0

@D10SLEO TVP 1 normalnie działa a dwójką i sport bez glosu

1

Czy tylko ja nie mam głosu na kanałach na TVP2?

0

@Tales_Omletu no to zmieniam kanał i to wszystko mnie interesowało czy go uratują czy nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tales_Omletu nad czym

0

@Tales_Omletu No i co z tego trzeba było zmienić kanał jak nie możesz patrzeć na takie rzeczy.

3

Musi braitheaite finezyjny poprawić;D

1

Umtiti-znowu za darmo czy będą dopłacać jeszcze?

1

To co dest ma grać od dechy do dechy cały sezon jescze tym bardziej na wahadle.Głupi artykuł i głupia gazeta.

5

Jak gramy 3 środkowymi to jak może być za dużo.

1

Dembele,Messi,Aguero,Fati,Tricao,jescze jak Depay przyjdzie to trzeba sprzedać Cou i Griezmana 6 takich zawodników na 3 pozycję wystarczy,może ktoś z młodzieżówki odpali.

3

Kiedy Griezman pokazał że jest jednym z najlepszych na świecie ja furory nie widziałem może że 2 mecze lepsze a tak to katastrofa.

1

@Adi123456789 W przewracaniu się jest lepszy napewno i oglądaniu numerów koszulek zawodników rywali.

0

@ToJa79 no Anglii faktycznie zrobi karierę w Barcelonie.

1

@macio_944 Typowe polactwo ale zgadzam się;)

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać tu tego Suareza.

0

Wymarzona niedziela;)

0

Kto to tenas?Araujo?

0

Kup Mbappe jeszcze to napewno i bale wróci was dalej obgryzać haha.

0

Już dzisiaj-,,koniec sezonu dla hazarda,, ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Neymar !! Hurra!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak zawsze w ostatnich latach Messi w waznych meczach zawodzi ,z eibarami mu dobrze idzie ,pokiwa się postrzela ,gorzej jak trochę lepszy obrońca.

3

Jak już to za Griezmana z Coutinho lub umtitim w pakiecie.

0

@Mroziu nie grają z frajerami to raz po drugie nie mają już dudka;)

0

@4Fabregas4 widać psychiatrów też przekwalifikowalo na covid...

2

Chce widziec jutro mine Kowalczyka ;D

0

Ciekawe co jutro Kowalczyk powie?;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?