Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre ok
0
@Tarins i to jeden po dobitce;D
0
Do tarcia chrzanu!
0
@lukasz222 nie zobacz na dzisiejsze okładki zainteresuj się troche
0
W przyszłym sezonie wiadomo kto będzie wykonywał;)
0
Tego Kounde kumpla Alby?
1
De Jong za busqetsa gavi za de jonga dembele za gaviego tak bym to ustawił.
0
@gmdfk a to jak tak to dobrze
0
@Hubsao pisze tam że nie zagra decyzja trenera?
0
Dlaczego Aubameyang nie zagra z Atletico , piszę na flashscore ?
0
Teraz można iść spać z uśmiechem na ustach;)
0
Problemem bym tego nie nazwał do Araujo można postawić de joga i pique.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek256 bo za dużo dzików rosnie ;d
0
@zeko0 no właśnie dzisaj przeczytałem o tym nazwisku i wiedziałem że skądś je znam teraz po twoim komentarzu już wiem ;)
1
Średnio ważny ten tenis;)
0
@Varkond racja myślałem że dziś 31
0
11 h do końca okienka a dembele dalej tu?? Co on chce przesiedzieć pół sezonu na trybunach ...
2
Strzał de jonga nie za dobry już myślałem że obroni nogami...
1
Wrzuci ten pedri raz normalnie z różnego cały czas na kontry....
2
Co tydzień za tydzień...
1
Kto słucha orędzie prezydenta stanów Zjednoczonych Polski?:D
0
Ojoj jaka szkoda..
0
Dlaczego środowy mecz jest przełożony?
0
@th@les nie wystarczy
1
Oj tam koeman bardziej zdenerwowany wyjeżdżał bo nawet konferencje opuszczał. Panie Xavi jeszcze długo będzie Pan zdenerwowany, dopóki klub nie kupi 9 z prawdziwego zdarzenia , bo oprócz Suareza to w ciągu prawie 10 lat nie ma zawodnika na tą pozycję,Suarez powinien mieć godnego zmiennika już 5 lat temu żeby czuć presję, brać morate z pocałowaniem ręki do lata, a potem walczyć o Halanda w lecie, trzeba dać wszystko bo skok marketingowy klubu będzie olbrzymi,myślę że jak braknie nie dużo do zarejestrowania go to la liga nagnie przepisy ze względu na prestiż ligi.
1
Pierwszy........
0
@CuleLbn Nie no teraz 20 30 można wyciągnąć
0
@Ferrantorres91 Zibi top zapomniał es
1
@koksik2700 Nie no gra mało ale to piłkarz z największymi umiejętnościami w drużynie.