Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartex1981 widzialem co wyprawial puig przeciwko 3 ligowemu zespolowi na orliku.
0
@catalanian09 ktory rozegra 3 4 dobre mecze przeciwko realowi w sezonie.
0
Ni ma chlopa ;D
0
Bardzo wazne ze klauzula odejscia wynosi 200 mln, naprawde .
4
@KapitanFCB we fifie
0
@AxelF 60 mln za szklanke to nie mało
0
@PePeMasta dembele musi zostac do rotacji messi z neymarem gdyby przyszedl nie wystarcza na caly sezon fati jescze junior
0
@barteq akurat wyjechalem za granice xbox zostal w domu ;)
2
Griezman + 20mln -Neymar cou + 30mln - Lautaro sprzedaz rakitic vidal kupic kogos do srodka z doswiadczeniem na poziomie tez nie dziadka typu thiago veratti
0
@WiernyKibic111 moze nie ,,strasznie,, ale nie ładnie ;)
0
@prodigy przy tym zarzadzie moze pojsc i 40
0
Smiech smiechem ale ile messi pogra na poziomie rok ? jak juz czlapie po boisku a lautaro ile ?
19
Jescze koszulki unicef przykro sie robi ... patrzac dzis
0
@FanBarca1899 p smart pro
0
@MarioVeB! Szkoda bo moze nie poszlo by tyle pieniedzy w bloto
...
3
Messi niech dostanie konktrakt na rok z opcja przedluzenia o rok bo czuje ze to bedzie ostatni sezon , zycze mu zeby wygral lige mistrzow i pozegnal sie w blasku bo juz człapie po boisku a musza bronic wszyscy biologi nie oszuka.
0
@Kamil92 zapraszam do holandi nad morze
0
@selstei coutinho i griezman nie na swojej pozycji grali , gral a dembele kontuzje musi przyjsc napastnik i ls bo stary suarez nie pociągnie calego sezonu a alternatywy dla lautaro nie ma za wiele jedynie jesus wg mnie i sprzedac cou i griezmana lub probac griezmana w sp i sprzedac wtedy vidala i rakitica.
7
Jak mozna chcec sprzedac semedo i zostac z roberto ...
0
@Kacperbarcade wiem juz prawie euro 5zl na pol roku wyjechalem
0
@robsesh przepraszam jak Cie tak razi to polonisto
0
Ja sb pojechalem do holandi do pracy w sobote a euro rosnie haha.
1
@MichalZZZ kanapka do kawy miód najepiej z ogorkiem ????
0
@swiergol2 Griezman jest po co lewy skrzydłowy jak zejdzie na prawa to obronca .. nie musi blokowac ...
0
Kto ma sie zarazic to sie zarazi chyba ze bedziecie siedziec w domu do osranej smierci ale kazdy ma swoj wybor jak tak fajnie wam to dobrze gorzej jak żeru zabraknie..
0
Pisczek za darmo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Bagsik88 przynajmniej potrafil kogos minac i zrobic różnicę a griezman co na ls zrobi .... dosrodkuje na messiego albo straci bo prawa do tramwaju..
0
@blaugrana98 za cou jak kto da 70 to bedzie dobrze a barca musi kupi 9 to cena podbita
0
@AndOne88 nie rzucaja na kolana pojdzie kloop to zobaczymy