Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daro22 zadowala ich widoczne ligą niemiecka
0
Coś jest na rzeczy? Messi Neymar Ronaldo ?
0
Cou ivan i 50 mln to max wg mnie , wiecej to głupota.Najlepiej sprzedać Cou i Ivana gdzieś i zostawić Pereza do Dembele Mesiego Griezmana i Suareza , i tak na 3 pozycje bedzie rotacja.
0
@Mati2207 już sytuacja z roberto się chyba nie powtórzy jak doszedł griezman i tak
0
@YoungMan w fifie niedopuszczalne
0
@Maciej061 teraz drugie tyle do federacji płacę kupią za50 to muszą 50 do federacji dac
1
Jak będzie grał przez najbliższe 2 kolejki busqetsem to chyba przestanę oglądać..
1
@Ramon to po co to kupowali jak jest marny widzieli chyba gdzie gra lfc miał grać na pozycji Iniesta podobno
0
,,cou jest pomocnikiem,, czy w końcu po dwóch blamazach zaczyna coś docierać do tej lepetyny ?szok
0
@slayer Nie zablysnales
2
@Lares nie porównuj Leo z Roberto który gdyby nie był wychowankiem gralby Max w espaniolu
21
@BigShaq szkoda że Roberto nikt nie chce..
0
@Matelel A Messi i Suarez 32
0
@Naturopata A mając przód Messi Suarez griezman Neymar dembele ;)
0
Powstaje nowy Gareth Bale.
0
@Pogba A czego nie wolno ?
0
Liga wkrótce zobaczymy kto bd grał..
1
@maroon nie porównuj makalele do busquetsa który zwija się z bólu po większym podmuchu wiatru , busquets jedynie pasuje do Barcy lub pasował za czasów tiki taki.
1
@Fabik87 rakitic z busquets muszę grać czyli watpliwe;)
3
Mógłby być już 1 września.
1
@nawy12 nie grają w pucharach i tak to nic
2
@fenix1983 żeby Bartłomiej to przeczytał
1
@Midast arthur kreatywny?Nie bardzo,większość do tyłu podań lub wszerz, już de jong gra więcej do przodu i szybciej
0
@JimMorrisonFCB zapomniałem kompletnie
0
@nokia666 patrz ile kosztowało dembele coutinho kogo sprzedalismy chociaż za pół coutinho
0
@konraden 27 to za rok czy dwa po co jeszcze brazylijczyk
0
@adukla jak nie w tym to wcale 30 latka nie bd kupowac
0
Bale się stresuje biedny.
0
@marcin000019 to ława
0
@Swiatek busquets młodszy i może się obudzi