Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo też tak myśle że by mu na dobre wyszło.
0
@Borneo kimich też nie zachwycał w tym sezonie na boku obrony jeszcze w miare, no ale nie ma na świecie wielu dobrych bocznych.
0
@swiergol2 oj niewiedzo ....
2
@Borneo napewno taki filipe luis by był ogrywany przez salaha ale z ogorkami z naszej ligi może grac i alba nie bedzie wtedy w kwietniu zajechany.
0
@Borneo Jeszcze o suarezie zapomniałes co jako jedyny z alba nie miał zmiennika na poziomie , teraz bedzie griezman i czuje że to on bedzie na 9 grał czesciej jak suarez , może nie od początku ale z biegiem czasu zamiast de ligta to lepiej niech kupią dla alby konkurenta, nawet taki filipe luis jest za darmo to powinny brać , chyba że jakiego młodego kupią ale musi być już na poziomie , taki grimaldo byłby ok.
1
@Tomek54321 ubaw po pachy dwóch łykło hahah
0
@Borneo Pewnie 3 topowych mamy wystarczą.
2
@DamianPSV specjalnie napisałem żeby się językoznawcy odzewali haha łyknelisćie jak pelikany haha
0
A De Light??????
1
nauczyciel wf żeby znowu nie powidział że woli w półfinale przegrywać
0
Arsenal haha......
0
@Messibestplayerintheworld Ronaldo miał gorszych zawodników koło siebie a wygrał mś.
0
Jeszcze sie okienko transferowe nie zaczęło neymar może być nawet last minute.
0
@misiek12319 u mnie w fm piatek w wieku 30 lat do barcy przeszedł .
0
@BlackAngryMagician najlepiej 4 2 3 1 stegen-alba,pique,umtitli/lenglet/semedo/robertodejon-eymar messi dembele - suarez /griz
0
@hazo428 griezman może mu buty czyścić ...
0
@macior co robi ? że go ktoś bezpodstawinie oskarża to jego wina ? co robi takiego ?
0
@krefi10 Bo ludzi to interesuje widocznie i jest klikalne, większośc ludzi chce go w Barcelonie i czekają na jakiś konkretny news.
0
@Pawlik321 Pogba wysoki to stanie.
0
to by był sztos
0
Nasi to sie będą w pucharach o tej borze juz bili.
0
Mata i Buffon pewnie już zaklepani ;d
1
Ciekawe skąd PSG ma kase na griezmana i de ligta pewnie Khelafi posmarował ;)
0
PSG gdyby stworzyło atak griezman dembele mbpape mogło by poważnie myśleć o wygraniu LM , francuzą dużo bardziej by zależało grającym w stolicy , a neymar u nas by się mógl wrócić na swój poziom.
0
Na prawą obrone , nowy alves by był.
0
@messiibra Pazdan klasa sama w sobie nawet nie do porównywania .
1
@kamil9040 zapomniałeś o Adriano ten to grał dopiero.
0
Włączyć se genie scouta i kupić paru młodych do 17 lat będą dużo lepsi.
0
Już widze tego roberto na PO przez cały sezon ... ta tak jakbyśmy grali w 9 bo jeszcze zagrożenie potrafi stworzyć ...
0
@Johnnie_Walker A o Jędzy we formie zapomniałeś ?