, że pociesza się porażkami innych klubów ;)
0
@Gaucho Nie wiem czy takie marne patrząc na to czym obecnie jest MU.
0
@FcPortoFan1999 dlatego właśnie marne, co nie?
0
@Gaucho Wyobrażasz sobie Barcelonę-raz grającą w fazie ligowej ligi europejskiej+okupującą 14 miejsce na koniec rundy jesiennej ze stratą do lidera wynoszącą najlepiej prawie 30 punktów?
3
@FcPortoFan1999 nie rozumiesz...
Jak można porównywać się z obecnie takim United i pocieszać tym, że gorzej od nich nie będzie? Myślałem, że mamy znacznie większe aspiracje, a nie tylko troche ;)
0
@Gaucho Chyba że tak ;)
0
@FcPortoFan1999 Amorim to jednak kasztan jesten. Dupa nie trener, taki sam jak Probierz. Dobry trener potrafi ulozyc taktyke pod zawodników jakich posiada, Ci dwaj oczywiscie wymyslili sobie gre z trzema srodkowymi obroncami, a sami zawodnicy nie wiedzą o co chodzi. Piekny ten nowy rok nam sie zapowiada
0
@Lanosss Amorim, to aby jakkolwiek nawiązać do słynnego wielkiego Sportingu to też potrzebował kilku ładnych sezonów.Np. mistrzostwo 2021 kompletnie się różnie stylem grania od mistrzostwa 2024.W sezonie 20/21, to domeną Lwów było "1:0" i to praktycznie w każdej kolejce.