Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nowy19pl pojemność cam nou reklamy to te raty to pikuś 2 razy więcej jak monjuic nie ma strachu 100 mln to można zebrać z fatiego ter stegena araujo lub chriensena , lenglet pójdzie i któregoś sprzedać sp bo będzie ich 7 jak bernal wróci na 3 pozycje
0
@Marusek lewy może iść już to parodia westernu zero podania celnego piłka odbija się jak od murka przez ostatnie miesiącu do pressingu też za wolny....
0
@SirChuck jeden i drugi niech idzie Garcia Szczęsny wystarczy
0
@Mroziu za rok już może nie było by lepszej okazji za te pieniądze bo poszedł by gdzie chce teraz
0
@Coutinho007 i co obronił coś więcej bo ja nie oglądałem?
0
@Greenalley może dzwonią do wlodara i pytają w końcu jeden z największych ekspertów może Romano doradził by go pytali ;)
0
Ja bym im dal ter Stevena i pene ale wiadomo ze nie realne.Mimo że Marc jest kapitanem nie miałbym mu tego za złe że odchodzi do miastowego rywala;)
0
@VinDiesel partey po co jak jest de Jong pędzi gavi casado bernal i Garcia może zagrać i i tak jest mlyn
0
schnela schnela !!
0
@Keltridge jak nie to dembele pewniak
0
@kejdzi należało im się super piłka raz zostali oszukani zrealem czapki z glow
1
@Keltridge ale jeszcze liga narodow
2
Należało się z Realem oszukali ich raz. Brawo!!
0
@Adik22 to kiedy wypracuja jakies schematy z lewandowskim jak nie ze slabszymi rywalami ...
1
Ale autorytet...
1
@martool2 nie no w prime był dobry a flik może mu pomóc a mozee zagrać i na ls i na 9
0
@paquito88 yyy to nie upowaznia go do wybierania sobie meczów kadra to zaszczyt ???
0
@AxelF wiem ze to ni realne ale gorszy od lewego nie jest a jaki marketing ;)
0
samuel eto 2 !!!
0
@Ukwozniakk ale nie grał w ogóle nic ostatnio prawie torres cały czas gral ;)
0
@messi 94 tu tez mysle ze torres go wygryzie , zobaczymyy.
0
@CriminalFCB ostatnio praktycznie nie grał wogloe ;)
0
@Midast to powinien zrobic juz dwa lata temu ale albo gram albo nie...
1
@Adik22 no to mogl zakonczyc zgadzam sie albo gram albo nie kim jest zeby wybierac sobie mecze ...
0
@Emerald a to zle ze na 6 lat ?
0
@pep71 ja wiem czy paweł brożek słabszy ? stylem gry przypominał samuela etoo tylko ze biały ;)
3
@kulek22 co ty chelsea za mniej niz 50 nie kupuje to wstyd dla nich hahah..
0
W tym wieku powinien już dawno zakończyć.
0
To ten co mówił że za darmo może grać dla Barcelony ? to ten który zarobił 555 mln za 4 lata ? czy to ten który płakał bo dostał kase lepsza w inter miami?
0
U nas dembele tez nie mogl odpalic i odpalił oby mu sie.