Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ForcaMilosz dembele
16
2 koszyk mocniejszy jak 1.
0
@JarekS co tam Ci znajomi z saint-entiene jeszcze powiedzieli?
1
@notrac widziałeś kiedyś lewego obrońcę z dycha ? To tak gryzie jak u nas Krychowiak.
2
Komentarz usunięty
5
Nie ma już czlapaka inni wezmą na siebie odpowiedzialność.
2
Jak teraz przytuli 30 mln za lojalność taki oddany klubowi ... Chyba że jest najemnikiem to spoko tylko niech nie płacze na konferencji ...
Bo wydoić ile się da klub to nie będzie miał skrupułów ,pewnie stwierdził że na15 pokolenie messich 500 mld braknie .
0
@Volley i teraz przytuli 30 mln za lojalność taki oddany klubowi ... Chyba że jest najemnikiem to spoko tylko niech nie płacze na konferencji potem...
0
@Moov Jak wszyscy grali pod jednego zawodnika to miał.
1
Micha cieszy już ;D
7
Kiedyś mówił że mógłby zagrać za darmo , nie mógł zejść do pensji depaya 34 letni dziadek?
1
Messi do psg mbappe do Realu za 150 i psg kupuje halanda za 150.Atak Neymar,Haland,Messi,sztos..
4
Chyba przed meczem na rozgrzewce o ile do kadry się zalapiesz...
1
Karma wraca teraz klęknąć moga
0
Sergi Robert o napewno..
4
Sterling już na piłce by się przewrócił haha
0
Belotti musisz ukuć bo PLKD obserwuje !!!!
2
Za danie!!!!!!!!!
0
Anglia do loda jechać Włosi z nimi ugrać uefie po nosie .
6
Sterling zaczyna się topić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kurkmen Myślałem że trochę mądrzejsi kibicowałem im ale teraz mi wszystko jedno.
0
@Kacper1432 karma wraca na to licze
0
@Abominacja Do Sterlinga mu daleko.
0
Oglądam dopiero od 15 min bo nie mogłem chciałem zapytać czy włosi klękali na starcie meczu z góry dzięki.
0
Nie złam nosa przy rozpędzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Pół miliarda zarobił i wiecznie mało ale ważne że kocha.
3
@Magicc89PL pół miliarda euro wyciągnął od klubu więc stwierdził że trochę mało.
16
@Scross szary Polak pracuje za śmieszne pieniądze żeby przeżyć od pierwszego do ostatniego,a jemu chyba wystarczy 555 mln euro które dostał od klubu,nie sądzisz?