Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Inko no tak jak suarez złapał ręką na linii na ms to tak a tu ?
5
To można karać podwójnie teraz?
0
@norbi77 nikt nie jest nie omylny Marciniak to top ale nie ma co płakać ze real przeszedł , zwyciestwo w finale z nimi bedzie wisienka na torcie ;)
2
Proszę was ludzie nie bądźcie jak ci z real Madryt .pl. , Marciniak to boss dla mnie najlepszy na świecie , nie będzie drugiego takiego Polaka pewnie długo , nie wylewajcie na nim wiadro pomyj podjął słuszna decyzje , tez chciałbym żeby real odpadł, ale trzeba być obiektywnym.
0
Najlepszy do rotacji dla lewego PIO PIO PIO !!!
0
@europejczyk bo był na emeryturze 4 miesiące i nie grał ale błędy może już ma za soba
0
@Rarenzio po prostu Szczęsny jest topowym bramkarzem był chwilę na emeryturze dlatego te błędy ale to minie
0
@Elvisek scena numer 1
0
@MirusAmisz gdzie tak powiedział....
1
Zwycięskiego składu się nie zmienia Szczęsny wygrywa wszystko
3
Araby tyle daja że jelita wywróciło.
0
@ElKamil ale wygrywamy wszystko jak broni
3
Dalej nie spie hahah.
0
@mcsarna tez juz nie ogladam czasem jak przestaje to cuda sie dzieja..
1
@Bernard777 ja w skyrima i wlacze inny mecz...
0
Wojciech szczesny show :D
0
@mcsarna ale będzie za to UCL tam z górki chyba że też zaczną murować jak inter
0
@addept sprzedane
1
Jazda z niedowiarkami Lapci to TY podniosłeś klub z kolan Dziejue!!!!!!!
1
Jeszcze nie pisz hop i nie słuchaj plotek.
0
Ale to Real Madryt.pl działa nie działa a chciałem ich podnieść na duchu specjalnie nowe konto założyłem tam na ten mecz hahah
1
Nikomu nie zaglądaj do kieszeni.To samo mam w stosunku PSG czy city mają to mają na to zapracowali albo się ustawili życie to dezycje tyle.
0
Dalej głupie artykuły jak olmo nie zarejestrowany.
0
Nadzieja matka glupich po co taki glupi artykuł Barcelona to nie Legia Warszawa i agent już sie wypowiedzaił tyle........................................
1
A co ma real do tego....
0
@Dembusio123 gra się na tyle ile przeciwnik pozwala z tym barbadosem to i ja bym dobrze wyglądał....
0
Wy je ba ........
0
Najlepsze wyjście z sytuacji olmo to zaje... W lepetyne de jongowi niech idzie na chorobowe i może się oczai a w ta pensje olmo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty