1

Po co piszecie takie durne artykuły jak jeszcze olmo nie jest zarejestrowany , jak jakaś gazeta hiszpanska kaze skakać do studni to wy też skoczycie ????...

4

Byle by nie brał przykładu poza sportowego ;) bo piłkarsko może być równie dobry albo lepszy;)

0

@Bogan to dobrze że pomaga ale takie artykuły bez sensu jak ktos wydaje procent zarobków na pomoc.

2

@Bogan mniej, mało kto tyle w Polsce zarabia stosunkowo do zarobków to więcej ;)

0

333 000 miesiecznie dresy jakies 1000 e , przezyje do ostatniego czy trzeba zrobić zrzutke :D ?

0

@NoziX1 nie maja wiekszych umiejetnosci ani zaden nie wygrał euro.

0

Ręka to ręka a nie dupa...

0

@beren w ogórkowej lidze.. i nie ta pozycja patrz na euro też.

2

Wszędzie średni , na żadnej pozycji nie wybitny, bedzie taki sergio roberto.

3

@Terroriser musi grać bo mamy tyle pkt co atletico

1

@Patryk1899 no właśnie jakby było 6 pkt przewagi to tak

0

Penagol nie dał sobie szans na obronę...

0

Penagol dalej...

0

@SZYCHA0005 zwalniają..

0

@Zieliniak mamy yamala a na lewym nie może grać lewo nożny ....

0

@Kinginiesta 90 minut być skoncentrowanym nie sztuka nie pracuje 8 godzin...

0

@Kinginiesta jakby nie głupia piłeczka to nie miał by się w co przebierać ..

0

@BORO_12 Jedynie ale tam jest de jong casado pedri , to ciężko mu będzie.

0

@BORO_12 Na jakiej pozycji?

0

@Mario96w Dobrze ale co z tego że bedziemy mieli 2 druzyny w lm jak żadna nie wejdzie i tak.

0

@Mario96w jak frajerzy z poznania ładuja legie 4 0 czy ile tam było to kim sa warszawiacy ?

0

@Mario96w nie oglądam polskiej ligi ale gdybym kibicował lechowi to wolał bym zdobyć mistrzostwo kraju jak wygrywać mecze gdzie nikt tego nie ogląda..

0

@Mario96w kto ogląda lige konferencji? chyba kibice legii tylko...

0

@Uukasz_93 widzisz tabelę czy udajesz głupka ?

0

@Wiking88 co pakuzuje w tym sezonie?

0

@Arekvip kwara najbardziej nie szablonowy i do tyłu wraca

0

@Barcaa12 kwara kozak oglądałem jego mecze.

0

Tak na 80 meczów a sorry , rekin na 9 może grać ...

0

Wróci silniejszy ! ;D......

0

@xavi890 2 lewy olmo i cubarsi z główki i espaniol karny z dupy to 5 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?