Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamek94 Zostaw sb na sałata zbieraj ;)
3
Wincyj środkowych pomocników , dawać ich tu!
1
@MrShakira i tak się na ławkę nie zalapi , chyba na trybunie
2
@AlwaysBlaugrana 111 mln klauzule ma, kilka klubów może tyle dac jak bd trzymał poziom więc pierwokup wiele nie da raczej
0
Następny lewonozny...
2
Messi jak nie ma sił to niech zapier**** 60 min i niech schodzi , każdy musi grać w obronie jak jeden będzie stał i odpuszczal to z tego ch** wielki.
1
@kuz Ronaldo nie ma od dwoch sezonów , i jest var.
2
@NGTRX Porażkę realu mam nadzieje;)
2
Tak tak 3 0 z eibarem to powód do optymizmu.
1
@Criss18Barca Biedny , tydzień za darmo będzie musiał trenować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Najlepsze to ławka busqetsa , jak nie Vidal to bym próbował tam griezmana bo ls nie dla niego tam jedynie dembele lub fati , de jong z Arturem muszę grać cały czas mogą wiele wygrać razem.
0
@Sebaaa ale faulu nie było..
0
Czasoprzestrzen weszła.
0
@Lares u kogoś City spadło także tego
0
@Lares u wielu osób nie ma sensu grać narazie
0
@Orlik00 skupuj zlote
0
@zodiak_10 hendicap
7
Waldemar my zartowalismy z tym out zostań na dłużej hahaha...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale Semedo zakrecil
0
@MaTt_BarcaFan to była ironia ludzie;)
0
@MaTt_BarcaFan dopiero wrócił po kontuzji potrzebuję złapać rytm meczowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arnold1234 chce to samo
0
@catalunya77 nie ma kogo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać te sklady
1
@kielon93 nie ma już słabych drużyn szczególnie w w naszej lidze ;) specjalnie z pucharów odpadają bo wiedzą jak ciężki sezon ich czeka;D
1
@bafi albo z griezmanem w środku i dembele na ls