0

i bardzo dobrze a w mediach płacz bo się nawet nie wypowiada tylko strzela bramki zajebiście !!

1

Sezon jest długi i potrzebujemy wszystkich zawodników.Co ma dembele do tej wypowiedzi , to albo grał słabo albo dobrze .... krótka piłka słaby to twój komentarz jest ....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?