Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Koeman miał rację że nie ma kim grać..
0
Zgaduje że xavi powie na konferencji że musimy się poprawić.
0
Liga Europy w przyszłym sezonie ucieka.
0
@XTobiX Skad wiesz jak meczu jeszcze nie zagrał ...
1
@slayer Nie grał to w końcu zagra i będzie można mówić czy się nadaje do Barcy czy nie.
0
El pistolero jest tylko jeden , PIO PIO PIO!!!
1
Jak nie sprowadzimy klasowego zawodnika to staniemy się Milanem Interem lub Arsenalem a z tego ciężko wrócić do topu, nawet kosztem kredytu.
0
@Zbyszard To już było przerabiane za koemana i nie wyszło haha .
3
@Wossi61FCB navas
0
@kejdzi luuk nie będzie lepszy a fati jak wróci co może tam zagrać to też nie wiadomo na jak długo...
0
Prawonożny stoper na lewej obronie to nie mogło się udać
0
Może by zrobić petycje do lewego żeby w tym meczu odpoczął , awans mają z 1 miejsca.
0
@Mike1023 osiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCBurnley Czym wydymał ma ważny kontrakt wypełnia go i idzie gdzie chce .Mógł zarząd wcześniej myśleć teraz się obudzili pół roku przed końcem kontraktu.
0
Komentarz usunięty
0
Łódź podwodna zatopiona.
0
@Katalonbar Szczęście sprzyja lepszym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kiper09 Dopiero wrócił po kroku kontuzji trzeba mu dać czas.
0
Torres dogadamy z Barceloną,ja w szoku, city chce tylko 70, szok , myślałem że to jakaś plotka a tu patrzę gerardromero.
0
Nie ściągać już szrotu pozbyć się tego co jest i kupić klasowego napastnika...
0
Bayern może wystawi rezerwy i będzie szansa.
0
No to dobry tytuł bedzie
1
@bady48 yyy nie??
0
@eckov Biorąc pod uwagę kontuzjogennosc Fatiego i Dembele to ciężko żeby w jednym momencie byli dostępni jeden i drugi.
0
Po co ma odchodzić jak nikt mu połowy nie da tego co ma tu , beznadziejny artykuł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Bardziej przydałby się Samuel eto dwa lata starszy tylko
0
Eto chyba 2 lata Starszy tylko bardziej by się przydał tylko niewiem czy chce.