0

@SonBarcaGoku bo nie mozna kupic zgadzam się ale jak ktoś ma mozliwosci to korzysta , .

1

@SonBarcaGoku U nas za to malo wpompowanych milionow , uwazam ze jak kogos stac jego sprawa.

1

Z messim na czele powinni odejsc bo dalej bedzie granie na jednego zawodnika przez caly sezon ale z dugiej strony ze skrzydel zostaje dembele i mlodziki , musial by ktos przyjsc.

3

Szkoda ze nie ma kto bartomeu zwolnic..

6

Valvedre : potrzymaj mi piwo.

1

Dobrze ze messi lepszy od lewego hahah

0

#Messi i spółka out

0

Jak messi liczy w tym wieku na podwyzke to jest baranem , powinien odejsc zobaczymy jak gra nie jest pod niego ukladana , pozbyc sie calej klitki sua alb mes piqe bus i stworzyc kolektyw a nie grac na jednego glupota.

0

Inter nie sevilla nie ale juz miami wiecej sypnie , to juz moze sie z ta ruszy..

0

Na tle villareal raz w sezonie to tak srednio..

0

I wyszlo na jaw co jest odpowiedzialne za sytuacje w klubie , Var no i zbrodniczy koronawirus tak bylismy na 1 przed pauza.

1

A to Ci niespodzianka, szook.

0

Jak trwoga to do Boga ;))

3

Arda wroc !!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@artur_26 utrzymuje poziom w podawaniu ido tylu i do boku..

0

Zeby nie zapomnieli ze ma 33 lata..

0

@hubba_bubba kto jest lepszy wymien trzech LS ?

1

@Fifty Bo tak jest i dwie strony powinny byc zadowolone , to nie FM tylko logika.

0

Jakby barca dostala 80 to by sprzedala w obecnej sytuacji ci dziennikarzyny nie maja co pisac...

0

@lukas10 nie moze sie zapedzac bo ma messiego po swojej stronie ktorego tam nie ma i nie broni w ogole .roberto nie gra na swojej pozycji bo wszedzie jest sredniakiem ale kazdy ma swoje zdanie, semedo tez nie bez wad.

0

@lukas10 jak pacholek moze kogos wciagac robia z nim co chca , gdyby nie byl wychowankiem to by gral max w getafe..

6

@Coutinho007 Pampers do wymiany.

0

@gabrielos1899 to narazie tylko jezdzcy bez glowy.

0

Pozbyc sie jakos rakiticia vidala juz ich czas nadszedl .. po co dawac takie kontrakty dlugie.. jak ktos nie jest wychowankiem to 33 to max max .. teraz cieple posadki maja i nie do ruszenia, de jong pjanic jak przyjdzie busi , arthur 1 rez +puig alenia i srodek lux.

1

@gabrielos1899 raczej nie .....

0

Chyba w dziadka ,d

0

@blue_shark jak duda wygra to tak bedzie , szumowdki juz wie od dawna ze bedzie 2 fala...

22

@Chwytliwy trzeba promowac ludzi rozsadnych , warto posluchac tego pana , nikt nikomu pod przymusem nie każe ogladac,kto chce zawsze moze wlaczyc tvp info ;)

0

@kaczorra86 mozesz nie wchodzic nie potrzeba tu bezmózgów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?