0

@Bamek94 Zostaw sb na sałata zbieraj ;)

3

Wincyj środkowych pomocników , dawać ich tu!

1

@MrShakira i tak się na ławkę nie zalapi , chyba na trybunie

2

@AlwaysBlaugrana 111 mln klauzule ma, kilka klubów może tyle dac jak bd trzymał poziom więc pierwokup wiele nie da raczej

0

Następny lewonozny...

2

Messi jak nie ma sił to niech zapier**** 60 min i niech schodzi , każdy musi grać w obronie jak jeden będzie stał i odpuszczal to z tego ch** wielki.

1

@kuz Ronaldo nie ma od dwoch sezonów , i jest var.

2

@NGTRX Porażkę realu mam nadzieje;)

2

Tak tak 3 0 z eibarem to powód do optymizmu.

1

@Criss18Barca Biedny , tydzień za darmo będzie musiał trenować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Najlepsze to ławka busqetsa , jak nie Vidal to bym próbował tam griezmana bo ls nie dla niego tam jedynie dembele lub fati , de jong z Arturem muszę grać cały czas mogą wiele wygrać razem.

0

@Sebaaa ale faulu nie było..

0

Czasoprzestrzen weszła.

0

@Lares u kogoś City spadło także tego

0

@Lares u wielu osób nie ma sensu grać narazie

0

@Orlik00 skupuj zlote

0

@zodiak_10 hendicap

7

Waldemar my zartowalismy z tym out zostań na dłużej hahaha...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale Semedo zakrecil

0

@MaTt_BarcaFan to była ironia ludzie;)

0

@MaTt_BarcaFan dopiero wrócił po kontuzji potrzebuję złapać rytm meczowy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arnold1234 chce to samo

0

@catalunya77 nie ma kogo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać te sklady

1

@kielon93 nie ma już słabych drużyn szczególnie w w naszej lidze ;) specjalnie z pucharów odpadają bo wiedzą jak ciężki sezon ich czeka;D

1

@bafi albo z griezmanem w środku i dembele na ls

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?