Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO TVP 1 normalnie działa a dwójką i sport bez glosu
1
Czy tylko ja nie mam głosu na kanałach na TVP2?
0
@Tales_Omletu no to zmieniam kanał i to wszystko mnie interesowało czy go uratują czy nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tales_Omletu nad czym
0
@Tales_Omletu No i co z tego trzeba było zmienić kanał jak nie możesz patrzeć na takie rzeczy.
3
Musi braitheaite finezyjny poprawić;D
1
Umtiti-znowu za darmo czy będą dopłacać jeszcze?
1
To co dest ma grać od dechy do dechy cały sezon jescze tym bardziej na wahadle.Głupi artykuł i głupia gazeta.
5
Jak gramy 3 środkowymi to jak może być za dużo.
1
Dembele,Messi,Aguero,Fati,Tricao,jescze jak Depay przyjdzie to trzeba sprzedać Cou i Griezmana 6 takich zawodników na 3 pozycję wystarczy,może ktoś z młodzieżówki odpali.
3
Kiedy Griezman pokazał że jest jednym z najlepszych na świecie ja furory nie widziałem może że 2 mecze lepsze a tak to katastrofa.
1
@Adi123456789 W przewracaniu się jest lepszy napewno i oglądaniu numerów koszulek zawodników rywali.
0
@ToJa79 no Anglii faktycznie zrobi karierę w Barcelonie.
1
@macio_944 Typowe polactwo ale zgadzam się;)
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać tu tego Suareza.
0
Wymarzona niedziela;)
0
Kto to tenas?Araujo?
0
Kup Mbappe jeszcze to napewno i bale wróci was dalej obgryzać haha.
0
Już dzisiaj-,,koniec sezonu dla hazarda,, ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neymar !! Hurra!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak zawsze w ostatnich latach Messi w waznych meczach zawodzi ,z eibarami mu dobrze idzie ,pokiwa się postrzela ,gorzej jak trochę lepszy obrońca.
3
Jak już to za Griezmana z Coutinho lub umtitim w pakiecie.
0
@Mroziu nie grają z frajerami to raz po drugie nie mają już dudka;)
0
@4Fabregas4 widać psychiatrów też przekwalifikowalo na covid...
2
Chce widziec jutro mine Kowalczyka ;D
0
Ciekawe co jutro Kowalczyk powie?;)