0

@Szklaner valverde out to wiadomo nasili się po meczach z mocnymi ekipakmi

1

@DajBicz we fifie nawet by nie przeszło chyba że z laikiem

2

@Cariones nie gadałem wczoraj z bartomeu i mówił mi że wymienia go za cou i rakitica najwyżej jak się psg
zgodzi.

0

@reloaded ney może jest 160 wart Ale za cou nikt nie da więcej jak 90 po takim sezonie i za starego Ivana więcej jak 50 nie dostaniemy

67

Rakitic + Cou i by było git.

0

@Bagsik88 Były błędy sędziowskie co nie zmienia faktu że wygrał lepszy , nie ma co gdybać co by było gdyby były 2 karne .

0

@Bagsik88 No nie zasłużyła ale nie ma co płakać o 2 karne jak się ledwo z grupy wychodzi.

0

@Bagsik88 to że nie zasłużyli na wygranie CA.

0

@oonter To że odziedziczył ziemie to znaczy że ma oddawać pieniądze innym ? Każdy jest kowalem swojego losu.

0

@yoli Pójdzie do Juve i zostaniemy z pique i lengletem.

5

Najbardziej by był zadowolony gdyby sklonowac rakiticia i grać nim w 11 dobrze że technologia nie jest jeszcze tak zaawansowana.

0

@oonter czyli jak ktoś ma łeb i potrafi się ustawić to ma jeszcze płacić na pasożytów?

0

@Buksza bo zostanie pique i lenglet

0

@YoungMan bo jest na to popyt, kibiców to rajcuje

0

@viscajasiek ledwo z grupy wyszli, mieli 90 minut 2 karne to nie 2 bramki.

0

@dominikb no to fajna ironia.

0

Kto daję nagłówek,,kwestia godzin,, co to za bzdura z jakim zawodnikiem to kwestia godzin ? może z griezmanem Ale najwyżej dni...

9

Ma rację Messi niech się cieszy że wyszli z grupy,trzeba umieć przegrać z honorem ,dobra drużyna wygrywa bez względu na przeciwności,tak jak kiedyś w skokach jak nie było pkt za wiatr dobry skoczek w formie nawet z wiatrem w plecy wygrywał chociaż szkoda mi Messiego bo kadra Argentyny z roku na rok coraz słabsza.

1

I tak rakitic bd grał co z tego że taki dobry albo Artur bd siedział bo busketa nie posadzi tym bardziej...

0

Komentarz usunięty

0

@Mihcim to grizman nie grał na 9 ? Patrz w rep i w klubie był Costa i giroud Ale grał na 9 u nas Messi grał na 9 to on bd jeszcze lepszy

1

I kogo kupią za umtitiego?

0

@Sziver gdzie postawisz cou i dembele , gdzie będą grali przy messsim neymarze suarezie i grizmanie A jeszcze Malcolm jest poza tym musi być 9 defensywnych na boisku przy waldku.

0

@cubiii jak twój komentarz i awatar

4

Gra na swojej pozycji to i efekty są.

0

@Shasta Myśle że przystanie i wszyscy będą zadowoleni , barca , neymar i psg jak dostanie 70mln + cou dembele , szczególnie dembele bo francuz .

1

@Lares Nie oglądałem jak grał w sociedad po za tym nie ma szybkości na skrzydło , bedzie drugi coutinho.

0

@szymonekk Jak bd grał na 9 suarez 10 messi i boki griez dembele to nie siedzi nikt przy 4 2 3 1 oczywiście, może waldek zaryzykuje bardziej w tym sezonie.

1

Cou i 60-70 mln max by było ok

0

@blablak ja go nie widziałem na lewym nigdy jak juz to na 9 lub 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?