0

@Inko no tak jak suarez złapał ręką na linii na ms to tak a tu ?

5

To można karać podwójnie teraz?

0

@norbi77 nikt nie jest nie omylny Marciniak to top ale nie ma co płakać ze real przeszedł , zwyciestwo w finale z nimi bedzie wisienka na torcie ;)

2

Proszę was ludzie nie bądźcie jak ci z real Madryt .pl. , Marciniak to boss dla mnie najlepszy na świecie , nie będzie drugiego takiego Polaka pewnie długo , nie wylewajcie na nim wiadro pomyj podjął słuszna decyzje , tez chciałbym żeby real odpadł, ale trzeba być obiektywnym.

0

Najlepszy do rotacji dla lewego PIO PIO PIO !!!

0

@europejczyk bo był na emeryturze 4 miesiące i nie grał ale błędy może już ma za soba

0

@Rarenzio po prostu Szczęsny jest topowym bramkarzem był chwilę na emeryturze dlatego te błędy ale to minie

0

@Elvisek scena numer 1

0

@MirusAmisz gdzie tak powiedział....

1

Zwycięskiego składu się nie zmienia Szczęsny wygrywa wszystko

3

Araby tyle daja że jelita wywróciło.

0

@ElKamil ale wygrywamy wszystko jak broni

3

Dalej nie spie hahah.

0

@mcsarna tez juz nie ogladam czasem jak przestaje to cuda sie dzieja..

1

@Bernard777 ja w skyrima i wlacze inny mecz...

0

Wojciech szczesny show :D

0

@mcsarna ale będzie za to UCL tam z górki chyba że też zaczną murować jak inter

0

@addept sprzedane

1

Jazda z niedowiarkami Lapci to TY podniosłeś klub z kolan Dziejue!!!!!!!

1

Jeszcze nie pisz hop i nie słuchaj plotek.

0

Ale to Real Madryt.pl działa nie działa a chciałem ich podnieść na duchu specjalnie nowe konto założyłem tam na ten mecz hahah

1

Nikomu nie zaglądaj do kieszeni.To samo mam w stosunku PSG czy city mają to mają na to zapracowali albo się ustawili życie to dezycje tyle.

0

Dalej głupie artykuły jak olmo nie zarejestrowany.

0

Nadzieja matka glupich po co taki glupi artykuł Barcelona to nie Legia Warszawa i agent już sie wypowiedzaił tyle........................................

1

A co ma real do tego....

0

@Dembusio123 gra się na tyle ile przeciwnik pozwala z tym barbadosem to i ja bym dobrze wyglądał....

0

Wy je ba ........

0

Najlepsze wyjście z sytuacji olmo to zaje... W lepetyne de jongowi niech idzie na chorobowe i może się oczai a w ta pensje olmo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?