1

Myślałem że szanse na odbudowanie się dostanie Martin Braithwaite a tu lipa , Lewandowski mógłby bardziej się starać czując oddech na plecach Martina.

0

@Sewren122 To do Bartomeu niech tyrknie napewno mu da...

0

Pozdrow tam mistrzostwa świata!

1

@ForcaBarca12 Za lewego zawsze może zagrać Fati czy Torres.

0

@kejdzi Niby tak ale my biedni ;)

1

@kejdzi Mentalność zwycięzcy.

0

@Survier po 2 3 można zacząć krytykować teraz to nie warto.

1

I tak jak silva przyjdzie to de jong odejdzie to będzie pierwszy do rotacji.

0

@MajkiYB dla jednego kole dla jednego nie każdy wie o kogo chodzi

1

Ostatnie zdanie w artykule to chyba jakiś żart, kto to napisał powodzenia życzę.

0

Dawać mi tego Bernardo :D

0

@[Oli] na lewego też liczyli ;)

0

Araujo Christiansen Garcia Pique , po co tu kounde jeszcze lepiej chyba kupic bocznego obrońcę z prawdziwego zdarzenia a nie dziadka azpilicuete.

0

@Pustelnik zgadza się

3

Przynajmniej na tvp będziemy oglądać mecze naszej drużyny a nie bayernu,same plusy.

0

@maaati10 Mamy Torresa i fatiego na ls do tego dembele też może tam grać, nie łapał by się na ławkę nawet.

0

Napiszcie odrazu że z Barcy b a nie robicie nadzieję nikogo to nie obchodzi...

10

Co kogo obchodzi takefusa Kubo...

0

@Encore żaden anglik nie zrobił kariery w Hiszpanii , o czymś to świadczy że anglicy nadają się tylko do gry w Anglii.

1

Napewno na imprezy z puigem wystarczy;)

1

Dla zmiany systemu gry i innej filozofi gry za Messim powinien polecieć busqets który by w żadnym topowym klubie nie dał rady
..a za nimi alba i Roberto, jedyny że starej gwardi powinien zostać pique do nauki dla młodych bo rewolucja potrzebna od zaraz,święte krowy out..

1

Te pieniądze co trzeba zapłacić za niego to lepiej dać dembele.

6

Po co pisać takie głupie artykuły, szkoda czasu tego co to pisze , było 1.5mld dlugu i co przyszedł jakiś nowy fundusz ? Wydaje mi się że nie jak będzie to wtedy piszcie.

10

@Maker0 Z drugiej strony jak nie będzie nazwisk nie będzie sponsorów i skończy się jak w Milanie czy Interze o Arsenalu nie wspomnę który też właśnie na wychowanków stawiał ale rozumiem Twój punkt widzenia.

7

To Christiansen nie jest na 100 % u nas ?

4

@MXFCB Też jestem tego zdania albo grubo albo wcale ;)

0

@Kazragore nie masz pojęcia o biznesie to się nie produkuj z szacunkiem do Ciebie jak się na czymś nie znam to nie piszę.

1

Miałeś xavi 90 minut trzeba było strzelić 3 takiemu rayo do przerwy i nie zwalać winy na sędziego....

1

@Boniek10 Kiedyś tam byliśmy;)

0

@Romario87 A kto ma grać Traore Depay czy Braithwaite...?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?