Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co deco miał łeb;)
0
@MesQueUnClub96 za ferana i raphinie idzie kupić leao
0
Balon pęknie pewnie niestety.
0
@AxelF ale nigdzie nie ma obowiązkowych klauzul w innych ligach ..dawać każdemu miliard i tyle chce grać to niech gra nie chce to out i tyle...
0
As dalej można nie czytać...
0
Najlepsze to to że Nico nie przyszedł ..za 60..
0
Dać im raphinie albo toresa
0
Chiesa był dobry 3 lata temu , może się odbuduje jeszcze :D
0
@PeterMaro to odszedł całkowicie z ks ?
0
Bedzie La Liga Bonita na ks w tym sezonie ?
0
Biała Gwiazda jedzie ładnie :D
0
Nico przyjdzie w deadline day , laporta lubi takie akcje.
1
@escarabajo paru bedzie stać z boku ;)
0
@Rhoo xavi to nie ta liga...
0
@Boss227 wiem jaki jest rok i jakich mamy zawodników !!!
0
Boli Wielka Barcelona ? Ma boleć!!!
1
@Alo_Vi ale bedzie na ps jest yamal i raphina
0
Maszyna ruszyła.
0
Gdyby nie on w półfinale mogło nie być Hiszpanie Gracias Jules !
0
10 to wiadomo kto powinnien wziasc
0
Oni tak ale panu już podziękujemy..
1
raphinia do arabów...
0
@Crema Catalunya Ty se daj spokój bo bronisz gościa który siedzi tyle co Dembele w szpitalu...
0
Nakaz powinien być a nie zalecenie....
0
@Bajson taka prawda przeciętny zawodnik już teraz czego Messi lewy Ronaldo xavi iniesta można wymieniać dlugo się tak nie łamali ich bardziej faulowali ale dobra będzie talent wieczny do 40...
2
Niech se da spokój z poważną piłką więcej go nie ma jak jest później dochodzi do siebie miesiące .... jak ktoś jest dobry to nie łapie kontuzji nawet jak go tną ..
0
Zyje?????????????
0
Nie piszcie o takich gościach dla zdrowia psychicznego kibiców.
0
Niech ..........
0
Ustawiać każdemu po 500 mln , przecież to tylko papier i nie bedzie problemu..