Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O której we wtorek koniec naszego czasu ?
0
@amanter A kto asystowal giroud.
0
Dembele myśli że jeszcze kiedyś odpali.
1
@Tiisso potęga już była z Romą A potem z Liverpoolem
2
W weekend będę pil to nie bd czytał głupot o neymarze, w pon jak wytrzezwieje to może bd fichado.
0
@FCBurza fiipro może grać tez
6
Ale będzie paka.
0
@Chudini123 Messi griezman i trzeci taki sam wybrała, rashford ? Ilu Anglików zrobiło karierę poza wyspami hmm ?
0
@Chudini123 na lewe skrzydło?
1
Sprzedaj neymara za 220 kup dembele i cou za 300 daj cou za 8mln kup neymara starszego o 2 lata za 100 dembele i semedo
1
@AV0CAD0 urodziny raz w roku
0
@Wittgenstein czyli ile lat temu ?...
2
Trzeba grać szybciej z takiego przegrywania ze strony na strone nic...
3
Valwerde OUT!!!
0
Spokojnie będzie oglądał mecze z trybun.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Dobrze to sb wykombinowal zarząd coutinho może odpalić w bayernie i jego wartość wzrosnie, wypozyczymy neymara i płacimy za rok te 180 przykładowo cou może pójdzie za 100 , reszta kadry mocna więc już wzmacniać nie trzeba się przez 2 sezony de jong wskoczy w buty busquetsa arthur w rakitica griz w Suareza, do tego dojdą puig i alena może Perez odpalić + tobido jak nie to tylko kogoś za pique jak nie rozwinie się robiło.Licze że nowi szefowie la masi wygeneruja perly typu Xavi,Messi czy iniesta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@El dominatore I trening pozycji się ustawia ;)
0
Z dembele i griezman najgorszy.
0
@Hasszz bardzo dobrze grał w presezonie to jego pozycja.
7
Wreszcie zmądrzał wuefista ??? :D
0
@ViscaBarca123 żeby nie był roztrzepany na boisku to ma zadatki na złotą piłke
0
@Deraxium busqets i rakitic w pierwszym i valverde out ;)
1
@snoopdegie Dzieki
0
@format1977 Zacząłem też niedawno mam 55 lvl i robie konfiskaty i brakuje mi 100k do produkcje marychy za 700k
0
Kiedy podają składy , godzine czy pół przed meczem ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@socha rafinha to wiadomo że nie ma miejsca
2
Cou powinien zostać sprzedany bez kupowania neymarze.