Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagra 3 mecze i szpital..
0
No to beddzie szalał griezman dalej na ls..
0
Wie ktoś może o której będzie FIFA na ea acces?
0
Bale się za ręczną wzial teraz haha.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Po co Neymar griezman lepszy.
0
@McFly92 ale ile farta
0
http://live.harleyquinnwidget.live/freelivematch/7281102914442770.html
1
Super ! Najlepszy z możliwych ! Za fatiego messi w drugiej .
1
@Baaarca95 Przetrwanie z neesonem lub ksiega ocalenia z washingtonem postapokaliptyczne.
3
@Tomek_TF Bez litości 2 cuda wyprawiała z gwałcicielami.
0
@monsterrize Griezman nie nadaje się na LS co już udowodnił kilka razy w tym sezonie , jedynie 9 lub ps lub w 4 2 3 1 na 10 , a messi na ps , może się jeszcze nauczy grać na ls bo to dopiero pare meczy , ale bardziej już dembele lepiej pasuje na ls bo ma prawa nogę , to że kosztował 120 nie znaczy że ma grać . Możliwe że się jescze wkomponuje bo też nie chciałbym opierac siły na 16 latku czy kontuzjogennym dembele , oby , ale pierwsze mecze pokazują inaczej.
0
Może zobaczymy MSF ;)
0
Ciekawe ile Fati dostanie ovrl , jak ma tak grać to chyba 80 przynajmniej na start.
3
@szkutnik91 wg bein fati
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fake69 no to oddychnie na ławie jak wróci Messi dembele i suarez
0
@kaziks wypozyczony
0
Trzeba było sprzedać rakieta lub Vidal. Puig może pomarzyć o ławce.
0
@arraco jest Vidal rakitic i Roberto, nie trzeba 4 pomocników środkowych na ławce.
0
@dawid230188 za sergio Ivan.
0
Lepszy griz na ps A lewonoznego jezdza bez głowy na ls.
0
Z Borussia remis będzie sukcesem , z resztą wystarczy powygrywac to niech dojdzie na 100 % do siebie, będą ważniejsze mecze.
0
Dwóch brać za pincset milionów.
0
@xofcbxo bo prezydent to fiu* ?
0
A nie lepszy nasz nowy de bruyne?;)
0
@MarioVeB! Przydała by się kontynuacje Mroczny Rycerz powstaje.
0
Złotą piłkę we fifie jak pod siebie będzie grał ew football manager haha
0
@KibicBarcy84 rakitic ma grać za zasługi? Jego czas się kończy.
0
Lewe skrzydło za rok koniecznie reszta ok .