0

Zagra 3 mecze i szpital..

0

No to beddzie szalał griezman dalej na ls..

0

Wie ktoś może o której będzie FIFA na ea acces?

0

Bale się za ręczną wzial teraz haha.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Po co Neymar griezman lepszy.

0

@McFly92 ale ile farta

1

Super ! Najlepszy z możliwych ! Za fatiego messi w drugiej .

1

@Baaarca95 Przetrwanie z neesonem lub ksiega ocalenia z washingtonem postapokaliptyczne.

3

@Tomek_TF Bez litości 2 cuda wyprawiała z gwałcicielami.

0

@monsterrize Griezman nie nadaje się na LS co już udowodnił kilka razy w tym sezonie , jedynie 9 lub ps lub w 4 2 3 1 na 10 , a messi na ps , może się jeszcze nauczy grać na ls bo to dopiero pare meczy , ale bardziej już dembele lepiej pasuje na ls bo ma prawa nogę , to że kosztował 120 nie znaczy że ma grać . Możliwe że się jescze wkomponuje bo też nie chciałbym opierac siły na 16 latku czy kontuzjogennym dembele , oby , ale pierwsze mecze pokazują inaczej.

0

Może zobaczymy MSF ;)

0

Ciekawe ile Fati dostanie ovrl , jak ma tak grać to chyba 80 przynajmniej na start.

3

@szkutnik91 wg bein fati

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fake69 no to oddychnie na ławie jak wróci Messi dembele i suarez

0

@kaziks wypozyczony

0

Trzeba było sprzedać rakieta lub Vidal. Puig może pomarzyć o ławce.

0

@arraco jest Vidal rakitic i Roberto, nie trzeba 4 pomocników środkowych na ławce.

0

@dawid230188 za sergio Ivan.

0

Lepszy griz na ps A lewonoznego jezdza bez głowy na ls.

0

Z Borussia remis będzie sukcesem , z resztą wystarczy powygrywac to niech dojdzie na 100 % do siebie, będą ważniejsze mecze.

0

Dwóch brać za pincset milionów.

0

@xofcbxo bo prezydent to fiu* ?

0

A nie lepszy nasz nowy de bruyne?;)

0

@MarioVeB! Przydała by się kontynuacje Mroczny Rycerz powstaje.

0

Złotą piłkę we fifie jak pod siebie będzie grał ew football manager haha

0

@KibicBarcy84 rakitic ma grać za zasługi? Jego czas się kończy.

0

Lewe skrzydło za rok koniecznie reszta ok .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?