- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
2
Serio ktoś jest w szoku że będzie prawdopodobnie tylko jeden meczw zawieszeniu? bo mnie to w ogóle nie dziwi przecież to nie jest pierwsza sytuacja w której Realowi Madryt odpuszczają tak samo było z Vinim, Rudigerwm czy Nacho. Oni się z tym już nie kryją i gdyby sędzia nie poszedł na Var to i w kolejnym meczu by zagrał
0
@AlwaysBlaugrana ja nie jestem w szoku po tych skandalicznych decyzjach. Bardziej szokuje mnie to jak można bezwstydnie dopuszczać się takich rzeczy najpierw przez piłkarzy na boisku, a później za biurkami podczas ogłaszania werdyktów.
0
@AlwaysBlaugrana Niby nie powinienem być w szoku ale trochę jestem. Oczywiście nie spodziewałem się dużego zawieszenia ale myślałem, że chociaż będą udawać i dadzą mu 2, a tu zaskoczyli mocno i to nawet nie tym, że to będzie prawdopodobnie 1 mecz ale tym, że oni nawet już nie udają sprawiedliwych.
Przecież to wyśmianie piłkarzy, którzy przez takie kontuzje praktycznie nawet mogli pokończyć kariery. I nie żeby coś ale wszystkie kluby z Hiszpanii powinni się za to wziąć bo inaczej Real co roku będzie niesprawiedliwym mistrzem, a połowa piłkarzy z tej ligi będzie leżeć w szpitalu skoro będzie zezwolenie na tak bandyckie wejścia.
0
@Stinger_ masz racje, tylko Real przegrywa walkę o mistrzostwo i mieliby stracić kluczowego gracza? Realnie to on za to wejście powinien dostać ze 4 mecze bo widać było że stracił panowanie nad sobą. Ale zbyt duże mają poparcie w biurach żeby coś takiego zrobić