Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co piszecie takie durne artykuły jak jeszcze olmo nie jest zarejestrowany , jak jakaś gazeta hiszpanska kaze skakać do studni to wy też skoczycie ????...
4
Byle by nie brał przykładu poza sportowego ;) bo piłkarsko może być równie dobry albo lepszy;)
0
@Bogan to dobrze że pomaga ale takie artykuły bez sensu jak ktos wydaje procent zarobków na pomoc.
2
@Bogan mniej, mało kto tyle w Polsce zarabia stosunkowo do zarobków to więcej ;)
0
333 000 miesiecznie dresy jakies 1000 e , przezyje do ostatniego czy trzeba zrobić zrzutke :D ?
0
@NoziX1 nie maja wiekszych umiejetnosci ani zaden nie wygrał euro.
0
Ręka to ręka a nie dupa...
0
@beren w ogórkowej lidze.. i nie ta pozycja patrz na euro też.
2
Wszędzie średni , na żadnej pozycji nie wybitny, bedzie taki sergio roberto.
3
@Terroriser musi grać bo mamy tyle pkt co atletico
1
@Patryk1899 no właśnie jakby było 6 pkt przewagi to tak
0
Penagol nie dał sobie szans na obronę...
0
Penagol dalej...
0
@SZYCHA0005 zwalniają..
0
@Zieliniak mamy yamala a na lewym nie może grać lewo nożny ....
0
@Kinginiesta 90 minut być skoncentrowanym nie sztuka nie pracuje 8 godzin...
0
@Kinginiesta jakby nie głupia piłeczka to nie miał by się w co przebierać ..
0
@BORO_12 Jedynie ale tam jest de jong casado pedri , to ciężko mu będzie.
0
@BORO_12 Na jakiej pozycji?
0
@Mario96w Dobrze ale co z tego że bedziemy mieli 2 druzyny w lm jak żadna nie wejdzie i tak.
0
@Mario96w jak frajerzy z poznania ładuja legie 4 0 czy ile tam było to kim sa warszawiacy ?
0
@Mario96w nie oglądam polskiej ligi ale gdybym kibicował lechowi to wolał bym zdobyć mistrzostwo kraju jak wygrywać mecze gdzie nikt tego nie ogląda..
0
@Mario96w kto ogląda lige konferencji? chyba kibice legii tylko...
0
@Uukasz_93 widzisz tabelę czy udajesz głupka ?
0
@Wiking88 co pakuzuje w tym sezonie?
0
@Arekvip kwara najbardziej nie szablonowy i do tyłu wraca
0
@Barcaa12 kwara kozak oglądałem jego mecze.
0
Tak na 80 meczów a sorry , rekin na 9 może grać ...
0
Wróci silniejszy ! ;D......
0
@xavi890 2 lewy olmo i cubarsi z główki i espaniol karny z dupy to 5 .