1

I vlahovica za darmo na 9

0

@Varkond uniwersalny ;)

0

Elektorat odmieńców

0

@Mlody96 nie glosowalem na fermina bo to wiadome

18

A tu ludzie narzekaja w listopadzie ze tracimy 5 pkt a gdzie do konca co by bylo gdybysmy przegrywali jak liverpool co wygral pl w tamtym sezonie. .

0

No to sie udalo

0

Reklama jak zawsze przy hymnie.....

2

Gdzie mieszja ten manzano

0

@FLYP szkoda ze nie bedziemy mogli juz nigdy kupic pilkarza z topu tylko brac dziadkow za darmo szkoda

1

Po nazwie myslalem ze to kobieta;)

1

Duzo osob lyklo o yamalu a ja jeatem pewny ze gdyby spoznil sis messi to tez by siedzial zasady za to cenie flicka nie lubie niemców ale jestem za porzadkiem nie ma swietych krow.

1

Cwiakala sie przyznal dzien udany z duma mozna isc spac

0

Po co mają rozmawiać z kapitanami innych drużyn skoro ma zagrać Barcelona i Villareal które już się zgodziły...

3

Wraca stary dembele

0

Najbardziej gryzło oczy jak krychowiak grał z 10 w reprezentacji...

0

Jescze bulgarzy przewioza pedriego i z girona w pale dalej..

8

Zrodlo kolega z lawki...

3

@Chudini123 fajnie tylko jak dlugo beda wszyscy distepni w jednym momence

0

Co Tusk robi na meczu jak oni jutro graja;)

1

@LeszekFCB druzyna tuska gra jutro z irlandia;)

0

@Criss18Barca szczery

3

Tusk ty matatole tak witaja premiera kibice ;D

1

Tusk przyjechal chce byc jak nawrocki , ale juz mu kibice zaspiewali brawo kibice ;)

1

Lewy na 10 przypomni sobie czasy z borusi .

2

@slayer ale zwykly pracownik nie dostarcza rozrywki milionom ludzi na swiecie

0

Juz i tak dlugo wytrwal cos za dlugo ostatnio byl dostepny wydaje mi sie ze rekord...

0

@Krystiansigma2734 chyba lepiej ogladac ms gdzie pilkarze sa w gazie jak po całym sezonie gdzie najlepsi graja co 3 dni..

0

@Rhaan Vllareal zgadza się na taki mecz oni też zarobia , nie wiem w czym problem?

1

@MessiForeverTheBest pomaluj sobie morde na taki kolor ale od orła wara.

0

Trzeba przetrwac szydere i schowac sie do elclasico wygrac i wyjsc z powrotem na powierzchnie VeB! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?