0

Gdyby nie był wychowankiem gralby co najwyżej w sredniaku la liga.

0

Roberto niby lepszy A nikt go nie chce dziwne...

14

To sprzedajcie rakitica I malcoma i 100 wpadnie .

0

@jeykey1543 drużyna go chce to widocznie wiele nie nasrał.

0

@johny11 dembele ps Messi śpo Neymar ls griz 9

0

@monsterrize we fifie

1

Dobrze że ty jesteś nieomylny jako jedyny na świecie.

0

@Al FCB to ma czy tak się cieszył po 04

6

Znając życie pojdzie za Max 30 w 30 ratach.

0

@Coutinho007 Patrz jaki Ty poziom miałeś w tamtym sezonie ;)

0

@fcb_fan10 bo to sparing

0

Messi za malcoma arthur za rakitica i once de gala.

1

@Seba_89_ grając presingiem jak za Guardioli nie było nikogo od czarnej roboty przypomnę w środku grali Xavi Iniesta busquets , man City tak samo gra czasem jeden fernandiho gra Ale też gra do przodu

0

Jeszcze miesiąc meczarni z tymi ,,newsami,,.

2

@ForcaMilosz jakoś Brazylia wygrała z nim na sp CA

0

@Pivott nie będzie później za 2 lata koniec swiata

0

@Pustelnik Mówił że woli w półfinale przegrać.

0

Idealnym następcą jego byłby de ligt mimo 19 lat już posiada wielką charyzmę . a w naszej drużynie nie ma nikogo takiego ... Nie trzeba było żałować gościowi paru mln na sezon jak gośc ma jeszcze 15lat gry na poziomie.

0

@qbarca W pomocy jest przynajmniej 5 lepszych od niego.

0

@CulesBarcelion zobaczymy czy ktoś da więcej ..

0

@ViScAAA nie opłaca się Ale realnie to dembele 100 Max cou 60 razem 200

0

Jest w najlepszym wieku,6 lat gry na poziomie.

0

Coutinho to chyba głupi jest po co ma zostawać.gdzie chce grać... Jak by ney przyszedł to się nawet na ławce nie zmieści..To samo rafinha

0

@Szklaner valverde out to wiadomo nasili się po meczach z mocnymi ekipakmi

1

@DajBicz we fifie nawet by nie przeszło chyba że z laikiem

2

@Cariones nie gadałem wczoraj z bartomeu i mówił mi że wymienia go za cou i rakitica najwyżej jak się psg
zgodzi.

0

@reloaded ney może jest 160 wart Ale za cou nikt nie da więcej jak 90 po takim sezonie i za starego Ivana więcej jak 50 nie dostaniemy

67

Rakitic + Cou i by było git.

0

@Bagsik88 Były błędy sędziowskie co nie zmienia faktu że wygrał lepszy , nie ma co gdybać co by było gdyby były 2 karne .

0

@Bagsik88 No nie zasłużyła ale nie ma co płakać o 2 karne jak się ledwo z grupy wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?