0

@nowy19pl pojemność cam nou reklamy to te raty to pikuś 2 razy więcej jak monjuic nie ma strachu 100 mln to można zebrać z fatiego ter stegena araujo lub chriensena , lenglet pójdzie i któregoś sprzedać sp bo będzie ich 7 jak bernal wróci na 3 pozycje

0

@Marusek lewy może iść już to parodia westernu zero podania celnego piłka odbija się jak od murka przez ostatnie miesiącu do pressingu też za wolny....

0

@SirChuck jeden i drugi niech idzie Garcia Szczęsny wystarczy

0

@Mroziu za rok już może nie było by lepszej okazji za te pieniądze bo poszedł by gdzie chce teraz

0

@Coutinho007 i co obronił coś więcej bo ja nie oglądałem?

0

@Greenalley może dzwonią do wlodara i pytają w końcu jeden z największych ekspertów może Romano doradził by go pytali ;)

0

Ja bym im dal ter Stevena i pene ale wiadomo ze nie realne.Mimo że Marc jest kapitanem nie miałbym mu tego za złe że odchodzi do miastowego rywala;)

0

@VinDiesel partey po co jak jest de Jong pędzi gavi casado bernal i Garcia może zagrać i i tak jest mlyn

0

schnela schnela !!

0

@Keltridge jak nie to dembele pewniak

0

@kejdzi należało im się super piłka raz zostali oszukani zrealem czapki z glow

1

@Keltridge ale jeszcze liga narodow

2

Należało się z Realem oszukali ich raz. Brawo!!

0

@Adik22 to kiedy wypracuja jakies schematy z lewandowskim jak nie ze slabszymi rywalami ...

1

Ale autorytet...

1

@martool2 nie no w prime był dobry a flik może mu pomóc a mozee zagrać i na ls i na 9

0

@paquito88 yyy to nie upowaznia go do wybierania sobie meczów kadra to zaszczyt ???

0

@AxelF wiem ze to ni realne ale gorszy od lewego nie jest a jaki marketing ;)

0

samuel eto 2 !!!

0

@Ukwozniakk ale nie grał w ogóle nic ostatnio prawie torres cały czas gral ;)

0

@messi 94 tu tez mysle ze torres go wygryzie , zobaczymyy.

0

@CriminalFCB ostatnio praktycznie nie grał wogloe ;)

0

@Midast to powinien zrobic juz dwa lata temu ale albo gram albo nie...

1

@Adik22 no to mogl zakonczyc zgadzam sie albo gram albo nie kim jest zeby wybierac sobie mecze ...

0

@Emerald a to zle ze na 6 lat ?

0

@pep71 ja wiem czy paweł brożek słabszy ? stylem gry przypominał samuela etoo tylko ze biały ;)

3

@kulek22 co ty chelsea za mniej niz 50 nie kupuje to wstyd dla nich hahah..

0

W tym wieku powinien już dawno zakończyć.

0

To ten co mówił że za darmo może grać dla Barcelony ? to ten który zarobił 555 mln za 4 lata ? czy to ten który płakał bo dostał kase lepsza w inter miami?

0

U nas dembele tez nie mogl odpalic i odpalił oby mu sie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?