0

Ale pomógł .....

0

Dzisaj pije do rana ze szczesia :D !!!

0

@kanver_ spalony by był i tak

0

Olmo i de Jonga wpuścić.

0

Jako rezerwowy na LS ok.

0

@tbas czuć może mu się chciało i nie zdążył.

0

@CPuyol gorsi od niego nie będą...

2

@busel004 rozumie irytację ludzi bo gdyby nie nazywał się ferran tores z Man city to grałby najwyżej w betisie Sevilla a nie tu..

0

W końcu da szansę może fatiemu najlepiej od początku z jakąś słaba drużyna.

0

Może przestaną w końcu kopać po jajach...

0

@Guess bułka to top.

9

@Tomcio świeża........

0

Don Diego!!!!!!

3

Na pewno da więcej jak feran na LS.

1

@Kuchar od ferana nie będzie gorszy na LS.

0

@Kgorecki2500 skad mecz zapasu...

0

@El Guaje 7 Osasuna to osasuna , Ci zawodnicy powinni wygrać , nie ma wygodnych czy nie wygodnych tylko słabe ale mocne..

0

Tata Martino nie pobity tata wróć!

0

@Simon1777 w końcu Flick zaczął czytać moje komentarze;)

0

Yamal z taką osasuna nie powinien grać , najwyżej wejść w razie ciężarów.

0

Laporta coś wymyśli byle nie camp nou ;)

2

Zaczyna się.....

0

Najlepsi typu Messi Ronaldo , nawet Lewy grają od dechy do dechy nie łapią kontuzji i myślę że wskoczy na ich poziom .

0

@Rifek messi kiedyś mówił że może grać za darmo i gdzie jest
..

0

Na skrzydło nie ma szybkości , a charakter i waleczność ma od zawsze chciałem żeby grał na SPD .

0

0

@Arden jezdziec bez glowy

8

Yaya toure by się przydał;)

3

Notatnik padl ;)

1

@messi33 jesteś złodziejem po prostu;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?