Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Remisuje co wy piszecie,
0
Proszę o nie pisanie bzdur , cierpliwości redakcjo , dembele też wypychaliscie za darmo, za Ansu nic nie zaplacil klub, czas . ..
3
Kounde szczególnie, co go di Maria woził to aż mi go szkoda się zrobiło..
0
@Azrik Ale głównie grał z busqetsem a nie na jego pozycji panie Azrik.
2
Lewy teraz jazda z mulerem hahahah
0
Takie bogactwo w kadrze że trudno wytypować.
0
Widział co się dzieje w komentarzach na fcbarca.com i zrezygnował nie dziwię sie
2
Bernardo Silva i Joao Cancelo poproszę.
0
@norbo80 2 .8 coś przynajmniej w football managerze
0
@johny11 Zobaczymy co pokaże busqets i gavi na skrzydle...
0
W budowie to niebezpieczne słowo bo to tak jak nasza reprezentacja zawsze w budowie.
0
Fc barca.com nie macie innego zdjęcia xaviego tylko od szesnastego artykułu wstawiacie to samo? Brawo.
0
@Rust_Cohle tak real chyba w farcie psg ich wyjaśniło gdyby nie donaruma..
1
Sevilla chce spaść chyba..
0
Można skupić się na lidze.
2
Mecz o przyszłość klubu, jak po tych transferach nie wyjdziemy z grupy to będzie tragedia, sprzedać już nie ma co...więcej dźwigni nie będzie.
0
Byle nie wystawił dalej raphini na ls...
0
Fajne to studio przed meczem było.Za tydzień pewnie od 16 się zacznie;))
0
@mateusz1989VeB było dużo czasu ...
0
@panczo było wystarczająco czasu strzelić 4 bramki...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
W dzisiejszych czasach każdy musi zapier...nie moze jeden człapać...
0
A czego on się spodziewał , mógł iśc do juve , teraz niech siedzi na trybunach i pozdrowi kolegów w Katarze.
0
Balonik pękł....
0
@P33ck Kto z ławki w psg jest wartościowy z przodu? Sarabia? Środek gra ramos kimpembe i marquinos i z zmiennika też nie ma.Wahadla też kto? Bernat ? Jedynie środek mocny.
1
Atletico już zarobiło na griezmanie a chytry traci dwa razy..
2
Najbardziej mnie ciekawi jak Kessie da rady ;)
0
Dawać mnie tom bombę ile można czekać..
0
Biedactwo..niewiem na co czeka.
0
@Bogan Nie Barcelona tylko Bartomeu .