1

Co deco miał łeb;)

0

@MesQueUnClub96 za ferana i raphinie idzie kupić leao

0

Balon pęknie pewnie niestety.

0

@AxelF ale nigdzie nie ma obowiązkowych klauzul w innych ligach ..dawać każdemu miliard i tyle chce grać to niech gra nie chce to out i tyle...

0

As dalej można nie czytać...

0

Najlepsze to to że Nico nie przyszedł ..za 60..

0

Dać im raphinie albo toresa

0

Chiesa był dobry 3 lata temu , może się odbuduje jeszcze :D

0

@PeterMaro to odszedł całkowicie z ks ?

0

Bedzie La Liga Bonita na ks w tym sezonie ?

0

Biała Gwiazda jedzie ładnie :D

0

Nico przyjdzie w deadline day , laporta lubi takie akcje.

1

@escarabajo paru bedzie stać z boku ;)

0

@Rhoo xavi to nie ta liga...

0

@Boss227 wiem jaki jest rok i jakich mamy zawodników !!!

0

Boli Wielka Barcelona ? Ma boleć!!!

1

@Alo_Vi ale bedzie na ps jest yamal i raphina

0

Maszyna ruszyła.

0

Gdyby nie on w półfinale mogło nie być Hiszpanie Gracias Jules !

0

10 to wiadomo kto powinnien wziasc

0

Oni tak ale panu już podziękujemy..

1

raphinia do arabów...

0

@Crema Catalunya Ty se daj spokój bo bronisz gościa który siedzi tyle co Dembele w szpitalu...

0

Nakaz powinien być a nie zalecenie....

0

@Bajson taka prawda przeciętny zawodnik już teraz czego Messi lewy Ronaldo xavi iniesta można wymieniać dlugo się tak nie łamali ich bardziej faulowali ale dobra będzie talent wieczny do 40...

2

Niech se da spokój z poważną piłką więcej go nie ma jak jest później dochodzi do siebie miesiące .... jak ktoś jest dobry to nie łapie kontuzji nawet jak go tną ..

0

Zyje?????????????

0

Nie piszcie o takich gościach dla zdrowia psychicznego kibiców.

0

Niech ..........

0

Ustawiać każdemu po 500 mln , przecież to tylko papier i nie bedzie problemu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?