0

W tym wieku powinien już dawno zakończyć.

0

To ten co mówił że za darmo może grać dla Barcelony ? to ten który zarobił 555 mln za 4 lata ? czy to ten który płakał bo dostał kase lepsza w inter miami?

0

U nas dembele tez nie mogl odpalic i odpalił oby mu sie.

0

@elrubio to nie ta liga..

1

rodrygo moze zagrac na ls spo i ps ;)

0

Barcelona zachwycona 19 letnim pomocinikem i przedłuża kontrakt miesiac przed koncem ?

0

@patriczix ale to raczej zapieczony madrista watpie.

0

@RumbleDelivery łysy jest za interem i mówi to wprost to zadna tajemnica.

1

To inter wygrał i infantino...

0

@azysko i wywrotka w najwazniejszym momencie.

13

@Ghostface i ten sam co przewrócił sie w najwazniejszym momencie meczu.

0

@escarabajo Mężczyzna może czuć się kobieta , kobieta mężczyzną to dlaczego nie można poczuć się małpa...

1

@jacobFCB 3-0 yamal ;)

0

@dge21 to tak na tym poziomie trzeba mieć troche szczęscia tak jak bramkarz może zrobić cos więcej nie pisze ze to wina marcinaka ale jakby byl inny sedzia to może byś mi przeszli ;)

3

@dge21 gdyby jedna trzecia sytuacji 50/50 byla na nasza korzysc to bylibysmy w finale .

0

@Bobo25 ok dzieki

0

@DonCarletto ok dzieki

0

@Commando tak w polfinale lm oszczedza jak liga francuska wygrana dawno... przestan pic

0

Dlaczego dembele ławka jakiś uraz?

1

@pomi11 nie wszystko bedzie wychodzic i tak byl najlepszy na boisku trzeba wzmocnic druga strone bo raphinia coraz grszy

0

@Coveta nie ma co pisac o sedziownaniu bo stytuacje byly takie ze z kazdej sie obroni z martinem i araujo z interem w pol finale nie wygramy nigdy !!

0

@xvcWinterSoldier ze wszystkiego sie wybroni zabraklo szczescia taka jest pika

0

@Michas_13 ale po co przy remisie sie klasc ?

0

@Patryk1986 wedlug mnie ze wszystkiego sie obroni w druga strone bys nie narzekal tam przy karnym pierwsze wjechal w nogi nic trudno sezon i tak udany

0

@abla2 trzeba byc obiektywnym i pogodzic sie z porazka marciniak ze wszystkiego sie wybronie trudno..

0

Lewy obronca doswiadczony zeby nie musiał grać martin gdy nie ma balde lewo skrzydlowy z prawa noga, raphinia ma momenty ale do yamala mu daleko i 9 z prawdziwego zdarzenia , jak lewy zostaje to ferana pozegnac , na araujo i de jongu mozna zarobic , jak przyjdzie tah to tez za christensena mozna dostac jakies pieniadze ale nie ma co narzekac sezon i tak udany.

0

@boolo123456 nie no poszedl pierwsze w nogi nic trudno jest szansa na trzecie trofeum jeszcze sezon moze byc naprawde udany

0

Lewandowski juz musi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlatego jest marciniak i holendrzy na varze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?