1

@Borneo też tak myśle że by mu na dobre wyszło.

0

@Borneo kimich też nie zachwycał w tym sezonie na boku obrony jeszcze w miare, no ale nie ma na świecie wielu dobrych bocznych.

0

@swiergol2 oj niewiedzo ....

2

@Borneo napewno taki filipe luis by był ogrywany przez salaha ale z ogorkami z naszej ligi może grac i alba nie bedzie wtedy w kwietniu zajechany.

0

@Borneo Jeszcze o suarezie zapomniałes co jako jedyny z alba nie miał zmiennika na poziomie , teraz bedzie griezman i czuje że to on bedzie na 9 grał czesciej jak suarez , może nie od początku ale z biegiem czasu zamiast de ligta to lepiej niech kupią dla alby konkurenta, nawet taki filipe luis jest za darmo to powinny brać , chyba że jakiego młodego kupią ale musi być już na poziomie , taki grimaldo byłby ok.

1

@Tomek54321 ubaw po pachy dwóch łykło hahah

0

@Borneo Pewnie 3 topowych mamy wystarczą.

2

@DamianPSV specjalnie napisałem żeby się językoznawcy odzewali haha łyknelisćie jak pelikany haha

0

A De Light??????

1

nauczyciel wf żeby znowu nie powidział że woli w półfinale przegrywać

0

Arsenal haha......

0

@Messibestplayerintheworld Ronaldo miał gorszych zawodników koło siebie a wygrał mś.

0

Jeszcze sie okienko transferowe nie zaczęło neymar może być nawet last minute.

0

@misiek12319 u mnie w fm piatek w wieku 30 lat do barcy przeszedł .

0

@BlackAngryMagician najlepiej 4 2 3 1 stegen-alba,pique,umtitli/lenglet/semedo/robertodejon-eymar messi dembele - suarez /griz

0

@hazo428 griezman może mu buty czyścić ...

0

@macior co robi ? że go ktoś bezpodstawinie oskarża to jego wina ? co robi takiego ?

0

@krefi10 Bo ludzi to interesuje widocznie i jest klikalne, większośc ludzi chce go w Barcelonie i czekają na jakiś konkretny news.

0

@Pawlik321 Pogba wysoki to stanie.

0

to by był sztos

0

Nasi to sie będą w pucharach o tej borze juz bili.

0

Mata i Buffon pewnie już zaklepani ;d

1

Ciekawe skąd PSG ma kase na griezmana i de ligta pewnie Khelafi posmarował ;)

0

PSG gdyby stworzyło atak griezman dembele mbpape mogło by poważnie myśleć o wygraniu LM , francuzą dużo bardziej by zależało grającym w stolicy , a neymar u nas by się mógl wrócić na swój poziom.

0

Na prawą obrone , nowy alves by był.

0

@messiibra Pazdan klasa sama w sobie nawet nie do porównywania .

1

@kamil9040 zapomniałeś o Adriano ten to grał dopiero.

0

Włączyć se genie scouta i kupić paru młodych do 17 lat będą dużo lepsi.

0

Już widze tego roberto na PO przez cały sezon ... ta tak jakbyśmy grali w 9 bo jeszcze zagrożenie potrafi stworzyć ...

0

@Johnnie_Walker A o Jędzy we formie zapomniałeś ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?