Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślałem że szanse na odbudowanie się dostanie Martin Braithwaite a tu lipa , Lewandowski mógłby bardziej się starać czując oddech na plecach Martina.
0
@Sewren122 To do Bartomeu niech tyrknie napewno mu da...
0
Pozdrow tam mistrzostwa świata!
1
@ForcaBarca12 Za lewego zawsze może zagrać Fati czy Torres.
0
@kejdzi Niby tak ale my biedni ;)
1
@kejdzi Mentalność zwycięzcy.
0
@Survier po 2 3 można zacząć krytykować teraz to nie warto.
1
I tak jak silva przyjdzie to de jong odejdzie to będzie pierwszy do rotacji.
0
@MajkiYB dla jednego kole dla jednego nie każdy wie o kogo chodzi
1
Ostatnie zdanie w artykule to chyba jakiś żart, kto to napisał powodzenia życzę.
0
Dawać mi tego Bernardo :D
0
@[Oli] na lewego też liczyli ;)
0
Araujo Christiansen Garcia Pique , po co tu kounde jeszcze lepiej chyba kupic bocznego obrońcę z prawdziwego zdarzenia a nie dziadka azpilicuete.
0
@Pustelnik zgadza się
3
Przynajmniej na tvp będziemy oglądać mecze naszej drużyny a nie bayernu,same plusy.
0
@maaati10 Mamy Torresa i fatiego na ls do tego dembele też może tam grać, nie łapał by się na ławkę nawet.
0
Napiszcie odrazu że z Barcy b a nie robicie nadzieję nikogo to nie obchodzi...
10
Co kogo obchodzi takefusa Kubo...
0
@Encore żaden anglik nie zrobił kariery w Hiszpanii , o czymś to świadczy że anglicy nadają się tylko do gry w Anglii.
1
Napewno na imprezy z puigem wystarczy;)
1
Dla zmiany systemu gry i innej filozofi gry za Messim powinien polecieć busqets który by w żadnym topowym klubie nie dał rady
..a za nimi alba i Roberto, jedyny że starej gwardi powinien zostać pique do nauki dla młodych bo rewolucja potrzebna od zaraz,święte krowy out..
1
Te pieniądze co trzeba zapłacić za niego to lepiej dać dembele.
6
Po co pisać takie głupie artykuły, szkoda czasu tego co to pisze , było 1.5mld dlugu i co przyszedł jakiś nowy fundusz ? Wydaje mi się że nie jak będzie to wtedy piszcie.
10
@Maker0 Z drugiej strony jak nie będzie nazwisk nie będzie sponsorów i skończy się jak w Milanie czy Interze o Arsenalu nie wspomnę który też właśnie na wychowanków stawiał ale rozumiem Twój punkt widzenia.
7
To Christiansen nie jest na 100 % u nas ?
4
@MXFCB Też jestem tego zdania albo grubo albo wcale ;)
0
@Kazragore nie masz pojęcia o biznesie to się nie produkuj z szacunkiem do Ciebie jak się na czymś nie znam to nie piszę.
1
Miałeś xavi 90 minut trzeba było strzelić 3 takiemu rayo do przerwy i nie zwalać winy na sędziego....
1
@Boniek10 Kiedyś tam byliśmy;)
0
@Romario87 A kto ma grać Traore Depay czy Braithwaite...?