Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rashord na prawym nie zrobi przewagi powinien grac na lewym bo sie bedzie dusil ferana na 9 i rony na ps...
2
@Alo_Vi Lewandowski też chcial odpocząć i ile było hejtu a yamal jest 2 razy młodszy czego nie rozumiesz
0
@reloaded Szczęście w piłce tez trzeba mieć żeby strzelić, a my grając tak wysoko dajemy argument żeby szczęście uśmiechnęło się dla przeciwnika.
0
@Barca8901 fermina za 80 moze wezma
0
@Litman ma zarabiac mniej to juz nie jest tajemnica dawno to media potwierdzily
0
Nie ma co płakać ten mecz i tak jest bez znaczenia i tak skończymy w pierwszej 8 i tak , teraz byle w lidze nie tracić. liga mistrzów dla nas zacznie się wiosna.
2
@Cules69 sam sobie odpowiedziałeś Flick powiedział że psa w każdym aspekcie jest lepsze.
3
reklame musieli cepy wstawic...
1
@wolnyninho kiedy ma robić rotacje jak nie z tak słaba druzyna
0
@Zino tak nie mam .... lewy nie bedzie gral bo nie ma sił presowac tak jak torres zobaczymy..
0
@GeneralXavi powodzenia
0
@Zino jak narazie to torres strzela
0
@Piotr97 szkoda ale lepszy już nie będzie.
0
@Pyrzo_Barca we wszystkim w przyjeciu pilki , w wyjsciu do podan , w presingu , lewy nie ma szybkosci ,sił zeby presowac , co ja Ci bede tłumaczył , oglądasz mecze w tym sezonie ? końcowke ostatniego ?
0
@LambiPL dobrze ktoś może być dyslektykiem czy coś , nie ma co komentować takich treści ...
1
@xavi890 jak był w formie teraz jest cieniem samego siebie..
1
@Pyrzo_Barca co by nie mówić jest słabszy od ferrana może to będzie dla niego ostatnia szansa ;)
0
Jak Lewy wyjdzie w piewszym to będzie chyba dla niego ostatnia szansa od stania się regularnym rezerwowym .
0
@BORO_12 vlahovic za darmo
1
@LambiPL każdy wie o co chodzi ... nie zablysnales
0
Skończy jak fati niestety...
0
@Laminedependencia vitinha najlepszy sp ubieglego sezonu nie byl gorszy od pedriego a wygral lige mistrzow
0
@Barcaa12 dobra ale nie pisze o pieniadzach tylko realnie gdzie valencji teraz do newcastlle ,
0
@Barcaa12 5 druzyna premier league to nie top ?....
0
@bezalkoholowy ile razy mogl zmieniac raphinie bo nic nie gral a strzelał decydujace bramki co klasa to klasa kto mial wejsc ...
0
Fermin może grać z Valencja co najwyzej a z druzynami z topu tylko z lawki na 20 minut...
0
@slayer nie ma yamala . raphinia przewagi nie zrobi .
1
Widać od razu kogo nie ma .. newcastle to nie valencja..
1
@slayer to nie ogladałeś poprzedniego sezonu chyba
0
ruili cos odjebie dzisc...