Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie był wychowankiem gralby co najwyżej w sredniaku la liga.
0
Roberto niby lepszy A nikt go nie chce dziwne...
14
To sprzedajcie rakitica I malcoma i 100 wpadnie .
0
@jeykey1543 drużyna go chce to widocznie wiele nie nasrał.
0
@johny11 dembele ps Messi śpo Neymar ls griz 9
0
@monsterrize we fifie
1
Dobrze że ty jesteś nieomylny jako jedyny na świecie.
0
@Al FCB to ma czy tak się cieszył po 04
6
Znając życie pojdzie za Max 30 w 30 ratach.
0
@Coutinho007 Patrz jaki Ty poziom miałeś w tamtym sezonie ;)
0
@fcb_fan10 bo to sparing
0
Messi za malcoma arthur za rakitica i once de gala.
1
@Seba_89_ grając presingiem jak za Guardioli nie było nikogo od czarnej roboty przypomnę w środku grali Xavi Iniesta busquets , man City tak samo gra czasem jeden fernandiho gra Ale też gra do przodu
0
Jeszcze miesiąc meczarni z tymi ,,newsami,,.
2
@ForcaMilosz jakoś Brazylia wygrała z nim na sp CA
0
@Pivott nie będzie później za 2 lata koniec swiata
0
@Pustelnik Mówił że woli w półfinale przegrać.
0
Idealnym następcą jego byłby de ligt mimo 19 lat już posiada wielką charyzmę . a w naszej drużynie nie ma nikogo takiego ... Nie trzeba było żałować gościowi paru mln na sezon jak gośc ma jeszcze 15lat gry na poziomie.
0
@qbarca W pomocy jest przynajmniej 5 lepszych od niego.
0
@CulesBarcelion zobaczymy czy ktoś da więcej ..
0
@ViScAAA nie opłaca się Ale realnie to dembele 100 Max cou 60 razem 200
0
Jest w najlepszym wieku,6 lat gry na poziomie.
0
Coutinho to chyba głupi jest po co ma zostawać.gdzie chce grać... Jak by ney przyszedł to się nawet na ławce nie zmieści..To samo rafinha
0
@Szklaner valverde out to wiadomo nasili się po meczach z mocnymi ekipakmi
1
@DajBicz we fifie nawet by nie przeszło chyba że z laikiem
2
@Cariones nie gadałem wczoraj z bartomeu i mówił mi że wymienia go za cou i rakitica najwyżej jak się psg
zgodzi.
0
@reloaded ney może jest 160 wart Ale za cou nikt nie da więcej jak 90 po takim sezonie i za starego Ivana więcej jak 50 nie dostaniemy
67
Rakitic + Cou i by było git.
0
@Bagsik88 Były błędy sędziowskie co nie zmienia faktu że wygrał lepszy , nie ma co gdybać co by było gdyby były 2 karne .
0
@Bagsik88 No nie zasłużyła ale nie ma co płakać o 2 karne jak się ledwo z grupy wychodzi.