Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Male jest piękne !!!
1
u nas jak torresa militao sfaulowal kolo 16 sam na sam to nie dal czerwa karma..
0
@Roobo no sedzia nie wie czy dogoni czy nie , tak mysle
0
@VbamboeB To nie trzeba sie znac to widac ze mniej jest dostepny do grania jak gra , już z niego nic nie będzie , a szkoda bo zapowiadal się dobrze .
1
Nie ma paniki moze zagrac rashford , ferran na jego pozycji od biedy fermin.
0
szpakowski w formie kibice z islandi ;d
4
jedynie dobry od 60 minut od poczatku katastrofa ... szkoda..
0
@Filipem na środku pewnie najlepszy na na lewej obronie lepszy jest balde ;)
3
Za gościa co od piewrwszej minuty nie zagrał dobrego meczu to jest okazja dla nas .. po co trzymać gościa za 90 mln co potrafi wejsc i zagrac dobrze 20 min...
0
@kuz jak by nie zrobili ligi konferenji to spokój z pucharami tak lech wygra znowu bo reszta bedzie ,,zmęczona,, grac co 3 dni i dalej nic ...
0
Droga redakcjo dlaczego tu jest tak mało reklam moglibyście dać ze 4 na start co to jedna ?
0
@directedbyfcb yhmmm
0
Dlaczego militao zawsze ostatni wychodzi ma jakis zapis w kontrakcie czy jaki ch? Wie ktoś może?
0
Nowy thiery henry
0
@Arkon tak palenie flag nie polskich i wyjaśnianie ludzi chorych.
0
@Kinginiesta zależy skąd to wiedze czerpiesz
0
To Lewy przy rashordzie i ferranie mało co trawy powącha i dobrze bo to nie ten styl...
0
@Kinginiesta ok łykaj wszystko co Ci mówią ok ;)
0
@Arkon byly ale nie wszedzie i nie ma dowodów na wszystko nie wierz we wszystko co Ci wmawiają ..
0
@Frimpong ja wiem co zakłoca twoje uszkodzone
0
@Arkon oj dziecko nie masz jednego procenta wiedzy co Pan Braun ;)
1
@PatrychoO forzy takie o za mlodu to nfs i colin mc rrealy
0
jest cos oprócz vipleague bo przycina ? antonim strims
0
@Kinginiesta już dawno nie jest gdyby był to by był w konfederacji lub u Pana Brana
0
Gdzie taki kurs na szybko prosze o info ;):D
0
bernal casado de jong pedri olmo gavi mało...
0
0@Pawlak1992 Teraz czas na legie;)
2
@th@les czemu pisowska lewy bedacy za trzaskowskim też zwalnia trenerów ;)
0
@novy1899 jak podpisywał kontrakt to był w innej formie moze się w styczniu otrząśnie jak nie zagra minuty ;)
1
@ini_barca to przesiedzi na ławce w styczniu zrozumie że idą mś ;)