0

3 śpd i niepełnosprawny suarez

1

Coutinho est bez formy bo gra na skrzydle a teraz szybkosć to podstawa na boku salah, dembele, mbape ,coman każdy wie że bedzię łamał do środka i strzelał to nie wypala już to pora coś zmienić i dać go na śp , nie mówie że dziś w ale w lidze z takim valladoidem to śmiało powinien grać.

0

Woleli boatenga ściągnąć ....

3

A Piątek już dwie ;)

0

Niech gra ten boateng dzisaj barca przegra i nie bedą ludzie wystawiać go już do składu...

0

Kurła dalej bedzie grał tym rakiticiem....

0

U mnie we fifie grał i całkiem niezły krepy silny szybki .

0

Ma rację skończy mu się kontrakt to się wtedy można zastanawiać czy przedłużać i na ile .

0

Słaby jest żeby grać z Valencją , pokazał z sevillą, napastnik z sassuolo ma grać?

0

Dembele i tak bedzie grał a hazard nawet za suareza by mógł grac.Musi być topowy zmiennik dla messiego i dembele , całego sezonu nie pociągnął we dwóch.

0

Mogą być komentarze że w zbyt ważnym meczu ;d ale oby poszło mu jak najlepiej ;)

0

Ani de light ani de ligth tylko de ligt ;)

0

A gdzie grał w monaco ?

0

Bardziej do wyjęcia jak Mbape.

0

nie kracz , nie kracz ...

0

A kto ma grać Boateng ? z Valencją?

0

Zagrał całkiem nieźle nie gorzej niż arthur po wejściu .

0

Lewandowski też na styk miał i mu nie uznali ... i innych decyzji było złych w niemczech też ekipa do okulisty... zasady w takich sytuacjach mają być na korzyść atakującego a jest jak jest .

0

W życiu rakitic nie zejdzie chyba że mu nogi połamią .

2

W życiu ..... :D nawet we fifie by to nie przeszło .

0

o nieeeeeeee.....

0

Komentarz usunięty

0

odejsc za free to może pół roku przed końcem umowy dlatego mają czas ja w firmie dostaje przedłużenie tydzien przed koncem umowa to umowa ...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Histori piłki nożnej a czego ....

0

dobry bo dużo tempa ma ....

0

Na środku pomocy jak iniesta a nie na boku ...

0

Po co daje tego alene na skrzydło ... coutinho nie mógł zagrać od początku ? aż tak wiele to nie pograł ostatnio lepiej boatenga na takie leganes wystawiać a nie na seville ... szook ..

0

Przez 2 tyg z formy nie wypadnie ;)

0

Może sweet focia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?