Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I vlahovica za darmo na 9
0
@Varkond uniwersalny ;)
0
Elektorat odmieńców
0
@Mlody96 nie glosowalem na fermina bo to wiadome
18
A tu ludzie narzekaja w listopadzie ze tracimy 5 pkt a gdzie do konca co by bylo gdybysmy przegrywali jak liverpool co wygral pl w tamtym sezonie. .
0
No to sie udalo
0
Reklama jak zawsze przy hymnie.....
2
Gdzie mieszja ten manzano
0
@FLYP szkoda ze nie bedziemy mogli juz nigdy kupic pilkarza z topu tylko brac dziadkow za darmo szkoda
1
Po nazwie myslalem ze to kobieta;)
1
Duzo osob lyklo o yamalu a ja jeatem pewny ze gdyby spoznil sis messi to tez by siedzial zasady za to cenie flicka nie lubie niemców ale jestem za porzadkiem nie ma swietych krow.
1
Cwiakala sie przyznal dzien udany z duma mozna isc spac
0
Po co mają rozmawiać z kapitanami innych drużyn skoro ma zagrać Barcelona i Villareal które już się zgodziły...
3
Wraca stary dembele
0
Najbardziej gryzło oczy jak krychowiak grał z 10 w reprezentacji...
0
Jescze bulgarzy przewioza pedriego i z girona w pale dalej..
8
Zrodlo kolega z lawki...
3
@Chudini123 fajnie tylko jak dlugo beda wszyscy distepni w jednym momence
0
Co Tusk robi na meczu jak oni jutro graja;)
1
@LeszekFCB druzyna tuska gra jutro z irlandia;)
0
@Criss18Barca szczery
3
Tusk ty matatole tak witaja premiera kibice ;D
1
Tusk przyjechal chce byc jak nawrocki , ale juz mu kibice zaspiewali brawo kibice ;)
1
Lewy na 10 przypomni sobie czasy z borusi .
2
@slayer ale zwykly pracownik nie dostarcza rozrywki milionom ludzi na swiecie
0
Juz i tak dlugo wytrwal cos za dlugo ostatnio byl dostepny wydaje mi sie ze rekord...
0
@Krystiansigma2734 chyba lepiej ogladac ms gdzie pilkarze sa w gazie jak po całym sezonie gdzie najlepsi graja co 3 dni..
0
@Rhaan Vllareal zgadza się na taki mecz oni też zarobia , nie wiem w czym problem?
1
@MessiForeverTheBest pomaluj sobie morde na taki kolor ale od orła wara.
0
Trzeba przetrwac szydere i schowac sie do elclasico wygrac i wyjsc z powrotem na powierzchnie VeB! ;)