0

@Bartex1981 widzialem co wyprawial puig przeciwko 3 ligowemu zespolowi na orliku.

0

@catalanian09 ktory rozegra 3 4 dobre mecze przeciwko realowi w sezonie.

0

Ni ma chlopa ;D

0

Bardzo wazne ze klauzula odejscia wynosi 200 mln, naprawde .

4

@KapitanFCB we fifie

0

@AxelF 60 mln za szklanke to nie mało

0

@PePeMasta dembele musi zostac do rotacji messi z neymarem gdyby przyszedl nie wystarcza na caly sezon fati jescze junior

0

@barteq akurat wyjechalem za granice xbox zostal w domu ;)

2

Griezman + 20mln -Neymar cou + 30mln - Lautaro sprzedaz rakitic vidal kupic kogos do srodka z doswiadczeniem na poziomie tez nie dziadka typu thiago veratti

0

@WiernyKibic111 moze nie ,,strasznie,, ale nie ładnie ;)

0

@prodigy przy tym zarzadzie moze pojsc i 40

0

Smiech smiechem ale ile messi pogra na poziomie rok ? jak juz czlapie po boisku a lautaro ile ?

19

Jescze koszulki unicef przykro sie robi ... patrzac dzis

0

@FanBarca1899 p smart pro

0

@MarioVeB! Szkoda bo moze nie poszlo by tyle pieniedzy w bloto
...

3

Messi niech dostanie konktrakt na rok z opcja przedluzenia o rok bo czuje ze to bedzie ostatni sezon , zycze mu zeby wygral lige mistrzow i pozegnal sie w blasku bo juz człapie po boisku a musza bronic wszyscy biologi nie oszuka.

0

@Kamil92 zapraszam do holandi nad morze

0

@selstei coutinho i griezman nie na swojej pozycji grali , gral a dembele kontuzje musi przyjsc napastnik i ls bo stary suarez nie pociągnie calego sezonu a alternatywy dla lautaro nie ma za wiele jedynie jesus wg mnie i sprzedac cou i griezmana lub probac griezmana w sp i sprzedac wtedy vidala i rakitica.

7

Jak mozna chcec sprzedac semedo i zostac z roberto ...

0

@Kacperbarcade wiem juz prawie euro 5zl na pol roku wyjechalem

0

@robsesh przepraszam jak Cie tak razi to polonisto

0

Ja sb pojechalem do holandi do pracy w sobote a euro rosnie haha.

1

@MichalZZZ kanapka do kawy miód najepiej z ogorkiem ????

0

@swiergol2 Griezman jest po co lewy skrzydłowy jak zejdzie na prawa to obronca .. nie musi blokowac ...

0

Kto ma sie zarazic to sie zarazi chyba ze bedziecie siedziec w domu do osranej smierci ale kazdy ma swoj wybor jak tak fajnie wam to dobrze gorzej jak żeru zabraknie..

0

Pisczek za darmo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Bagsik88 przynajmniej potrafil kogos minac i zrobic różnicę a griezman co na ls zrobi .... dosrodkuje na messiego albo straci bo prawa do tramwaju..

0

@blaugrana98 za cou jak kto da 70 to bedzie dobrze a barca musi kupi 9 to cena podbita

0

@AndOne88 nie rzucaja na kolana pojdzie kloop to zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?